Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Haftanın bu ilk iş gününde kendinizi bu kadar isteksiz hissetmeniz, performansınızı hiç de iyi etkilemeyecektir. Konsantrasyon bozukluğunuza bir çare bulup, kendinizi toparlamaya bakmalısınız.
  İlişkinizde ailevi problemler yüzünden yaşadığınız sorunları büyütmeyin. Hemen her çiftin ilişkisinde bu tür problemler kaçınılmazdır.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Haftasonundaki gerginliği unutarak, kendinizi yoğun günlük tempoya kaptıracağınız bir gündesiniz. Yakın çevrenizdeki insanların pozitif yaklaşımları da olumlu bir ruh haline geçmenizde katkı yaratacak.
  Sevgilinizle birlikte sinemaya gitmek ya da televizyonda film seyretmek bugün size çok iyi gelecek. Seyrettiğiniz filmin verdiği mesaj her ikinizi de olumlu yönde etkileyecek.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Yaşamınızı devam ettirmek için gerekli olan finansal kaynaklarınızla ilgili yeni imkanların doğabileceğini göreceksiniz. Yapacağınız konuşmalar sizi oldukça tatmin edecek ve aydınlatıcı olacak.
  Haftanın ilk gününde sevdiğiniz insanın yoğun olması belki de yalnız kalmanıza ve öfkelenmenize neden olabilir. Ama biraz anlayışlı olmanız gerektiğini siz de kabul etmelisiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Durağan hatta isteksiz bir ruh haliyle haftaya başlamanız söz konusu. İçinizdeki bıkkınlığı ve sıkıntıyı projekte edebileceğiniz hiç bir hedef yok maalesef. Zaten bunların elle tutulur bir nedeni de yok ki.
  Bu kadar ketum olmak zorunda mısınız? Neden paylaşmıyorsunuz sevgilinizle? Oysa o size karşı son derece açık.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Gizli kalan her şeyin açığa çıkarılması için çaba harcamaktan vazgeçmelisiniz. Bazen bazı şeylerin bilinmemesi, gizliliği daha rahat ve mutlu olmanıza neden olacaktır. Bugün göreceğiniz rüyanın vermek istediği mesajı anlamaya çalışmalısınız.
  Hayatınızın diğer alanlarındaki hareketliliğiniz bazen sevgilinizi ihmal etmenize neden oluyor. Aşkın iki kişilik bir yaşam biçimi olduğunu hatırlamalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Bugün giderek enerjiniz yükselecek. Dolayısıyla haftaya pozitif başlamanızın da olumlu etkilerini görebileceksiniz. Mümkün olduğunca sosyal faaliyet gereksinimlerinizi programlamaya gayret edin.
  Sevdiğiniz kişinin yakın çevresinden insanlarla birarada olmanız gerekecek. Oldukça eğlenecek ve yeni insanlar tanımanın keyfini yaşayacaksınız.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Sosyal ve mesleki açıdan aktif bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinize değer verecek kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmeye zaman harcamalısınız. Böylece amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay ve hızlı olabilir.
  Sevgilinizin ailesiyle yaşadığı sorunları çözmekte ona yardımcı olmalısınız. Böylece ilişkinizi daha kuvvetli bir hale getirmek için fırsat yaratmış olursunuz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Düşünsel gücünüzden faydalanarak pek çok sorunu kolayca çözebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinizle etrafınızdaki insanların da ilgisini çekeceksiniz. Yeni tekliflere açık olduğunuzu hissettirmekten çekinmeyin.
  İlişkinizde bazı kuralların olmasına kimi zaman tahammül edemeyebilirsiniz. Ama unutmayın ki, siz nasıl prensiplerinizden ödün vermek istemiyorsanız, birlikte olduğunuz insan da istemiyor.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Her türlü duyguyu birarada yaşadığınız bir dönemde olduğunuz için, tepkileriniz sizi bile şaşırtıyor olabilir. Yine de bugün hayatın gece ve gündüz gibi kutuplaşmalarla dolu olduğunu bir kez daha kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamın kendi içindeki düzenine güvenmelisiniz.
  Duygularınızın yoğunluğu zaman zaman birlikte olduğunuz insanı da bunaltabilir. Bugün onunla birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak için fırsat yaratmalısınız.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  İnsan ilişkilerinde çok başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bunu avantajınıza kullanmak aslında sizin elinizde. İsterseniz olumlu neticelenecek bağlantılar kurabilir ve amaçlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.
  Son derece keyifli bir beraberliğiniz olduğunu kabul etmelisiniz. Unutmayın sevgiliniz de en az sizin kadar memnun.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bir iş arkadaşınızın problemini halletmek için başka insanlarla konuşmak ve aracılık yapmanız gerekebilir. Her zamanki diplomatik tavrınızın bu problemi halletmekte de çok işe yaradığını göreceksiniz. Arkadaşınız size minnettar olacak.
  Yeni arkadaş olduğunuz karşı cinsten birinin size kişisel ilgi duyduğunu görmek sizi sakın şaşırtmasın. En kısa zamanda size aşkını itiraf edebilir, hazırlıklı olmalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Sabahtan çok rahat olan gün, öğleden sonraya doğru biraz hareketlenebilir ve tempo yoğunlaşabilir. Kendinizi kasmadan ve mümkün olduğunca adaptasyon gücünüzü yüksek tutarak sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekli.
  Yoğun temponun içinde bugün muhakkak sevgilinize de vakit ayırmalısınız. Size ihtiyacı var ama bunu açık açık söyleyemiyor.   
23 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 23 Haziran Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran Günlük Burç Yorumları

  23 haziran günlük burç yorumları 23 haziran burç yorumları Koç Sevgili Koç, yeniayın enerjisi direkt olarak ev hayatınıza, evinize, anne babanız veya emlakla ilgili konulara yöneliyor. Önce temmuz sonunda, daha sonra ise ağustos sonundan, ekim ortasına kadar eve ait konular oldukça hareketli olacak. Bunun ilk işaretlerini bu hafta içinde görebilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, yeniayın...
 2. 23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar 23 Haziran günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız hoppahoppa Koç 23. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Geçmişe ait sorunlar, yaşanıp bitmiş olaylar, üzüntüler gibi konuların üzerine gitmeye devam ediyor olabilirsiniz. Endişeli ve kuşku dolu yaklaşımlarınız yüzünden günlük...
 3. 23 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  23 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 23 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 23 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler Sevgili Koç, Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsanız ortaklıklar ve iş konusunda dengelerinizi korumaya çalışmalısınız. Yatırımcı bir kafa yapısıyla maddesel kazançları sorguladığınız bir gün....
 4. 23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumu 23 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonun tüm sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle 23 Haziran 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Sevgili Koç, Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size...
 5. 23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  23 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 haziran 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiziçin harika bir gün geçirmenizi temenni ediyor, 23 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Burcu: Arkadaşlarınız yenilikçi projeler için kesinlikle doğru kişi olduğunuzu düşünecek. Cesaretiniz ve girişiminiz...

Sayfayı Paylaş