3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 3 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 3 ekim burç yorumları 3 ekim 2011 günlük burç yorumları 3 ekim 2011 burç yorumu 3 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
3 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 3 Ekim günlük burç yorumları karşınızda...


burclar-197.gifKoç Burcunda Bugün

Bugün hayatınızla ilgili bazı hassas durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise uyumlu olmaya özen göstermelisiniz. Yoğun bir çalışma haftası sizi bekliyor olabilir.


Boğa Burcunda Bugün

Gün içerisinde hedeflediğiniz bazı konuları gerçekleştirmek adına çeşitli görüşmeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle olan ilişkinizde dengeli olmaya çalışmalısınız.


İkizler Burcunda Bugün

Bugün yapmaktan zevk duyduğunuz bazı işlerinizle uğraşacaksınız. Hukuksal konularda beklediğiniz olumlu gelişmeler gerçekleşmeyebilir. Partnerinizle olan birlikteliğiniz yolunda gidiyor...


Yengeç Burcunda Bugün

Sevdiğiniz kişiyle birlikte bir davete katılabilir, bu ortamda sevdiğiniz kişiye olan destek ve güveninizi gösterebilirsiniz. Öte yandan iş hayatınızdaki çalışmalarınız meyvesini vermeye başlayacak...


Aslan Burcunda Bugün

Alacağınız haberler bugün tadınızı kaçırabilir. Ancak çevrenizin gösterdiği ilgiyle bu durumu atlatacaksınız. Öte yandan sevdiğinizle olan ilişkinizde sorunlar yaşamanız olası dikkat!


Başak Burcunda Bugün

Bugün yöneticilerinizle birlikte ortak çalışmalar düzenleyebilir, bu çalışmalarda kendinizi gösterme imkanı bulabilirsiniz. Beklenmedik harcamalardan kaçınmalısınız.


Terazi Burcunda Bugün

Kendinizi göstermek istediğiniz bir gün. İş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın arttığı bu dönemde gayretli olmaya devam etmelisiniz.


Akrep Burcunda Bugün

Bugün birlikte olduğunuz kişiyle kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Öte yandan aile içinde beklenmedik bazı olaylar gerçekleşebilir. Huzursuz olmak yerine olayların sonuçlanmasını beklemelisiniz.

Yay Burcunda Bugün

Gün içerisinde kişisel gelişiminizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz konularda tartışmaktan kaçının. Hedeflediğiniz maddi kazanımları elde edeceğiniz bir dönem.


Oğlak Burcunda Bugün

İlişkinizde yaşadığınız sorunları aşmak adına önemli kararlar alabilirsiniz. Bu konuda bir yakınınızdan yardım almanız olası. Öte yandan kariyerinizle ilgili hedeflerinize odaklandığınız bir dönem.


Kova Burcunda Bugün

İşinize ve hedeflerinize olan bağlılığınız sevdiğinizi ihmal etmenize neden olabilir. Bu durum ilişkinizde aşamadığınız bir konu olarak yenide gün yüzüne çıkıyor. Sevdiğinizi ihmal etmemelisiniz.


Balık Burcunda Bugün

Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız sorunları aşmak adına konuşabilir ve kendinizi ifade etmeye çalışabilirsiniz. Öte yandan iş hayatınızda ekibinizle fikir ayrılıkları yaşayabileceğiniz bir süreç.
 
Üst