2017'de en güzel duvarlar evinizde olsun

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017'de en güzel duvarlar evinizde olsun
2017 sezonunda duvar görünümlerinizde elde edeceğiniz farklı görünümler ile oda görünümlerinizde çığır açıcı görünüm zenginlikleri yakalayabilirsiniz. Resim galerime göz attığınız zaman farklı tasarımları görebilme ayrıcalığını hissederken aynı zamanda hayal dünyanızda beklentilerinizi karşılayacak tasarım çeşitliliklerinde nasıl farklı oda görünümleri yakalayabilecekleriniz ile ilgili de bilgi sahibi olabilme imkanı elde edebileceksiniz.


2017 sezonunda birbirinden güzel kitaplık tasarımlarından faydalanarak duvarlarınızda ahenkli bir şıklık katabilirsiniz. Kitaplık görünümlerinde estetik görünümlü ve aynı zamanda her zaman elinizin altında bulunmasını arzuladığınız kitapları sıralayıp sık zaman geçirdiğiniz odalara yerleştirebilme lüksünden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz. U biçimli, dikdörtgen görünümlü ya da bölmeleri yer değiştirilebilir tasarım zenginliklerinde olan kitaplık modelleri tercihi ile en güzel oda dekorlarını yakalamaya var mısınız?

[/ATTACH]
2016-Duvar-Dekorasyonu.jpg
2017-duvar-kagidi-modelleri.jpg
2017-El-Yapımı-Duvar-Dekorasyon.jpg
2017-salon-dekorasyon-modelleri.jpg


Duvar dekorasyonlarında en özel görünümler için fırsat verici nitelikte olan duvar kağıdı tasarımları da yadsınamayacak kalitededir. Çiçekli duvar kağıdı modelleri, taş duvar kağıdı modelleri ya da desenli farklı renk kombinleri ile beğenilebilecek tasarımlarda karşınıza çıkabilecek olan duvar kağıtları hoş görünüm arayışlarınızda beklentinize yanıt vermede kısa sürede çözüm olarak karşınıza çıkabileceklerdendir.


Dileyen duvarlarda raf modelleri ile şık dekor biblolarını sergileme tercihinde bulunurken kimilerini zevkini tamamlayacak model ve renklerdeki mum tasarımları ile de raflarınıza ayrı bir dekoratiflik katabilirsiniz. Aydınlatma modelleri seçimlerinde duvarlarındaki niş tasarımlarından ya da direk duvarlara nükseden aydınlatma modelleri ile şık görünümlere yer açıcı davranabilirsiniz. Odalarınızdaki dekoratif görünümleri zevkinize göre çeşitlendirmeye ne dersiniz?
 

Ekli dosyalar

  • 2016-Dekoratif-Duvar-Dekorasyonu-Fikirleri-l.jpg
    2016-Dekoratif-Duvar-Dekorasyonu-Fikirleri-l.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 519
Son düzenleme:
Üst