Delikanlı Racon Sözleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Delikanlı Racon Sözleri
Delikanlı Efe Külhanbeyi Racon Sözleri Delikanlı Sözleri

Tam da ağır abi dilinden anlayan, astığı astık kestiği kestik, lafı senet gibi geçerli olanlar için işte delikanlı racon sözleri.. :)

racon-275.jpg

EN DELİKANLI DEĞİŞİK YENİ RACON SÖZLERİ
İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm

Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

Biz sevgiliye çiçek verenlerden değil, arkadaşa can verenlerdeniz. biz feleğin çemberinden geçmiş alemci gençleriz…

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir…

Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!ı

Rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım

Acılara Dayanır Bu Yürek Ama, Senin Gibi Nankörlere Asla! Gözlerimin Gördüğü Yerden Sildim Seni Bitirdin içimdeki Delikanlı Sevgiyi, Mutluluklar Sana yaşadığın Nağmert hayatında.
delikanl_ racon s_zleri.jpg

Yeni Delikanlı Racon Sözleri

Gecelerin Soğuk Rüzgarı bile kalbimdeki Aşkını Söndürmeye Yetmez Gülüm, Sensin Benim yaşanmamış ömrüm..

Biz Aşkımızı Kâgıtlara Değil Kalbimize yazarız, Biz Sevgimizi Mesajlarda Değil Gözyaşlarımızda Saklarız..

Kurşun Yarasıyla Yıkılmayan Bedenim, Dil Yarasıyla Bitti Sevdiğim…

Canımdan Can iste Vereyim, Bedenimden parça iste Sol Yanımı Söküp getireyim, Sakın benden yalan Söylememi bekleme ben Delikanlıyım Sevgilim…

Karanlık ve sensiz Bomboş koca şehri aşkınla doldurup aydınlatıyorum gül çiçeğim..

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde

Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

Derdi Olanın Derdini Dinleriz, Dert Çıkaranın Derdi Oluruz.

Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz.

Milletin Etiket Olduğu Yerde Fiyatı Biz Koyarız.

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri aMa Gönlüm Şahane.

Yaşamak İçin Yalvarmadık Ölmek İçinde Yalvarmayız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri