Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Anne-babanızla ilgili düşündükleriniz veya hissettikleriniz sizi rahatsız ediyor olabilir. Ama bunların gerçek olduğunu siz de biliyorsunuz. Belki yakın bir dostunuzla ya da kardeşinizle yapacağınız konuşma sizi rahatlatabilir.
  Partnerinizle daha güvene dayanan bir ilişki kurmaya ihtiyacınız var. İlişkinizdeki bu eksiklik, beraberliğinizin kısa ömürlü olmasına neden olabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Bugün yakın çevrenizden birisi ya da bir arkadaşınız size bir kitap tavsiye edebilir. Bu kitabı muhakkak edinmelisiniz. Hayatınıza ve kişiliğinize büyük katkıları olacak bir kitap.
  Bir değişiklik yapın ve onunla ilgili duygularınızı bugün kağıda dökün. Ona bu yazıyı verdiğinizde ya da okuduğunuzda çok mutlu olacak.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Yaşamda mutlu olabilmek için pek çok kaynağa sahip olduğunu düşünen ender insanlardan birisiniz. Ancak günümüzde yaşamı devam ettirebilmek için paranın da oldukça önemli bir gereksinim olduğunu artık düşünmeye başlasanız iyi olacak.
  Sevdiğiniz insanla çok ateşli, tüm duyularınıza hitap eden bir akşama hazır olmalısınız. Belki de onu daha önce hiç böyle görmemiş olabilirsiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bugün kendinizi iyi hissetmenize yardım edecek şeyler yapmalısınız. Mesela alış-verişe çıkabilir, kendinize lüks bir lokantada yemek ısmarlayabilir ya da uzun zamandır istediğiniz pahalı bir şeyi alabilirsiniz.
  Duygusallığınız sizi öznel yapıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikteyken biraz daha günlük yaşamdaki doğal tarzınızı öne çıkartmaya çalışın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Uzun zamandır gizli kalmış bir şeyin ortaya çıkması sizi çok rahatsız edebilir. Ama her şeyi bilmeniz, tüm olaylara hakim olmanız gerekmiyor ki. Biraz daha toleranslı olmalısınız.
  Onun yoğun temposu içinde sizi arayamamış olması çok doğal. Belki siz de haklı olabilirsiniz ama, bu olayı bu kadar büyütmenin bir anlamı yok.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Çok iyi bir ruh haliyle, neşeli bir şekilde güne başlayacaksınız. Dostlarınızdan birisi erken saatlerde telefonda size önemli bir şeyler anlatacak. Öğrendiğiniz şeyler sizi daha da mutlu edecek. Bu neşenizi, pozitif ruh halini arkadaşlarınızla da paylaşmalısınız.
  Yenilenmiş bir ruh haliyle ilişkinize çok büyük katkılarda bulunabilirsiniz. Sizin bu tavrınız onu da harekete geçirecek.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Kariyer planlarınızın ve mesleki hedeflerinizin sorgulanabileceği bir gündesiniz. Herkesin ne düşündüğü değil, asıl sizin ne istediğiniz, neye ihtiyacınızın olduğu önemli. Ancak planlarınızda başka insanlara bağımlı unsurları tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor.
  Bugün onunla birlikte olmanız ve mesleğinizle alakalı gelişmeleri paylaşmanız gerekli. Onun desteği ve fikirleri son derece yapıcı olacak.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Ruh halinizin iyiliği ve huzurunuzun gücü insanları da etkiniz altına almanıza neden oluyor. Olumlu yaklaşımlarınız ve tarafsızlığınız insan ilişkilerinde hep pozitif sonuçlar elde etmenizde ve amaçlarınıza ulaşmanızda etkili oluyor. Bu tavrınızı uzun vadede de korumaya gayret etmelisiniz.
  Bugün sevgilinizi göremeyebilirsiniz. Yaptığınız programı, pek çok nedenden dolayı uygulayamasanız da yine de birlikte olduğunuz insanın size olan duygularından şüphe etmemelisiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Bu aralarda kimse için aracılık yapmamaya gayret etmelisiniz. Hem sizin yaşamınıza ekstra bir yük getirmesi, hem de takdir görmemeniz canınızın sıkılmasına neden olacaktır.
  Onun maddi problemleri yüzünden gerginleşmesini normal karşılamanız gerekli. Neden herkese gösterdiğiniz toleransı ona da göstermiyorsunuz ki?

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Bu aralarda duygusal yaşamınızın ön planda oluşu sizi çok şaşırtıyor. Hayatınızı işe ve gündelik yaşama adadığınız için, bu duruma alışmakta zorluk çekebilirsiniz. Ama bırakın içinizden geldiği gibi olsun.
  Karşılıklı konuşmak size çok iyi gelecek. Paylaşacak, birbirinize anlatacak, birikmiş pek çok şeyiniz var.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Oldukça yoğun bir dönem geçiriyorsunuz ama her şeyin altından kalkabilecek enerjiniz de mevcut zaten. Hele arkadaşlarınızın, dostlarınızın destekleri de olunca, tabii hayat çok daha kolay oluyor. Siz de bu aralarda onları ihmal etmemelisiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın detaylara önem verdiğini bildiğiniz halde, siz ona karşı duyarsız davranıyorsunuz. Zaman zaman onun için küçük bir şeyler yapmalı ve ona olan duygularınızı belli etmelisiniz.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Enerjinizin son derece yüksek olduğu bir gündesiniz. Ancak nedenini hiç anlayamadığınız bir öfke duygusu, insan ilişkilerinde problem yaşamanıza ve polemiğe girmenize neden olabilir. Alt duygu akımlarına karşı daha kontrollü olmanız gerekiyor.
  Bugün flört etmeye ihtiyacınız var. Kendinizi tazelemek, yeni bir ruh katabilmek açısından gayet iyi olacaktır.   
22 MAYIS Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, Güneş, İkizler burcuna yani sizin üçüncü iletişim ve ulaşım evinize geçiyor. Güneş'in burada kalacağı yaklaşık bir ay boyunca araba ve ulaşım başkalarıyla ilişkinizde önemli bir rol oynayacak. Ulaşımla veya arabanızla ilgili ufak tefek sorunları çözmeniz gerekecek. Üçüncü ev aynı zamanda iletişim evi olduğundan ilişkilerinizde iletişim ön planda olacak. Boğa Sevgili Boğa,...
 2. 22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs burç yorumları 22 mayıs günlük burç Bakalım kızlar 22 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Şu günlerde zekanızdan yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gerekmekte. Süregelen işbirliği varsa karşı tarafın hareketlerine çok dikkat...
 3. 22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 22 Mayıs 2011 burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz....
 4. 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Bazı negatifliklerin etkisi etrafınızdaki insanlarla iletişimde olmanızı engelliyor ve bazı planları ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor...
 5. 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Mayıs 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyruz... Sevgili Koç, İşleriniz açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Kafanız da düşüncelerle dolabilir. Çalışma ortamındaki huzur ve uyum ise,...

Sayfayı Paylaş