2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

36.Bölüm 4.Parça | Acunn.com link bu admin helikopterdeyken çalan 2. şarkıyı söylermisin bi kadın sölüyor hızlı hızlı

Admin bi yardmıcı olurmsun bnde bulamadım bu şarkıyı ??

Aradığınız parça hangisi bilemedik, biz de helikopterdeyken çalan şarkıları sırasıyla paylaşıyoruz..

David Guetta - Love Don't Let Me Go
Gloria Estefan - Conga
Jennifer Lopez - Papi

Bu şarkıları ve tüm Survivor 2012 şarkılarını dinlemek için LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

selam,her kese.titan wimdi bakude saat tam 02:40di.ve en mutlu animdi.cunki,haftalardi anlatmaq istediyim sarkiyi sayende buldum.sweet dreams istediyim warkiydi.ne kadar tewekkur etsem azdi.cok sag ol....minnetdarimALLAH razi olsun senden

tşk

selammm
37. bölüm 7.parça ve 01:33 saniyedeki parça için yardımcı olursanız çok çok sevinicem

selam,her kese.titan wimdi bakude saat tam 02:40di.ve en mutlu animdi.cunki,haftalardi anlatmaq istediyim sarkiyi sayende buldum.sweet dreams istediyim warkiydi.ne kadar tewekkur etsem azdi.cok sag ol....minnetdarimALLAH razi olsun senden

titan supersin,canim

Rica ederim, siz de sağolun..

selammm
37. bölüm 7.parça ve 01:33 saniyedeki parça için yardımcı olursanız çok çok sevinicem

Lütfen link verin...

36.bölüm 4.parça 10.30 dan sonraki şarkı kadın söliyor hızlı hızlı lütfen bulun

Allah senden razı olsun titan hemen download yapıom İLGİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİm TİTAN