24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları

24 HAZİRAN Günlük Burç Yorumları
Koç
21 Mart - 19 Nisan
Oyun oynamayı çok sevdiğiniz için tam size göre bir gün geçirme şansını yakalayabileceksiniz. Etrafınızdaki insanları şakalarınızla bezdirmemek ya da incitmemek konusunda dikkatli olmalısınız.
Duygusal yanınız da kuvvetli ama şakacılığınız o kadar baskın ki, sevgilinize neredeyse çocukluk arkadaşınızmış gibi davranmanız, problem yaşamanıza neden olabilir.

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs
Ev yaşamına ait pek çok gereksiniminizi ertelemiş olmanız, şimdilerde problemler yaşamanıza neden oluyor. Biraz daha planlı hareket etmiş olsaydınız bugün böyle sıkışmayacaktınız.
Sevgilinizin ebeveynleriyle yaşadığı problemleri gözardı etmeniz mümkün değil. Sizden bu konuda destek bekliyor.

İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Kardeşlerinizden birinin ihtiyaçları bugün gündeminizde olacak. Hem onun sorununa çözüm bulmanın, hem de birlikte olmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizin fikirlerinize verdiği değer, sizi sakın şaşırtmasın.
Sevdiğiniz insana duygularınızı yazılarla, şiirlerle anlatmak da hoş bir yöntem olabilir. Onun için bugün biraz kitap karıştırın, çok hoş bir şiir bulabilirsiniz.

Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Hayatınızdaki maddi konuları gözden geçirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bu konuyla bağlantılı olarak bir yakınınızdan akıl sormakta tereddüt etmemelisiniz.
Birlikte olmanın keyfini sürebileceğiniz bir gün. Partnerinizin yoğun duyguları, sizin de hislerinizin hareketlenmesine neden olacak.

Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Moral açısından biraz düşük bir gün sizi bekliyor. Toleransınızı çok çabuk kaybedebilir, etrafınızdaki insanlarla huzursuzluğa neden olacak konuşmalar yapabilirsiniz. Biraz daha anlayışlı olmalı ve esneklik göstermelisiniz.
Kırılganlığınız yüzünden, sevdiğiniz kişi sizinle nasıl konuşması gerektiğine bir türlü karar veremiyor. Bu kadar kuralcı olmak, ilişkinizin zedelenmesine neden olabilir.

Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Bazı konularda derinlemesine düşünebilmek için fırsatınız olacak. Yoğunlaştığınız konuyu şimdilik kimseyle paylaşmamanız daha iyi. Ancak harekete geçtikten sonra çok yakın hissettiğiniz insanlara haber vermelisiniz.
Duygusallığınız ve uyumunuz sevdiğiniz insanı da çok şaşırtabilir. Her zamanki espri yeteneğinizin nereye gittiğini çok merak edecektir.

Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Oldukça hareketli ve aktif bir güne hazır olmalısınız. Düşünsel ve entellektüel kapasitenizin yoğunluğu, çok verimli bir gün geçirmenizde oldukça etkili olacaktır. Bunu değerlendirmelisiniz.
Arkadaşlarınızın sevdiğiniz insan hakkındaki fikirlerine fazlaca önem verir oldunuz bugünlerde. Onların değil, sizin ne düşündüğünüz önemli.

Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Yapacağınız görüşmeler mesleki yaşantınıza olumlu katkılar sağlayacak. Tanıyacağınız insanlardan pek çok şey öğrenebilir ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz.
Sevdiğiniz insanın sizin desteğinize ve ilginize ihtiyacı var. Sorunlu bir dönem geçirdiğini unutmamalısınız.

Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Düşünsel yanınızın kuvvetli olduğu bugünde, kendinizi sık sık hayallerinize kaptırabilirsiniz. Hazır yeni bir döneme girerken, bunları hayata geçirmek için, engel gördüğünüz şeyleri ortadan kaldırmaya gayret etmelisiniz.
Bu akşam sevgilinizle daha iyi bir ilişki yaşamak için neler yapmanız gerektiğine birlikte karar verebilirsiniz. Bu beraberliğinize taze kan sağlayacak.

Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Maddi alandaki sorunlarınızı güvendiğiniz ve size destek vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşmalısınız. Onun yapacağı yardım gerçekten de rahatlamanıza ve daha kolay plan yapabilmenize yardımcı olacak.
İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla alakalı hiç bir talepte bulunmayışınızı da düşünmelisiniz.

Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Hayatınızda size yakın insanlarla konuşabilir, sizin davranışlarınızın onlarda uyandırdığı duyguları öğrenebilirsiniz. Paylaşımlarınız hem tatmin edici, hem de gelişime açık olma özelliğini taşıyor.
Birbirinize bu aralarda çok ihtiyacınız var. İkinizde daha çok ilgi ve sevgi bekliyorsunuz. Neden hemen olmasın?

Balık
19 Şubat - 20 Mart
Aslında çok esnek bir insan olmanıza rağmen, bazen aşırı takıntılı olabiliyorsunuz. Oysa ki, bu tür şeylerin sizi germekten ve gününüzü, performansınızı kötü şekilde etkilemekten öte hiç bir işe yaramadığını da biliyorsunuz.
Sevdiğiniz kişinin kendine dönük, içe kapalı hali sizi rahatsız edebilir. Üstüne gitmeyin, size açılacağı zaman elbette ki gelecektir.
 
Üst