2012 Uzun Saç Modelleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
2012 Uzun Saç Modelleri
saç modelleri 2012 uzun saç modelleri uzun saçlar kısa saç modelleri saç renkleri modası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Kadınların en büyük silahı olan saçlarında bir modası var melekler...Her yıl saçlarında rengi modeli ve uzunlukları değişiyor...Uzmanlara göre ise 2012 yılında uzun saçlar moda olacakmış...
Uzun saçlarınıza takacağınız birbirinden şık saç bantlarıyla saçlarınıza değişik hava verebilirsiniz melekler...


uzun sac-14.jpg


Kısa Saçlar genel olarak güzel olarak bilinir. Hintli kadınlar özellikle Uzun Saçlarını kadın olarak güzelliğin bir aynası olarak görürler ve bu onların kültüründe çok önemlidir. hintli bir kadın için uzun saç stilleri herşeyden önce gelir ve toplumları da Uzun saçlı kadınlara neredeyse taparlar…Uzun ve ipek gibi saçlarınız varsa, bir sürü stil arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Saçınızın kıvırcık ya da düz olması farketmez. Uzun saç stilleri çok az çabayla her kadını bir ünlü gibi gösterebilir. Eğer saçınızı uzatmaya karar verirseniz, bir çok şekilde güzel görünebilirsiniz, bu yüzden saçınızın rüzgarda salınmasına izin verin.


uzun sac1-156.jpg


Çoğu zaman, uzun saçlı kadınlar saçlarını katlı bir şekilde kestirirler ve toplamak yerine açık bırakırlar. Bu eğer saçınız doğal dalgalıysa şahane durur, eğer değilse de her zaman bir süperstar görünümü için perma yaptırabilirsiniz. Uzun saç modelleri uzun yüzünüz varsa daha başarılı dururlar. Bu modeller elmacık kemiklerinizi vurgulayacaklardır. Nicole Kidman’ın doğal dalgalı, uzun saçıyla nasıl göründüğünü düşünün.

uzun sac2-f4.jpg


Katlar, kendiniz bile kesseniz bir profesyonel tarafından kesilmiş gibi dururlar. Uzun saçm deolleri her zaman eğer uçları dışarı doğru kıvrılmış katlı modellerse size ***** bir hava verirler. Onların bu şekilde duruşunu korumak kolay olmayabilir, ama eğer saçınız dalgalıysa ya da perma yardımıyla dalgalandırmak isterseniz harika duracaklardır.

uzun sac3-158.jpg


Eğer saçınız kıvırcıksa ya da kıvırcıklaşmaya eğilimi varsa, katlarla fazlalıklardan kurtulabilir ve şekillendirilmesini kolaylaştırabilirsiniz. Çoğu zaman, kıvırcık saçlar uzatılmaz, ama doğru dokunuşlarla bu model de harika görünebilir. Saçınıza nasıl şekil vereceğiniz tamamen size kalmıştır, ama bu ipuçlarını bir dahaki değişiklik yapmak istediğinizde aklınızda tutun.
 
Üst