2017'den seçme ev dekoru önerileri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017'den seçme ev dekoru önerileri
2017 sezonunda ev dekorasyonlarınızı yenilerken bambaşka etkiler yakalayabileceğiniz oda görünümlerini mi arzuluyorsunuz? O zaman yenilikçi bir oda grubuyla istediğiniz zengin görünümü yakalamaya ne dersiniz? Tavan dekorasyonları, zeminler, salon aksesuarları, perdeler, genç odası takımları, mutfak dolabı tasarımları gibi pek çok değişim ile evlerinizde kendini hissettirebilecek bambaşka oda görünümlerine yer açabilirsiniz. Bu değişimde sizleri yine yalnız bırakmadım ve buradan sesleniyorum bayanlar. En özel odalarda vakit geçirebilme fırsatını değerlendirebileceğiniz önerilerim ile dekorasyonalrınızda canlı bir oda görünümünü yakalayabilmenize destek olacağım. Benim fikirlerim ile yeni evinize ya da gelin gireceğiniz eve bambaşka görünümler kazandırmaya ne dersiniz?

maxresdefault (1).jpg

Üst resimde yer alan köşe grubu ile salon her ne kadar dar olsa da şıklık yakalanmış sizce de öyle değil mi? Dar salon dekorasyonları ne kadar zor yapılırsa yapılsın doğru seçimleriniz ile odalarınızdaki ahengi asla elinizden bırakmazsınız. Dar odaları dekore ederken nelere dikkat ederiz konulu yazımdan fikir almanıza yardımcı olacak olan yazımda da değindiğim köşe grupları adeta kurtarıcımız olmaktadır. Salon ya da oturma odası hatta çocuk odasında bile köşeye kullanışlı bir mobilya yerleştirmek her zaman odanın daha rahat dekore edilmesine yardımcı olacak bir seçenektir.

maxresdefault.jpg

Üst resimde de oda geniş olsa da tv seyretmeyi seven biri için son derece muhteşem bir köşe grubu odaya yerleştirilmişe benziyor. siz de bu tarz bir tercihte bulunarak odalarınızda özel ilgi alanları yakalayabilir, kendinizi rahatlatabileceğiniz koltuklarda konforun keyfini sürdürerek tv seyredebilirsiniz.

2017-Banyo-Dekorasyon-Önerileri.jpg

Banyo dekorasyonlarınızda yeni mobilya tercihleri ile dilediğiniz kaliteyi elde edebilirsiniz. 2017'den banyo dekoru önerileri ile ilgili yazımda da bahsettiğim üzere banyo dekorasyonlarınızda tarzınız ile bütünleyebileceğiniz alternatif değişimler ile sizleri rahatlatabilmek adına seçimlerde bulunabilirsiniz. Oda dekorlarınız ile tam bir bütünlük elde edebileceğiniz üstteki gibi şık banyo fayansları, banyo aynaları, 2017 Vitra ürünlerinden klozet ya da lavabo tercihleriniz ile aradığınız farklılığı ortamda hissettirebileceksiniz.

2017-mutfak-dekorasyon-önerileri.jpg

Mutfak dekorasyonunda da her bayanın karşı koyamayacağı mutfakta hazır mutfak dolapları ile şık görünüm alt ve üst resimde fazlasıyla hissettirilmişe benziyor. Bu derli toplu görünümlerin sizinde mutfağınızda olmasını istemez misiniz?

mutfak-tasarımları-1280x640.jpg

Fotoğraflar muhteşem. Bu tarz dekorasyonlara bayılıyorum. Herkes evinin güzel olmasını, özelliklede iç açıcı ve huzurlu olmasını ister. Ben oturma odasında oturmayı daha çok seviyorum. Kalabalık bir aileye sahip olmadığım için oturma odasında rahatlıkla oturabiliyoruz. Benim salonumda kahve ve krem rengi karşımı hâkim. Çiçeklerle ve biblolarla dekor yapmıyorum. Kitaplık, vazgeçilmez dekorasyonumdur. Sadeliği seviyorum.

Son zamanlarda iki farklı renk tonlarındaki koltuk takımları pek moda oldu. Siyah banyo, hayalimdir diyebilirim fakat biraz da cesaret istiyor sanırım. Siyah taşları parlak tutabilmek önemli; Fotoğraftaki ahşap ve siyah ikilisi muhteşem görünüyor. İleride siyah tonda banyo yaptırmayı düşünürsem ahşap ve siyah ikilisini tercih edeceğimden eminim. :)

Geri