1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113

2011 kışına özel çizme modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

siyah çizme modelleri 2011 Oh beee nihayet kış geldi çattı ayacıklarımız üşümeye başladı. Şimdi hep birlikte hem modayı yakından takip ediyoruz hemde ayaklarımızın üşümemesi için ve güzel görünmesi için ne yapıyoruz tabiki çizmeleri almaya başlıyoruz. Ayakkabı modellerinin hemen altına dileyen meleklerimiz için internet üzerinden bu eklediğimiz model ve modellere benzer ayakkabıları satın alabilecekleri linkte vereceğiz. Hadi bakalım. :)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Dilerseniz online alışverişi yapıp BURAYI TIKLAYARAK DEĞİŞİK ÇİZME modellerine bakabilirsiniz arkadaşlarım.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de yeni aldım benimki hepsinden güzel bi kerem :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    benimki de bunlardan güzel :D -rep hahaha :D

4. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

ben bunları cok begendım cok guzeller yaa

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    uzun tüylülerden almak istiyorum ugg herkeste var ya sıktı artık giyemiyorum bile millet laf atıcak diye :D

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] cok hoşmuşş en cokk bunu begendim yahu...

7. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
2011 kışına özel çizme modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonbahar-Kış Çizme Modelleri

Sonbahar-Kış Çizme Modelleri

hafif topuklu çizme modelleri hafif topuklu çizmeler çizme Serinliği hafif hafif hissetmeye başladığımız şu günlerde kış hazırlıkları da başlıyor. Sizler için derlediğimiz şık ve sıcacık çizme modelleri ayaklarınızı sıcak tutmakla kalmıyor bacaklarınızı da ısıtıyor… Soğuk havalarda da son derece şık olabilirsiniz.
  2. Çizme modelleri 2011

Çizme modelleri 2011

çizme modelleri 2011 2011 çizme modelleri dolgu topuk dolgu topuk spor Evet hanımlar 2011 çizme modelleri ve tasarımları belli olmaya başladı.Oldukça sıradışı modeller sunan tasarımcıları yeni sezon çizme modellerinde özellikle toka gibi detaylara fazla yer verdikleri gözümden kaçmıyor.Çizme boylarının ve topuklarının yüksekliğinin yanısıra triko gibi detaylarada yer veren tasarımcıların...
  3. 2011 Kış çizme ve bot trendleri

2011 Kış çizme ve bot trendleri

botlar çizmeler topuklu çizmeler topuklu kısa bot kısa 2011 bağcıklı bot Kış gelicek diye bekliyoruz ama kara kış bir türlü soğuk yüzünü göstermedi kızlar...Kış için aldığımız çizmeler dolaplarda giyilceği günü bekliyor :D 2011 modasında kıyafetler kadar önemli bir konu var ki, çizmeler. Ayakkabıdan ziyade çizmeler bu kış iyice ön plana çıkıyor...Kürklü, binici, hayvan desenli, bağcıklı,...
  4. 2011 Elle Yazlık Çizme Modelleri

2011 Elle Yazlık Çizme Modelleri

yazlık çizme modelleri 2011 yazlık çizme elle, 2011, ayakkabı, çizme, yazlık çizme, modelleri hakkında bilgiler Kızlar çizmeler artık sadece kışın giyilmeyecek...Ayakkabının öncü markalarından Elle'nin 2011 yazı için hazırladığı yazlık çizme modelleri bu yaza damgasını vuracak cinsten...
  5. 2011-2012 Armani Sonbahar-Kış Çizme Koleksiyonu

2011-2012 Armani Sonbahar-Kış Çizme Koleksiyonu

2011-2012, sonbahar-kış, armani, çizme koleksiyonu, resimleri, modelleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Armaninin 2011-2012 sonbahar-kış sezonu için hazırladığı çizme koleksiyonundan bazı örnekler seçtik melekler.. Sizlerin beğenisine sunuyoruz...:tik:...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş