1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  21 Aralık Şirince 'de Son Durum

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 21 Aralık Şirince 'de Son Durum hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili melekler, Maya takvimine göre kopacağı belirtilen kıyamet için tüm hazırlıklar Şirince 'de tamamlandı. Bu gidişle ve de bu yoğunlukla muhtemelen Şirince 'de kopacak kıyametle ilgili olarak son dakika haberlerini bu sayfamızdan sizlere suyurmak istiyoruz :D:D İşte şu saat itibariyle Şirince 'de son durum :D:D (Şirince kıyamet programı için tıklayın)


  < Konu Resmi..>  Selçuk Kaymakamlığı'nın, belediyenin ve köy muhtarlığının, köye iki gün sonra gelmesi beklenen kalabalığa ilişkin yoğun önlemler aldığı Şirince sokaklarında, meraklı birkaç turist ile yerli ve yabancı gazeteciler dışında fazla bir kalabalık görülmüyor.

  Köye kaç kişinin geleceği net olarak kimse tarafından bilinmese de yetkililer güvenlik kameralarından, köy girişinde araçlar için geçiş noktası oluşturmaya, esnaf denetimlerine kadar bütün hazırlıklarını tamamladı.

  O gün ağırlayacağı misafirler için yiyecek ve içecek stokları yapan esnaf da “kıyamet gününe özel” içecekler ve menülerle misafirlere “güzel bir kıyamet gecesi” geçirmenin hazırlıklarını yapıyor.

  İDDİALARIN AKSİNE HALA YER BULMAK MÜMKÜN”
  Bu özel günü Şirince'de geçirmeyi planlayanlar için ise iddiaların aksine köydeki bazı pansiyonlarda hala boş yer bulabiliyor.

  Köy sokaklarında Maliye ve jandarma ekiplerinin denetim araçlarının yanı sıra gündeme oturmuş bu küçük köyü görmek için gelen birkaç meraklı turiste, yerel, ulusal ve yabancı basının temsilcilerine rastlamak mümkün.

  İNANANA RASTLAMAK MÜMKÜN DEĞİL
  Alman turist Kassie Welch, arkadaşlarıyla bölgeye bir haftalığına tatile geldiklerini belirterek, Kuşadası'nda konakladıklarını, ancak 21 Aralık'ta Şirince'de olmayı planladıklarını söyledi.

  Maya takvimine göre o gün kıyamet kopacağına inanmadıklarını ifade eden Welch, “Dünyanın sona ereceğine inanmıyoruz, ama o gün eğlence için burada olacağız” diye konuştu.

  Köy çarşısını gezen Aydın Akgün de Almanya 'da yaşadığını, arkadaşlarıyla tatillerini geçirmek üzere İzmir'e geldiklerini söyledi.

  Yapılan haberlerin ilgilerini çektiğini, bu nedenle Şirince köyünü görmeye geldiklerini ifade eden Akgün, “Elbette kıyamet kopmayacak, yaşam devam edecek, biz gezmek için geldik” dedi.

  BASININ İLGİSİ YOĞUN
  Aylarca hakkında yazılar yazılan günün 48 saat öncesinde, Şirince Çarşısı ve köy meydanında turistler kadar, hatta onlardan daha fazla sayıda yerel, ulusal ve uluslararası basından temsilciler dikkati çekiyor.

  ABD 'nin ünlü basın kuruluşu Wall Street Journal gazetesinin temsilcisi Joe Parkinson, dünyanın dört bir yanından birçok insanın buraya akın etmesinin beklendiğini, kendilerinin de ekip olarak yapılan hazırlıkları değerlendiren bir haber yapmak üzere Şirince'de bulunduklarını belirtti.

