2014 KPSS Başvuruları 8 Temmuz'da Başlıyor!

2014 KPSS Başvuruları 8 Temmuz'da Başlıyor!
2014 kpss sınav başvuru, kpss sınav başvuru 2014, kpss başvuru 2014

Binlerce memur adayının merakla beklediği 2014 Önlisans Ortaöğretim KPSS başvuru tarihi açıklandı. Peki 2014 KPSS başvuru tarihleri ne zaman, KPSS başvuruları ne zaman başlıyor. ÖSYM Ortaöğretim (lise) Önlisans KPSS başvuru tarihleri. İşte diğer tüm sınavların da yer aldığı sınav tarihleri:

KPSS Başvuru Tarihleri ( KPSS Başvuruları 8 Temmuz’da Başlıyor )

2014-kpss.jpeg

ÖSYM tarafından 2014 yılı içerisinde yapılacak olan sınavlara başvuru tarihleri belli oldu. Buna göre KPSS Önlisans ve Ortaöğretim düzeyi başvuruları 8 Temmuz – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında alınacak.

KPSS 2014 KPSS Önlisans ve Ortaöğretim düzeyi başvuruları 8 Temmuz ile24 Temmuz 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. Söz konusu sınav Ortaöğretim (Lise) ve Önlisans mezunlarına yönelik yapılacak. 2014 KPSS’ye başvuru yapacak olan adaylar sınav başvuru yerleri aracılığıyla başvurularını yapacaklardır. KPSS sınav başvuru yerleri : ÖSYM Sınav Merkezi Koordinatörlükleri, Ortaöğretim Kurumları, PTT İş Yerleri, www.osym.gov.tr

2014 KPSS Başvuru kılavuzu, başvuru tarihinin ilk günü olan 8 Temmuz 2014 tarihinde ÖSYM’nin resmi internet sitesinden yayınlanacaktır. Sınava başvuru ücretinin oturum başına 40 TL arasında olması bekleniyor. 2014 KPSS Ortaöğretim Önlisans sınav sonuçları en geç 1 Ekim 2014 tarihine kadar açıklanmış olacak.

2014 KPSS Lisans / Ortaöğretim /Önlisans Başvuruları Ne Zaman Başlayacak

ÖSYM tarafından Ortaöğretim / Önlisans ve Lisans düzeyi KPSS başvuru tarihleri ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Ancak tahmini başvuru tarihleri şu şekildedir:

2014 KPSS (Ortaöğretim – Önlisans) : 8 Temmuz – 24 Temmuz 2014 Tarihleri Arasında..

e-okul-meb.com