Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

2014 Show Tv Yeni Sezon Dizileri Başlıyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2014 show tv yeni sezon dizileri, 2014 show tv yeni dizileri, show tv yeni sezon dizileri

Sevgili melekler, Show Tv yeni sezona, yeni yıla yepyeni dizilerle girecek. Kasım sonu ve Aralık ayında başlayacak dizileriyle reyting yarışına devam edecek olan Show Tv'de yen, başlayacak diziler ve kısaca konuları şöyle olacak....

< Konu Resmi..>

2014 Show Tv Yeni Sezon Dizileri Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Show Tv Muhteşem Yüzyıl Dizisinden Hazal Kaya Düzeltmesi!..

Show Tv Muhteşem Yüzyıl Dizisinden Hazal Kaya Düzeltmesi!..

muhteşem yüzyıl hazal kaya hazal kaya muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl, hazal kaya oynamayacak, twitterzede hazal, hazal muhteşem yüzyılda yok, yalan haber, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Daha önce söylentisi çıkan Hazal Kay'nın Muhteşem Yüzyıl dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı haberleri asılsız çıktı.Haberi aynen yayınlıyorum.. ''Show TV'nin...
  2. Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

atv yeni sezon dizileri 2013-2014 atv yeni sezon yeni sezon atv dizileri Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ederken bizler de merakla hangi programlarla karşılaşacağımızı merak ediyoruz. İşte televizyon yorumcusu Yüksel Aytuğ'un verdiği bilgilere göre atv kanalının yeni sezon dizileri.. Gürkan Uygun’dan Polisiye Dizi Süreç Film'in yapımcılığını...
  3. Show Tv'de "Tehlikeli Sırlar" Başlıyor!

Show Tv'de "Tehlikeli Sırlar" Başlıyor!

show tv tehlikeli sırlar, tehlikeli sırlar dizisi, tehlikeli sırlar show tv Sevgili melekler, yeni sezona iddialı bir giriş yapan Show Tv yeni bir diziyi daha yayına vermeye hazırlanıyor. Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan'ın yazısına göre Show TV, Ocak ayında Calinos ve Böcek Film'in ortak yapımcılığında "Tehlikeli Sırlar" adlı bir diziyi yayınlayacak. İşe diziyle ilgili detaylar......
  4. "Sevdaluk" Çok Yakında Show Tv Ekranlarında Başlıyor

"Sevdaluk" Çok Yakında Show Tv Ekranlarında Başlıyor

sevdaluk ne demektir, sevdaluk dizi konusu, sevdaluk dizi oyuncuları Show tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan "Sevdaluk" dizisinin şu sıralar fragmanları dönüyor. Başrol oyuncuları Demet Akbağ ve Erdal Özyağcılar.. Bana göre izlenmeye değer bir dizi olacak. Diğer dizilerin reytinglerini sollayacak olan ve Karadeniz insanlarını anlatan Sevdaluk dizisinin sizlere kısaca...
  5. Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

Show Tv'nin Yeni Yarışması "Misafir Ol Bana" Başlıyor!

misafir ol bana, misafir ol bana yarışması, show tv misafir ol bana Sevgili melekler, yemek yarışmalarının ilgi görmesinin ardından benzer bir yarışma programı daha Show Tv'de başlıyor. Bu kez yarışmacıların çift olarak katılacakları yarışmada, sizin gibi çift olan 2 aileyi evinizde ağırlayacaksınız. Onlara en güzel yemekleri pişirip, en güzel şekilde ağırlayacağınız ve birinci olmaznı...

Sayfayı Paylaş