Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  23 Temmuz Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  23 temmuz burç yorumları Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Bugün amaçsız da olsa, sokaklarda olma ihtiyacınız çok yüksek. Sanki bir yerlere çağrılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. İçinizin sesini dinlemekten çekinmeyin. Gittiğiniz yerde ya çok hoş bir şey bulacaksınız, ya da birisine rastlayacaksınız.
  Duygusal paylaşımlardan çok, entellektüel paylaşımlara yatkınsınız. Sevgilinizle bu tür konularda konuşabilir, fikir alış-verişinde bulunabilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Finansal konularda radikal kararlar almaktan uzak durmaya çalışmanız gerekli. Her zamankinden daha hırslı bir ruh halinde olduğunuz için, yapabileceğiniz küçük hesaplar risk yaratabilir.
  Bazen sevdiğiniz kişiye karşı çok kontrollü ve stratejik davranmayı istiyorsunuz. Ama bu tarz sizin yapınıza tamamen aykırı olduğu için, ona sizi hiç tanıyamadığını düşündürüyorsunuz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Oldukça duygusal, hassas bir gündesiniz. Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu farkeden insanlar tarafından suistimal edilebileceğinizi bilmeli ve zaaflarınızı açık etmekten çekinmelisiniz.
  Kendinizi yenileyin, farklı bir kıyafet, farklı bir saç şekli deneyin. Bu kadar zamandan sonra birlikte olduğunuz kişiye de hoş bir sürpriz olabilir.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Hayatınıza renk getirecek, hareket sağlayacak aktivitelere kanalize olmak için zaman çok uygun. Bu tür faaliyetleri olan dostlarınızla ya da arkadaşlarınızla ilişki kurarak onlardan fikir alabilir ve değişik konularla ilgilenebilirsiniz.

  Kendinizi güçsüz hissettiğiniz bu dönemde bir sevgilinizin olması ve size verdiği destek gerçekten de büyük şans. Ona bunu hissetirmeli ve sizin için ne derecede önemli olduğunu anlatmalısınız.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün gerek harcamalarınızda gerekse iş yerindeki ilişkilerinizde daha temkinli olabileceksiniz. Mantığınızın ağır basacağı bugün verimli çalışmalar yapabilir, elinizdeki işleri titizlikle sonuçlandırabilirsiniz.
  Partnerinize karşı son derece duyarlı olduğunuz bir gün. Onu çok mutlu edeceksiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Toplumsal yaşantınızın canlılığı hakikaten ilgi çekici. Düşüncelerinizin farklılığı, entresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.
  Sizin çalışma arkadaşlarınızla birlikte olmanız, sevgilinizi bugün de görmenize engel olabilir. Peki neden onu da davet etmiyorsunuz?

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Mental alandaki kapasitenizin bugün çok yüksek olduğunu unutmamalısınız. Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.
  Birlikte olduğunuz insanın ebeveynlerine ve diğer akrabalarına karşı bugün biraz daha ilgi göstermeniz ilişkinizin sağlığı ve gelişimi açısından oldukça faydalı olacak. Paylaşmayı bilmezseniz, tamamen kaybedebilirsiniz.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler. Fikir verin, ancak fikirlerinizi dayatmaktan uzak kalmaya gayret edin.
  Bu aralarda cinsel yaşama ait bir takım konuşmalardan neden uzak kalıyorsunuz? Birlikte olduğunuz kişinin sizinle konuşmak istediği şeyler var.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  İkili ilişkilerde aktif bir rol üstlenmeniz söz konusu olabilir. Ancak şu aralarda sinirsel gerginliğiniz ve düşüncesizce hareket etmeye yatkınlığınız, ilişkilerinizin zedelenmesine neden olabilir.
  Gerçekten dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sevdiğiniz insana karşı davranışlarınıza son derece dikkat etmeniz gerekiyor.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Teknik aksaklıklar, çalışma veriminizin düşmesine ve konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.
  Yalnızlık duygunuz bu aralarda çok ağır bastığı için, kendinizi ilişkinizde tatmin oluyor hissetmiyorsunuz. Oysa ki partneriniz sizin ne düşündüğünüzü çok merak ediyor.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız. Yaratıcılığınız çok kuvvvetli.
  Tam aşk modundasınız. Romantizme, flört etmeye, karşı cinsi etkilemek için her çeşit yöntemi kullanmaya çok hazırsınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Ailevi ilişkilerdeki olumlu gelişmeler ve bağların kuvvetlenmesi, duygusal sorunlarınızın giderek azalmasında çok önemli rol oynayacak. Bu bağların gelişmesinde sizin de yaptığınız katkılar gerçekten kaydadeğer.
  Birlikte olduğunuz kişinin ailevi ilişkilere özellikle önem vermesi aslında sizin avantajınıza. Böylece siz de ailenize yeterince zaman ayırabiliyorsunuz.

   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Cevap: 23 Temmuz Burç Yorumları
  teşekkürler cnm
   
 3. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.439
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113
  Cevap: 23 Temmuz Burç Yorumları
  Aşk moduna geçtim bile eşimi bıktıracak kadar seviyorum:Demeğine sağlık canım
   
23 Temmuz Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 21 TEMMUZ burç yorumları

  21 TEMMUZ burç yorumları

  21 temmuz burç 21 temmuz hangi burç yorumları burcu burc yorumu Koç 21 Mart - 19 Nisan Elinizdeki birikimleri iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istemenizin bir sonucu olarak yatırım yapabilirsiniz. Sizden yaşça büyük ya da sözüne güvendiğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Parasal konularla ilgili yapacağınız...
 2. 23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 23 Temmuz burç yorumlarınız :muz::muz: Koç Sevgili Koç, güneş tutulması doğrudan evinize, anne babanıza ve emlakla ilgili konulara odaklanıyor. Yeni başlayan bu tutulma serisiyle ev yaşamınızda...
 3. 23 Aralık Burç Yorumları

  23 Aralık Burç Yorumları

  23 aralık burçlar 23 aralık burç burc yorumları burcu burçlar Günlük burcunuzu okumak isteyen melekler için 23 Aralık burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, kalabalık ortamlarda geçen birkaç günden sonra bugün biraz yalnız kalmak ve işlerinizi sakin bir ortamda yapmak isteyebilirsiniz. Otorite konumundaki güçlü insanlarla iyi ilişkiler içinde olabilir ve perde arkasından destek alabilirsiniz....
 4. 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 23 temmuz günlük burç yorumları Sevgili melekler, bu sıcak Temmuz gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 23 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart) Sevgili Balık, Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Size sunulan bazı konulara ciddi bir şekilde...
 5. 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  23 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 23 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 23 Temmuz 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Bugün kendi içinizde duygusal bir karmaşa yaşayabilir, hayatınızla ilgili vereceğiniz bazı kararlarda nerede durmanız gerektiği konusunda...

Sayfayı Paylaş