2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
2013 Kainat Güzeli Yine Venezuela Güzeli Oldu
2013 kainat güzeli, kainat güzellik yarışması 2013, kainat güzeliSevgili melekler, başlığa yine yazdık özellikle, çünkü bu Venezuela'nın güzelleri bitmek bilmiyor. Şimdiye kadar merak edip saymadım ama hemen tüm güzellik yarışmalarında Venezuela'yı en kötü ihtimalle ilk 3te görüyoruz. Anlamıyorum havasından mıdır, suyundan mıdır, büyün güzeller sanki orada toplanmış :D:D Bu yıl da Kainat Güzeli Venezuela'dan çıktı. Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen Güzellik yarışmasında birinci Venezuela güzeli oldu.


2013-kainat-güzeli.jpg2013 KAİNAT GÜZELİ RESİMLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ....

Star televizyonunun ekranlarından canlı olarak yayınlanan yarışmanın birincisi olan güzel Venezuela'dan Gabriela Isler isimli genç kız.

9 Kasım'da Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilen yarışma öncesinde adaylar, jürinin karşısına çıkmışlardı.Ülkemizi temsil eden Berrin Keklikler beyaz kıyafetiyle büyük ilgi toplamıştı fakat yarışmada o kadar şanslı olamadı malesef.

Kainatın en güzelinin seçildiği güzellik yarışmasının seçici koltuğunda Amerikalı ünlü rock yıldızı Steven Tyler'ın da yer aldı.Seçici kurul, televizyonda sunuculuk yapan flamenko dansçısı 25 yaşındaki Isler'ı, 86 yarışmacı arasından kainatın en güzel kızı olarak seçti.25 Yaşındaki Venezuela'lı güzel Gabriela mutluluktan ne yapacağını şaşırdı sonrasında bu heyecanlı ve güzel anın tadını çıkardı.
 
Son düzenleme:
Üst