21 TEMMUZ burç yorumları

21 TEMMUZ burç yorumları
21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu
Koç
21 Mart - 19 Nisan

Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs

Parasal konularla ilgili yapacağınız yatırımlarda dikkatli olmaya çalışın. Yanılgılar yaşamamak için borç alma ve verme açısından dikkatli olun. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz ödemeler sizi şaşırtabilir.
Huzurlu bir gün sizi bekliyor. Sevdiğinizle ilgili konuların içinizde yerini bulduğunu, soru işaretlerinizin azaldığını farkedebilirsiniz.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün iş toplantılarında aniden ortaya çıkabilecek sorunlar olabilir. Bu durumda ortalık gerilebilir. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ne kadar sinirleriniz bozulsa da, şans hep yanınızda olacaktır. Böylece aldığınız sorumlulukları yerine getirebileceksiniz. Kontrollü olmanız yeter.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz

Çok hoş ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Dostlarınızla birlikte olmak, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza vakit ayırabilmek sizi çok mutlu edecek.
Dostlarınızın güzel destekleriyle bir sorununuzu çözeceksiniz. Bu problemin çözülmesi sizi çok rahatlatacak, huzura kavuşturacak.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos

Bugün işinizde verimli çalışmalar yapabilir, işinize konsantre olabilirsiniz. Bugün pek çok kişiyle görüşmek durumunda kalsanız da elinizdeki işlerin üstesinden başarıyla gelebileceksiniz.
Harcamalarınızı kontrol altına alacak ve daha tutumlu davranabileceksiniz. Sorumluluklarınız artmasına rağmen başarılı olacaksınız.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül

Bugün iş ortamınızdan biraz uzaklaşıp dinlenmek sizi rahatlatabilir. Çok gerginsiniz. Yeni kazanç imkanlarını ve projeleri değerlendirmek için enerji toplamaya ihtiyacınız var.
Zihninizin aşırı hareketli olması ani sözler söylemenize, sevdiğiniz tarafından yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Sözlerinizde dikkatli olmaya çalışın.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim

Beraber çalıştığınız iş ortağınızın ya da üstünüzün davranışları üzerinizde zorlama yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışın. Yaşanan olaylar sizin kendi gücünüzü farketmenize neden olacaktır.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım

Bugün harcamalarınızı kontrol altına alabilecek, daha tutumlu davranabileceksiniz. İşten ve sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşmak size iyi gelecek.
Çevrenizdeki kişilerin dikkati sizin üzerinizde. Bu ilgi sizi memnun ederken, davranışlarınız sevdiğinizle ilişkinizi olumlu etkileyebilir.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık

Katıldığınız davet ya da toplantılarda duygularınızı güzel yansıtacak ve kabul göreceksiniz. Sevdiğinize karşı aşkınızı sevgi dolu gösterecek ve hayallerinizi güzel ifade edeceksiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bugün, genelde ne istiyorsanız onu elde edebilecek güce sahip olacaksınız.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak

Bugün parasal konulara yönelik planlamalar içine girebilir, ödeme ve kazançlarınızı dengelemeye çalışabilirsiniz. Disipline olmanız gerektiğini düşünebileceğiniz bir gün. Beraber iş yaptığınız kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeli, insanlar üzerinde otorite kurmaya çalışmamalısınız. Yanlış anlaşılabilirsiniz.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat

Parasal gelişmelerinizin hızlanacağı bir gün. Beraber iş yaptığınız kişilerle yapacağınız görüşmeler yeni fikirler üretmenize ve yeni para kaynakları yaratmanıza neden olabilir. Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek.
Sevdiğinize karşı davranışlarınıza özen göstermeye çalışın. Anlayışınız yüksek ve özel yaşamınızda verimli bir gün sizi bekliyor.

Balık
19 Şubat - 20 Mart

Zihinsel gücünüze güvenmemeniz için hiç bir nedeniniz yok. Son derece işlek bir zekanız ve çok kuvvetli bir hafızanız olduğu için doğuştan şanslı bir insansınız. Bu özellikleriniz sayesinde çok da takdir gördüğünüzü farketmenin zamanı geldi artık.
İletişimsel yanınızı şiddetle kullanmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Bu hızlı gidişat içerisinde, yine de mümkün olduğunca kelimelerinizi özenle seçmelisiniz.
 
Üst