Üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

Uzman SühaN

Administrator

üzgün sözler ,kederli sözler sitemli sözler hakkında bilgiler içermektedir kızlar.

4287984917-11d.jpg

Sevgilisinden ayrılan lar için veda sözleri,ayrılık sözleri,kederli sözler,üzgün sözler,acı sözlerle ilgili yazılarımızı ,msn de,sitenizde,facebook sayfanızda paylaşabilir,sevdiklerinize mesaj yoluyla sitem edebilirsiniz.Moralinizi bozan ,kıran kişilere gönderme yapacağınız 2013 'ün acı dolu sözlerini sizlerle paylaşıyorum

Acı Sözler Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim…bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim….şu an ne haldeyim ne dertteyim nerden bileceksin be GÜLÜM…onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim….
Acı Sözler Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir.”İnsanın Kendisi”
Acı Sözler Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.
Acı Sözler Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıy
Acı Sözler Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum…
Acı Sözler Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.
Acı Sözler Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin
Acı Sözler SEVEREK AYRILANLAR BİLİRLER AYRILIĞI .SEN BENİM EŞ RUHUMSUN UNUTMUŞ OLSAN HİSSEDERDİN UNUTMUŞ OLSAN YANIMDA DURMAZDI HER SABAH HAYALİN.SENİ GÖRMEK İÇİN GERİ GELDİM SEN GİDELİ ÇOK OLMUŞ NEREYE GİDERSEN GİT ÇANTANDA Bİ RESMİM AKLINDA GÜLÜŞÜM OLSUN BEN SENİ
Acı Sözler Unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle gecti yokluğunda,ne kadar istesemde arayamadım,istemediğini düşünerek.Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz.Benim icin mutluluğun anlamı sensin,sensiz mutluluk sensiz huzur olamaz inan.Dön ve bana
Acı Sözler Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum SersefiL odamda..
Acı Sözler Acılar içinde geçsede ömrüm seni sevmiş bu deLi Gönlüm..

Acı SözlerSöylesende suratıma Bu Kalp Senin başkası Olmaz Bundan Sonra.
Üzgün-Sözler-13.jpg

Hepiniz iletilerim gibisiniz sadece anlık !

Uzatmayın kirli ellerinizi üstüme .. Yetişebilecekleriniz sadece hayal kırıklıkları ..

Bir tek çocukluğum bilir ki, kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmedim..

Aşk bu denli uzun sürdüyse, deprem olacak birazdan. Yasalar aykırı şeyler bunlar, birileri beni tutuklayacak

Sen icimdeki,én kücük hücrede dolasan..ték haad sinyaLimsn bnm =)

ßana bak zayıfLamış gördüm seni!!!
Karakter oLarak tabiki xD ehehehe

qün qeLir inTikam aLınır yaptıkLarının hepsinin aCısı teKer teKer çıkartıLır ama bu araLar qeRçekten çooook i$im varr. iLqiLenmiyorum..

yükLeDim bedeniimii 1 miLyon baloncuqaaa xD

hayatı çöpLük farzet sende biir piisLiik deqiiL misin.?? sen sahtekar yaLancının ta kendisisin..Unutma.!! sahte ve yaLan oLan her Şey dünya kapsamında senii bekLiyor.!

Sana Dostum Diyenler Var Ya Alayı Hava En Sert Tekerlekler Bile Bir Gün Mutlak Kaçırır Hava

Pişmanlık asla kaçamayacağın bir canavar. Elleri bazen öldürür, bazen sertçe yakalar

Affım olsun hain darba , yediğim darbelerle sığındığım rabba.365 gün 52 berbat hafta

Ben aklımı dile düşürdüm , kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm

Parlayan bir alev gibi görünürdüm ama sönüktüm

Dudaklarımın kanaya kadar yapmak istediğim işte bu “rap”. benimle ol hep!

gelen gider , makbulüdür kısası ziyaretin , ” bana müsade - sana rast gelsin “budur hikayemiz.

