3 Büyüklerin İmzaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imzam olabilirmi büyük lütfen

imzam olabilirmi büyük lütfen

ben yaptım gerek kalmadı
  2. Isparta Büyük Hotel / 3 Yıldızlı

Isparta Büyük Hotel / 3 Yıldızlı

Statü 3 Yıldızlı Tel (246) 233 01 76-78 Fax (246) 232 44 22 Hotel Adı ISPARTA BÜYÜK OTEL/ISPARTA Adres KAYMAKKAPI MEYDANI ISPARTA Oda ve Yatak 63 Oda, 126 Yatak Oda Özellikleri TV,Cine 5 Özel TV Kanalları:Cine 5, Minibar, Müzik Yayını, Direkt Telefon, Kasa, Özel Banyo, Saç Kurutma Makinası, Merkezi Isıtma Yeme - İçme 1 Restoran Kapalı Alan Kapasitesi: 300, Açık Alan Kapasitesi: 80,...
  3. Gökhan Türkmen - Büyük İnsan - AKOR (versiyon 3)

Gökhan Türkmen - Büyük İnsan - AKOR (versiyon 3)

Am G Am At savur at sevdayı bir yere fırlat G Am Bitti sayıp acıyı kaldır öyle at... Am G Am Sor herkese sor acılar unutuluyor G Am Ağlayınca gözlerinden silinmiyor G Am Aşk her defasında bak bulunuyor G C Bırakırım zamanı...
  4. Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 3)

Yalın - İstanbul Benden Büyük - AKOR (versiyon 3)

Giriş: Am Dm E Am (2) Am Ne güzel geçiniyorduk Dm Bize ne oldu böyle G Hep beraber ağlıyorduk F Bize ne oldu söyle Dm Okudum birer birer G Yazdığın notları F Hep ayrılığı söyler Dm E Hep bi kaçış satırları Am Dm İstanbul benden büyük E Am Onla başa çıkamam F Dm Küçücük ellerimle E Am Seni geri alamam Dm E Sessiz tatsız çaresiz...
  5. Hareketli 3 boyutlu imzalar

Hareketli 3 boyutlu imzalar

3 boyutlu hareketli resimler Meleklerim bu imzaların içinde kaybolacaksınız .Gerçek gibiler :)

Sayfayı Paylaş