2017'den şık dekoratif duvar kağıtları ile özel sunumlar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
2017'den şık dekoratif duvar kağıtları ile özel sunumlar
Duvar dekorasyonları her zaman ilgi çekiciliği üzerinde toplamayı başarmış dekorasyonlardandır. Duvarlarımızdaki estetik etkiyi pek çok şekilde karşımızdaki kişilere yansıtabiliriz. Duvar kağıtları hem manzaralı, hem çiçekli, hem 3 boyutlu, hem de simli versiyonları ile her sezon göz kamaştırıcılığı elden bırakmama gayreti içine girebilmektedir.


2017-Dekoratif-duvar-kağıtları-örnekleri.jpg


Dekoratif duvar kağıdı modelleri listesinde ilk sıralarda kendini göstermeyi başarmış olan bir örnek olan üst resimdeki model birçok lüks dekorasyonun tamamlayıcısı konumundadır. Simli renk versiyonları ile gözlerinizde etkili bir görünüm yakalamak isteyenler için üst resimdeki model çok tavsiye edilenler listesindedir. Üstteki gemi dümeni simgesi ile göz alıcı bir ortam oluşturan duvar kağıdı tarzında pek çok modeli 2017 duvar kağıdı modelleri katalog incelemeleri ile karşınızda bulabileceksiniz.

2017-duvar-kagidi-modelleri.jpg


Oda rengini üzerine toplayarak dekorasyonlarda bütünlük arz ediciliği ile bir örnek teşkil eden üst modele ne dersiniz? Odalarda son derece mükemmel bir görünüm oluşturuş biçimi ile sizlerde etkiyi kolaylıkla yansıtabilecektir. Renklerin bütünlüğü ile odalarınızda dekorasyon yeniliği sırasında işte bu dedirtecek uygulamaları gerçekleştirmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise bir an önce tercihte bulunma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

2017-duvar-kağıdı-modelleri.jpg


Simli duvar kağıdı modelleri son senelerin trendleri arasında boy gösteren modeller arasındadır. Duvarlarınızda etkiyi yansıtan simli görünümler farklı model ve desen bütünlükleri ile duvar kağıtları tasarımları şeklinde karşınıza çıkabilecek. Beğenilen duvar kağıdı modelleri arasından gerçekleştireceğiniz seçimlerde üstteki gibi kombin olabilecek renkler ve simli görünümlerle çözüm elde etmeyi başarabilirsiniz. Oda görünümlerinizde bambaşka etkiler yakalamanıza destek olabilecek tasarımı bir an önce oda dekorasyonlarınızda görmeye ne dersiniz?
2017-salon-duvar-kağıdı-modelleri.jpg


Duvar kağıtları odalarda bıraktığı büyüleyicilik ile kişilerin psikolojileri üzerinde de oldukça etkili bir değişim elde etmelerine destek çıkabilmektedir. Desenleri, hayvan figürleri, çiçekleri ile göz kamaştıran üst resimdeki görünüm tarzında bir uygulamayı odalarınızda istediğiniz oda dekorasyonunda uygulama tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Odalarınız en güzel, en iç açıcı, en enerjik havayı verecek şekilde dekore edilsin istemez misiniz? Cevabınız neden olmasın ise daha fazla zaman kaybetmemelisiniz.

yeni-moda-dekoratif-duvar-kagitlari.jpg

Şık görünüm arayanlar için üstteki modelde uygulamaya geçirilebilecek harika fırsat görünümünde karşınıza çıkabilecek tasarımlardandır. Duvar dekorasyonlarınızda sade ve açık renkli oda görünümleri için bu modeli uygulayabilirken biraz da taş duvar görünümü seviyorsanız az biraz o etkiyi de duvarlarınıza yansıtabilme memnuniyetini hissedebileceksiniz. Odalarınızdaki etkiler karşısında beğeneceğiniz görünümler adına bu tarz dekoratif bir şenliğe odanızda yer açma düşüncesine hayır demeden önce düşünmelisiniz. Salon ve oturma odalarında beğenilebilecek bu tarz dekoratif uygulamaları mağaza ziyaretleri ile yakından incelemeye ne dersiniz?
 
Üst