2017'de salon sehpalarından öneriler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017'de salon sehpalarından öneriler
Sehpalar salon dekorasyonlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Her sezon değişim geçirip estetik anlamlar kazanabilirler. Estetik duruş, yeni trend çizgiler salonlardaki bu dekoratif aksesuarlarda uzun süreli etkiler oluşturabilecek seçeneklerdendir. Her sezon moda anlayışının değişmesiyle karşımıza çıkabilecek seçeneklerden olan yan ve orta sehpa modellerine göz gezdirdiğinizde koltuk yanı ya da koltuk takımına uyumlu ortaya yerleştirilen modeller arasından tercihte bulunabilme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

beyaz-renkli-salonlar.jpgcekmeceli-oval-ahsap-sehpa.jpg


Çekmeceli salon sehpalarında ortada tercih edilebilecek tasarımlardan olan alt ve üst resimdeki modelde şıklık odaya hakim olurken kullanışlı alanların sehpada yer alışıyla daha kaliteli bir seçim olmuşa benziyor. Orta sehpa modelleri en yeni model incelemesiyle ev dekorasyonlarınızın havasına uygun bir tercihte bulunma ayrıcalığını değerlendirebilirsiniz.

son-moda-dekoratif-orta-sehpa-modelleri-1024x792.jpg


Cam sehpa modelleri dar salonlarda etkili bir ferahlatıcı alan oluşturabilir. Cam ürünlerin geniş salan sunumu etkisiyle kaliteden ödün vermeyeceğiniz görünümler elde edebilme düşüncesi içerisindeyseniz farklı boyutlarda ve şekillerde kesilerek şekil verilebilen cam sehpa modellerinden faydalanabilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

son-moda-orta-sehpalar.jpg


Fonksiyonel sehpa tasarımları arasında 2017 senesinde göze çarpan sıra dışı modeller de tercih edilebilen tasarımlardandır. Farklı kişilik sergilemek isteyen, değişik oda görünümü elde etmek isteyen, ruhundaki enerjiyi odadaki bambaşka bir görünüm ile yakalamak isteyenler uygun fiyata bulabilecekleri depolama alanı olan ya da sade renkli tasarımlar arasından seçimde bulunabilirler.

son-moda-salon-halisi-modelleri-2017.png
tarz-mobilya-sanat-fonksiyonel-orta-sehpa.jpg
 
Son düzenleme:
Üst