Yeni Yıldan (2010)dan BeKLeNTiLeRiMiZ....

M

* MuCiZé *

Forum Okuru
Yeni Yıldan (2010)dan BeKLeNTiLeRiMiZ....
2010 dan beklentilerimiz
meleklerim 2009 yılı da bitmek üzere,koca bir yıl elbette birçok iz bıraktı hayatımızda,mutluluk,hüzün,belki evliliğe adım atanlarımız oldu belki ayrı düşenler....
iyisiyle kötüsüyle bir yılın daha sonuna geldik...

2010yılı umarım 2009u aratmaz ve yeni yıl hepimiz için ''bu yıl benim yılım'' dedirtecek güzellikte geçer.

istedim ki bu başlık altında yeni yıldan beklentilerimizi yazalım...katılımlarınızı bekliyorum...

mutlu,huzurlu,sağlıklı,başarılı,aşk dolu nice nice yıllar görmemiz dileğiyle...:D:D:D

Ahhh finduğum ahh geçen sene ömrümü de törpüleyip geçti resmen.Beni benden aldı götürdü.Yeni gelen yıldan en büyük beklentim okulu bitirip öğretmen olabilmek.Bi de sağlık,mutluluk,huzur işte.Rabbim hepimize bol sağlık bol kazanç bol huzur ve bol mutluluk dolu bir sene nasip eylesin.

Sağlık ,mutluluk ,aşk.başarı bekliyorum.
Herkesin dilekleri ,beklentileri gerçek olsun
2010, 2009 u aratmasın

anam ne bekleyim b,ilemedim ya herşeyi bekliom hemde yaw illilililili aşk meşk herşey yaw hahahaha en gerçekçi olanıda şuki inşallah hayalin öğretmen olmasını bekliom fındığında muradına ermesini hahahahahahaha

oy oy oy oy tşkler orkişim canım kuzum lilililili:D:D
sağlık,huzur,mutluluk,AŞK,İŞ bekliyorum..... daha nolsun......
inş inş inş....
saolun katılımınız için(hernekadar zorla da olsa hahaha)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ayrıca geç de olsa böyle güzel bir konu açtığın için çok teşekkür ederim.Süpersin.Yeni yılda da bu başarılarınla beraber,gönlünün prensine kavuşmanı dilerim.
Hayal ''inde öğretmen olmasını ,çocuklardan kafasının şişmesini ,:D2010 un Hayalime
Para ve aşk getirmesini dilerim.

Benim beklentilerim; annemin ve tüm sevdiklerimin sağlıklı ve huzur içinde neşeli olması.

Gerek maddi, gerek manevi hiç kimseye muhtaç olmadan bir seneyi daha geçirmek, aşkımın bu senede dolu dizgin geçmesi :) Hatta daha iyi olmasını :D:D Sevdiklerimle, mutlu mesut, barışın ve kardeşliğin bol olduğu bir ülkenin vatandaşı olmayı :)

Kısacası; beklentilerimin gelmesini, hayallerimin gerçek olmasını istiyorum :D İstiyorum da istiyorum anasını satim bütün iyi şeylerin benim başıma gelmesini istiyorum :D

2009 yılım hem çok iyi geçti hemde çok kötü geçti :D 2010 yılımında ilk sağlık istiyorum..rabbim şifa isteyen insanlara derman versin içinde de bana...ve şu okulumu bitirmek istiyorum artık..sınavlarımı geçmek istiyorum..ve de sevgilimle olan ilişkim bitmesin...daha da kuvvetlensin sevgimiz :D birde onun iş bulmasını istiyorum en çok ta bunu istiyorum..inş bulur..

tüm sevdiklerimin sağlıklı olmasını ve her zaman benimle beraber olmalarını 2009 da yaşadığım üzücü kötü olayları 2010 da yaşamamayı bu yıl gireceğim sınavda istediğim bölümü kazanmayı vede aşk para mutluluk isterim

Geri