2012 Kış Modası Bayan Bot Modelleri

T

TİTAN

Forum Okuru
2012 Kış Modası Bayan Bot Modelleri
bayan bot modelleri 2012
bayan botları
bayan bot çizme

Topuklu, düz, fermuarlı, kürklü, bağcıklı, zımbalı, fiyonklu :) Modeli nasıl olursa olsun, hepimizin ayakkabı dolabında mutlaka bot vardır melekler :) Kış gelince ayaklarımızın en büyük dostu botlar, bakın 2012 kışında hangi modellerde olacak... :)

M

Misafir

Forum Okuru
Ay bende iki çift platform topuk bot aldım bunlara benzer :A:A Fırsat bulsam resim çekip atacam sizede gösterecem ama işte fırsat bulamıyorum :D:D

T

TİTAN

Forum Okuru
Ooo adminim, modayı yakından takip ediyorsun desene, bu botları hangi ünlü tasarımcılarının kataloglarından bulup çıkarttım biliyor musun ? Yakışır adminime :clapping:

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
:abo: neee kaa güzell modeller var :A:A ellerine sağlık adminim hangi ünlü tasarımcıların sandıklarından çıkardınız acep merak ettirdimde:D:D

M

Misafir

Forum Okuru
TİTAN' Alıntı:
Ooo adminim, modayı yakından takip ediyorsun desene, bu botları hangi ünlü tasarımcılarının kataloglarından bulup çıkarttım biliyor musun ? Yakışır adminime :clapping:

Eee naparsın huyum kurusun yeminliyim modayı ve alışverişi çok yakından takip ediyorum :D:D Yemini bozmam ağalar hahaha Valla hangi modacı bilmiyorum ama çok şıklarmış adminim, ellerine sağlık :)

T

TİTAN

Forum Okuru
ASİMELEK' Alıntı:
:abo: neee kaa güzell modeller var :A:A ellerine sağlık adminim hangi ünlü tasarımcıların sandıklarından çıkardınız acep merak ettirdimde:D:D

Valla sayfaları kapatmıştım Asicik, senin için tekrar buldum derhal yazayım;

Miss Selfridge
Marcs&Spencer
Dr Martens
REISS
DUNE

:tik:

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
TİTAN' Alıntı:
Valla sayfaları kapatmıştım Asicik, senin için tekrar buldum derhal yazayım;

Miss Selfridge
Marcs&Spencer
Dr Martens
REISS
DUNE

:tik:

vuvvvvv :abo: pek güzellermiş ama boyumu aşıyorlar hahaha

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
anammm ablam bunlar ne bölee gözüme giriyodu hahaha ha girdi ha girecedi haaa hahaha

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
5K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme