Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Oyun oynamayı çok sevdiğiniz için tam size göre bir gün geçirme şansını yakalayabileceksiniz. Etrafınızdaki insanları şakalarınızla bezdirmemek ya da incitmemek konusunda dikkatli olmalısınız.
  Duygusal yanınız da kuvvetli ama şakacılığınız o kadar baskın ki, sevgilinize neredeyse çocukluk arkadaşınızmış gibi davranmanız, problem yaşamanıza neden olabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Ev yaşamına ait pek çok gereksiniminizi ertelemiş olmanız, şimdilerde problemler yaşamanıza neden oluyor. Biraz daha planlı hareket etmiş olsaydınız bugün böyle sıkışmayacaktınız.
  Sevgilinizin ebeveynleriyle yaşadığı problemleri gözardı etmeniz mümkün değil. Sizden bu konuda destek bekliyor.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kardeşlerinizden birinin ihtiyaçları bugün gündeminizde olacak. Hem onun sorununa çözüm bulmanın, hem de birlikte olmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizin fikirlerinize verdiği değer, sizi sakın şaşırtmasın.
  Sevdiğiniz insana duygularınızı yazılarla, şiirlerle anlatmak da hoş bir yöntem olabilir. Onun için bugün biraz kitap karıştırın, çok hoş bir şiir bulabilirsiniz.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Hayatınızdaki maddi konuları gözden geçirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bu konuyla bağlantılı olarak bir yakınınızdan akıl sormakta tereddüt etmemelisiniz.
  Birlikte olmanın keyfini sürebileceğiniz bir gün. Partnerinizin yoğun duyguları, sizin de hislerinizin hareketlenmesine neden olacak.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Moral açısından biraz düşük bir gün sizi bekliyor. Toleransınızı çok çabuk kaybedebilir, etrafınızdaki insanlarla huzursuzluğa neden olacak konuşmalar yapabilirsiniz. Biraz daha anlayışlı olmalı ve esneklik göstermelisiniz.
  Kırılganlığınız yüzünden, sevdiğiniz kişi sizinle nasıl konuşması gerektiğine bir türlü karar veremiyor. Bu kadar kuralcı olmak, ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konularda derinlemesine düşünebilmek için fırsatınız olacak. Yoğunlaştığınız konuyu şimdilik kimseyle paylaşmamanız daha iyi. Ancak harekete geçtikten sonra çok yakın hissettiğiniz insanlara haber vermelisiniz.
  Duygusallığınız ve uyumunuz sevdiğiniz insanı da çok şaşırtabilir. Her zamanki espri yeteneğinizin nereye gittiğini çok merak edecektir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Oldukça hareketli ve aktif bir güne hazır olmalısınız. Düşünsel ve entellektüel kapasitenizin yoğunluğu, çok verimli bir gün geçirmenizde oldukça etkili olacaktır. Bunu değerlendirmelisiniz.
  Arkadaşlarınızın sevdiğiniz insan hakkındaki fikirlerine fazlaca önem verir oldunuz bugünlerde. Onların değil, sizin ne düşündüğünüz önemli.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Yapacağınız görüşmeler mesleki yaşantınıza olumlu katkılar sağlayacak. Tanıyacağınız insanlardan pek çok şey öğrenebilir ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz.
  Sevdiğiniz insanın sizin desteğinize ve ilginize ihtiyacı var. Sorunlu bir dönem geçirdiğini unutmamalısınız.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Düşünsel yanınızın kuvvetli olduğu bugünde, kendinizi sık sık hayallerinize kaptırabilirsiniz. Hazır yeni bir döneme girerken, bunları hayata geçirmek için, engel gördüğünüz şeyleri ortadan kaldırmaya gayret etmelisiniz.
  Bu akşam sevgilinizle daha iyi bir ilişki yaşamak için neler yapmanız gerektiğine birlikte karar verebilirsiniz. Bu beraberliğinize taze kan sağlayacak.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Maddi alandaki sorunlarınızı güvendiğiniz ve size destek vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşmalısınız. Onun yapacağı yardım gerçekten de rahatlamanıza ve daha kolay plan yapabilmenize yardımcı olacak.
  İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla alakalı hiç bir talepte bulunmayışınızı da düşünmelisiniz.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Hayatınızda size yakın insanlarla konuşabilir, sizin davranışlarınızın onlarda uyandırdığı duyguları öğrenebilirsiniz. Paylaşımlarınız hem tatmin edici, hem de gelişime açık olma özelliğini taşıyor.
  Birbirinize bu aralarda çok ihtiyacınız var. İkinizde daha çok ilgi ve sevgi bekliyorsunuz. Neden hemen olmasın?

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Aslında çok esnek bir insan olmanıza rağmen, bazen aşırı takıntılı olabiliyorsunuz. Oysa ki, bu tür şeylerin sizi germekten ve gününüzü, performansınızı kötü şekilde etkilemekten öte hiç bir işe yaramadığını da biliyorsunuz.
  Sevdiğiniz kişinin kendine dönük, içe kapalı hali sizi rahatsız edebilir. Üstüne gitmeyin, size açılacağı zaman elbette ki gelecektir.
   
24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumları

  24 haziran hangi burç 24 haziran hangi burçtur burç havailiğiniz ne demek KOÇ Havailiğiniz başınıza iş açıyor. Çevrenizde yanlış anlaşılıyorsunuz. İşhayatınızın ve dostlarınızın güvenini sarsıyorsunuz. Bundan bir an önce vazgeçin. Yoksa en çok zararı siz görürsünüz. Biraz gayretle büyük bir başarı kazanmanız olası. Çevrenizde sizi çekemeyenler var. Onlara fırsat vermeyin. Sevgide de daha...
 2. 24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız melişler :kartanesi::kartanesi: Koç 24. Haziran.2010 21 Mart – 19 Nisan Motivasyonunuzun yüksek olacağı, enerjik ve macera ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir güne merhaba diyebilirsiniz. Özgürlük ve ruhsal arayışlar, araştırmalar konusunda yoğun bir gün geçebilir. Kendinizi duygusal olarak çabuk kırılabilecek bir halde bulabilirsiniz. Aşk ve eğlence...
 3. 24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 24 haziran burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 haziran 2011 Cuma gününe özel günlük burç yorumları sizlerle melekler Koç Burcu Kesin kararlar vereceğiniz bir gün olmasın cuma günü. Duygularınızı kontrol etmeye daha çok çalışmanız gerekiyor. Aslında aklınızla olaylara müdahale edebilirsiniz. Böylece olayları kontrolünüz altında...
 4. 24 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 24 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününü en keyifli şekilde geçirmenizi diliyor ve 24 Haziran 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma...
 5. 24 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  24 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  24 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 24 haziran 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 24 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 24 haziran 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu...

Sayfayı Paylaş