22 TEMMUZ burç yorumları

22 TEMMUZ burç yorumları
22 temmuz burc yorumları 22 temmuz hangi burç hangi burç burcu ne burcu
Koç
21 Mart - 19 Nisan
Maddi konularda kimi zaman gereğinden fazla endişelisiniz. Bu durum hayatınızdaki diğer yanları olumsuz ele almanıza ve kararlarınızda kötümser bir eğilimle hareket etmenize neden oluyor.
Beraber olduğunuz insanın kimi zaman kıskançlık krizlerine girmesini bu kadar büyütmeyin. Aslında o da size yeterince güveniyor, ama kendini kontrol etmekte zorlanıyor.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Duygusal olarak çok hassas, fiziksel olarak da oldukça güçsüz hissettiğiniz bir gündesiniz. Dolayısıyla kapasitenizi zorlamamalı ve hayatın akışına ayak uydurmaya bakmalısınız.
Tereddütleriniz, ilişkinizde sadece duygularla hareket etmeniz, problemlere neden oluyor. Belki biraz onu örnek alsanız iyi olabilir.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Bu aralarda biraz daha iyimser olmayı denemelisiniz. Bardağın yarısını boş göreceğinize, yarısının dolu olduğunu düşünmek, sizi farklı bir boyuta taşıyabilir. Unutmayın, hemen her insanın sizinkine benzeyen sorunları olabilir ve olacaktır.
Sevdiğiniz insanın yapıcı yaklaşımlarının kıymetini bilmelisiniz. İlişkilerin kolayca tüketildiği bir dönemde yaşarken, sevgilinizin size bu kadar değer vermesi, gerçekten çok önemli.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz

Her türlü ilişkinizi gözden geçirebileceğiniz, objektif bir şekilde aksaklıkları ve tatmin edici yanları saptayabileceğiniz bir gündesiniz. Sizin gibi diğer insanları ve ilişkileri bir yaşam kaynağı olarak gören bir insan için oldukça önemli olabilir.
Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizin duygusal boyutuna çok önem vermenize rağmen, arkadaşca paylaşımlarda yeterince aktif rol üstlenmiyorsunuz. Aslında onun çok iyi bir dosta da ihtiyacı var.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Mesleki yaşantınızdaki yüksek hedeflerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sadece bu amaçları biraz gözden geçirerek, daha ulaşılabilir gerçekçi bir hale getirmeniz gerekli.
Sevdiğiniz kişiye karşı zaman zaman gergin bir tarzınız oluyor. Bu değişkenliğiniz sevgilinizin kendini belirsizlikte hissetmesine neden oluyor.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama hadiseyi büyütmeniz için bir neden yok. Eğer sorunu kendi haline ve zamana bırakabilirseniz, kolayca hallolduğunu göreceksiniz.
Aşk hayatınızın daha doygun bir seviyeye ulaşmasını istiyorsanız, beraberliğinize entellektüel bir boyut kazandırmalısınız.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Tüm gün kendinizi hesap yapmaya adamanız söz konusu. Hem kendi finansal durumunuzu, hem de işinizin mali gidişatını gözden geçirmeniz gerekli. Telaşlanacak bir şey yok ama tedbirli olmakta fayda var.
Sevdiğiniz insanın size karşı ne kadar paylaşımcı bir tarz içinde olduğunu bugün bir kez daha göreceksiniz. Gerçekten de oldukça şanslısınız.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Hayatınızda sizin için önemli olan insanlara, gerçek hislerinizi açıklamaktan çekinmemelisiniz. Onların sizin için ne kadar kıymetli olduklarını anlatmanın bin çeşit yolu olabileceğini unutmayın.
Romantizmin sizi avucuna alacağı bir gün geçireceksiniz. Duygusal paylaşımlarınız son derece tatminkar olacak.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Günlük yoğun trafiğin içinde tanışacağınız insanların gelecekteki iş yaşamınızda pozitif etkileri olabilir. Farkında olmadan söyleyecekleriniz ve otomatik reaksiyonlarınız etrafınızdaki insanlarda son derece olumlu etkiler yaratacak. Tüm pozitif etkilere ve yoğun hareketliliğe rağmen, yine de kontrollü olmalısınız.
Birlikte olduğunuz insanın sağlık problemleriyle alakalı bir haber alabilirsiniz. Sevdiğinize bu konuyla alakalı olarak mümkün olduğunca şefkat göstermelisiniz.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Erken saatlerde yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek. Ama sakın her şeyin son halini aldığını ve neticeye ulaştığını düşünmeyin. Daha yapmanız gerekenler var.
Hala flört etmekten yorulmadınız. Düzenli bir ilişkinin getireceği, olumlulukları ne görmek, ne de kabul etmek istemiyorsunuz.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Ne kadar takdir edilirseniz edilin bu size yetmiyor. Her zaman gözönünde, sahne ışıklarının altında olmak istiyorsunuz. O zaman insanların ilgisini canlı tutmak için, değişiklik yapmaya, yeni şeyleri hayatınıza katmaya gayret etmelisiniz.
İlişkinizdeki dengeleri sarsacak şekilde davranıyorsunuz. Siz önceliklerinizi belirleyemezken, karşınızdakinden nasıl aynı şeyi bekleyebilirsiniz ki?

Balık
19 Şubat - 20 Mart
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. Onlar da sizin bu tavrınızdan memnunluk duyacaklardır.
Bugün sevdiğiniz insanın ailesiyle birlikte olmak istemeyebilirsiniz ama, bu onun için çok önemli. Siz her zamanki sabrınız ile bunun da üstesinden gelebilirsiniz.
 
Üst