  Birçok hazırlık yapılmış olmasına karşın, Şirince'nin, köyün altyapısının büyük bir kalabalıkla başa çıkıp çıkamayacağına dair endişeleri olduğunu dile getiren Parkinson, “Köy, olası misafirlere karşı iyi ve akıllıca hazırlanmış, ama belirtilen kadar kişi gelirse bu küçük yerin o kadar kişiyle nasıl başa çıkacağını bilmiyorum” diye endişesini dile getirdi.

  Özellikle esnafın, gelen misafirler için “akıllıca ve yaratıcı” hazırlıklar yaptığını gözlemlediğini ifade eden Parkinson, sözlerini şöyle sürdürdü:

  “Buradaki esnaf olası misafirlere karşı oldukça akıllı şekilde hazırlanmış görünüyor, 'kıyamet içecekleri', 'son gece menüleri' bile hazırlanmış durumda.

  Elbette kıyametin kopacağına inanmıyorum, beni buna inandıracak yeterli delil yok ortada. Ama aslına bakarsanız, buraya yüz binlerin akın edeceğine dair pek fazla bir delil de yok. Bazı otellerde hala boş yerler var. Bence buradaki esas sürpriz, o kadar insanın buraya gelmemesi olur.”
  objektifhaber


   
21 Aralık Şirince 'de Son Durum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bugün (21 Aralık) Doğanlar

  Bugün (21 Aralık) Doğanlar

  cumartesi doğanların özellikleri 21 aralıkta doğanların özellikleri 21 aralıkta doğanlar aralık doğanlar çarşamba günü Bugün yani 21 Aralık günü doğanların genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istermisiniz arkadaşlar :dil::dil: Sıcak romantik ateşli aşıklardır. Rutin çalışmaktan çok, keyfi işlerden hoşlanırlar. Mimiklerini çok iyi kullanırlar. Yardımsever ve iyilik dolu bir kalpleri...
 2. 21 Aralık Şirince Karikatürleri

  21 Aralık Şirince Karikatürleri

  Bu konu; 21 Aralık Şirince Karikatürleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Maya takvimi itibariyle bugün şarkıda dediği gibi "Ömrümüzün son günü, son baharıdır artık.." :D:D 21 Aralık geçtikten sonra hiç olmazsa turizme acayip katkısı olması sebebiyle sevinebileceğimiz Şirince kıyamet vakasını anlatan geyikler nette dolanmaya başladı. Birkaç karikatürü de ben...
 3. İşte 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi :D

  İşte 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi :D

  Bu konu; 21 Aralık Şirince Kıyamet Günü Program Listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu günü 21 Aralık geyiklerine ayırmış bulunuyoruz :D:D Ne güzel bize de konu çıktı :D:D Maya takvimini ciddiye alıp dünyada ki iki noktaya yığılmaya başlayan insanlar için nette türlü türlü geyikler dönerken elime geçen bu listeye gülmekten, karnıma ağrılar girdi ve hemen sizlerin de...
 4. Şirince 'den Son Durum: Beklenen Kalabalık Yok !

  Şirince 'den Son Durum: Beklenen Kalabalık Yok !

  Bu konu; şirinceden son durum konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, maya takvimine göre kıyametin kopup ayakta kalacağı iddia edilen iki yerden biri olan Şirince köyü ne yazık ki henüz umduğunu bulmuş değil. Bu gün itibarıyla izdiham ve yoğunluk olacağını düşünen Şirince halkı da durum karşısında şaşkın. İşte Şirince 'de son durum.... Pansiyonlarda yer kalmadığı...
 5. Şirince 21 Aralık Son Durum !

  Şirince 21 Aralık Son Durum !

  Bu konu; Şirince 21 Aralık Son Durum hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tüm dünya solukları kesilmiş bir vaziyette Maya takvimi kehanetinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda fikir yürütedursun, Şirince 'de son durum bilgileri ile sizlerleyiz. :D:D Tamamen tarafsız bir gözle "]NASA uydudan canlı yayın izleyebileceğiniz gibi bir yandan buradan sizlere bildireceğimiz...

Sayfayı Paylaş