Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  22 TEMMUZ burç yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  22 temmuz burc yorumları 22 temmuz hangi burç hangi burç burcu ne burcu Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Maddi konularda kimi zaman gereğinden fazla endişelisiniz. Bu durum hayatınızdaki diğer yanları olumsuz ele almanıza ve kararlarınızda kötümser bir eğilimle hareket etmenize neden oluyor.
  Beraber olduğunuz insanın kimi zaman kıskançlık krizlerine girmesini bu kadar büyütmeyin. Aslında o da size yeterince güveniyor, ama kendini kontrol etmekte zorlanıyor.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Duygusal olarak çok hassas, fiziksel olarak da oldukça güçsüz hissettiğiniz bir gündesiniz. Dolayısıyla kapasitenizi zorlamamalı ve hayatın akışına ayak uydurmaya bakmalısınız.

  Tereddütleriniz, ilişkinizde sadece duygularla hareket etmeniz, problemlere neden oluyor. Belki biraz onu örnek alsanız iyi olabilir.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Bu aralarda biraz daha iyimser olmayı denemelisiniz. Bardağın yarısını boş göreceğinize, yarısının dolu olduğunu düşünmek, sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Unutmayın, hemen her insanın sizinkine benzeyen sorunları olabilir ve olacaktır.
  Sevdiğiniz insanın yapıcı yaklaşımlarının kıymetini bilmelisiniz. İlişkilerin kolayca tüketildiği bir dönemde yaşarken, sevgilinizin size bu kadar değer vermesi, gerçekten çok önemli.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Her türlü ilişkinizi gözden geçirebileceğiniz, objektif bir şekilde aksaklıkları ve tatmin edici yanları saptayabileceğiniz bir gündesiniz. Sizin gibi diğer insanları ve ilişkileri bir yaşam kaynağı olarak gören bir insan için oldukça önemli olabilir.
  Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizin duygusal boyutuna çok önem vermenize rağmen, arkadaşca paylaşımlarda yeterince aktif rol üstlenmiyorsunuz. Aslında onun çok iyi bir dosta da ihtiyacı var.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Mesleki yaşantınızdaki yüksek hedeflerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bu amaçları biraz gözden geçirerek, daha ulaşılabilir gerçekçi bir hale getirmeniz gerekli.
  Sevdiğiniz kişiye karşı zaman zaman gergin bir tarzınız oluyor. Bu değişkenliğiniz sevgilinizin kendini belirsizlikte hissetmesine neden oluyor.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama hadiseyi büyütmeniz için bir neden yok. Eğer sorunu kendi haline ve zamana bırakabilirseniz, kolayca hallolduğunu göreceksiniz.
  Aşk hayatınızın daha doygun bir seviyeye ulaşmasını istiyorsanız, beraberliğinize entellektüel bir boyut kazandırmalısınız.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Tüm gün kendinizi hesap yapmaya adamanız söz konusu. Hem kendi finansal durumunuzu, hem de işinizin mali gidişatını gözden geçirmeniz gerekli. Telaşlanacak bir şey yok ama tedbirli olmakta fayda var.
  Sevdiğiniz insanın size karşı ne kadar paylaşımcı bir tarz içinde olduğunu bugün bir kez daha göreceksiniz. Gerçekten de oldukça şanslısınız.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Hayatınızda sizin için önemli olan insanlara, gerçek hislerinizi açıklamaktan çekinmemelisiniz. Onların sizin için ne kadar kıymetli olduklarını anlatmanın bin çeşit yolu olabileceğini unutmayın.
  Romantizmin sizi avucuna alacağı bir gün geçireceksiniz. Duygusal paylaşımlarınız son derece tatminkar olacak.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Günlük yoğun trafiğin içinde tanışacağınız insanların gelecekteki iş yaşamınızda pozitif etkileri olabilir. Farkında olmadan söyleyecekleriniz ve otomatik reaksiyonlarınız etrafınızdaki insanlarda son derece olumlu etkiler yaratacak. Tüm pozitif etkilere ve yoğun hareketliliğe rağmen, yine de kontrollü olmalısınız.
  Birlikte olduğunuz insanın sağlık problemleriyle alakalı bir haber alabilirsiniz. Sevdiğinize bu konuyla alakalı olarak mümkün olduğunca şefkat göstermelisiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Erken saatlerde yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek. Ama sakın her şeyin son halini aldığını ve neticeye ulaştığını düşünmeyin. Daha yapmanız gerekenler var.
  Hala flört etmekten yorulmadınız. Düzenli bir ilişkinin getireceği, olumlulukları ne görmek, ne de kabul etmek istemiyorsunuz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Ne kadar takdir edilirseniz edilin bu size yetmiyor. Her zaman gözönünde, sahne ışıklarının altında olmak istiyorsunuz. O zaman insanların ilgisini canlı tutmak için, değişiklik yapmaya, yeni şeyleri hayatınıza katmaya gayret etmelisiniz.
  İlişkinizdeki dengeleri sarsacak şekilde davranıyorsunuz. Siz önceliklerinizi belirleyemezken, karşınızdakinden nasıl aynı şeyi bekleyebilirsiniz ki?

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. Onlar da sizin bu tavrınızdan memnunluk duyacaklardır.
  Bugün sevdiğiniz insanın ailesiyle birlikte olmak istemeyebilirsiniz ama, bu onun için çok önemli. Siz her zamanki sabrınız ile bunun da üstesinden gelebilirsiniz.   
22 TEMMUZ burç yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 22 Temmuz burç yorumlarınız:tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün sizi duygusal açıdan meşgul eden konular var. Özellikle yerleşime ilişkin sorunlar sizi endişeli kılabilir....
 2. 22 Kasım Burç Yorumları

  22 Kasım Burç Yorumları

  22 kasım burç 22 kasım burç yorumları 22 Kasım Pazar günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun meleklerim 22 Kasım günlük burç yorumları :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın...
 3. 22 Aralık Burç Yorumları

  22 Aralık Burç Yorumları

  22 aralık burç yorumları Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 22 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, Güneş, Oğlak burcuna yani sizin onuncu evinize geçiyor. Onuncu ev yıldız haritasının tepe noktasında yer...
 4. 22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2010 Perşembe Günlük Burç Yorumunuz Güzel Melekler :deli::deli: Koç Sevgili Koç, son birkaç yıldır yoğun çalışıyordunuz. İş yerinizde çalışanların bir kısmı işten çıkartılmış ve size düşen iş yoğunluğu ikiye katlanmış olabilir. Bu sayede daha verimli ve üretken çalışmayı öğrendiniz fakat aynı zamanda çok da yoruldunuz. Artık bundan sonra çalışmalarınızın meyvelerini almaya...
 5. 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  22 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 22 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 22 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 22 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...

Sayfayı Paylaş