Cehennemde soğuk bir gün , boğuk bir adam , donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murad.

Bazılarına gül dikenicesine batar rahat , nefret edercesine yaşar hayat , buyur mezara yat!…

ölümün sessizliğine eşsiz bir seda ile girdim boğulmaktan korktuğum bir denizin tahminimden derinim

Sessizliktir içinden geçirdiklerimin sedâsı , duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

sevdirmeye gayret etme kendini sevilmeye terket uzadıkça kısalan ömre huzur aşısı zerket

Ve çivisi düşmüş tablolarda bir resimdi kendisi, kükreyen şu gökyüzünde kuşun kilitli kafesi.

hayrından umutsuzum getirme bari şerrini.

Yardan sarkıttığın dostlarından kaçının ipini tuttun? onlar güldü, sen somurttun. kalbinde kaç gül kuruttun?

senin adını anmamak şartıdır dostluğumun.

yanlışım bir doğrumla çekti gitti.Bütün hikayem burda bitti.

Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe mutluluğumuu tehdit eder duyduğum her hurafe

Yalvarışım bahtıma güvenimden herşey kendiliğinden içimdeki minik çocuk titrerken belki gün gelir aldanırım.

Bana yalan söyleceksen önce gözlerimle anlaş !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Söylesende suratıma bu kalp senin başkası olmaz bundan sonra acılar içinde geçsede ömrüm sevmiş bu deli gönlüm.

Acı ççekiyorum gecenin soğuk Havasında acı sözlerinle ısınıyorum senden mahrum sersefil oldamda unutulduğunu sandığın her dakikam seni düşünmekle geçti yokluğunda, ne kadar istesemde arayamadım, istemediğini düşünerek...
üzgün acılı sözler.jpg

Sanki anlamsız olan her şey beni buldu sensiz. benim için mutluluğun anlamı sensin, sensiz mutluluk sessiz huzur olmaz inan.

dön bana hayat ver, ben bitmeden beni bul.

Hi bir şey için ne olursa olsun mecbur değiliz ayrılığa Güzelim Asla unutmadım .

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı

Sen benim ruhumsun unutmuş olsan hissederdin unutmuş olsan anımda durmazdı her sabah hayalin...

Seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş nereye gidersen git çantamda bir resmin, aklımda gülüşün olsun bana yeter.

Çook uzaktasın beni duymazsın unuttum belki de hazırlamazsın, hani derdin ya sen bir tanesin bitanem sen burada sen Neredesin Yüreğimin derinliklerine attım.

Son düzenleme:
Beni öyle incittin ki seninle olan iyi hatıraları bile hatırlamıyorum.

Sen cezanı kendin kendine verdin. Bu şehirden her gidişinde sanki şehirri ben uğurluyorum sen benden gittin gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum.
üzgün sözler.jpg

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç, Ağlarken boğazına bir düğüm saplandı mı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUUUM diye haykırmak geldi mi içinden....

Aşkımıza ağlıyorum SENİ SEVDİĞİM için özür dilerim. Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, Senin yokluğun benim sonum oldu.

Güneş doğar doğmaz, günler geçer geçmez oldu anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

“UNUT”…! Diyorlar Nede kolay söylüyorlar… Kurşun kalemin yazdığını silince bile izi kalıyor beyaz kağıt”ta.. Kalbe “CAN” diye yazılanı nasıl sileyim iki satırda…! Sevmek bazen insana acı verir. Bazen gözlerden yaş akmaz kalp ağlar sessizce.

Şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek!
Vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir.
Can Yücel Hayat yalnızlıksa ve sen yoksan neden yaşayayım ki. Sakın ağlama oğlum, hayat gözyaşlarından hoşlanmaz. Üzüntüyü, acıyı tatmamış insan mutluluktan ne anlar? Hep üzülme dediler. Fakat ona neden üzdün demediler. İnsan, yarası yarasına denk geleni seviyor demek ki

Geri