3 tane bebeğimmm oldu :)

RefRa

Daimi Üye
Üye
3 tane bebeğimmm oldu :)
Dün gece saat 12 ye geliyodu kedim micky bize sürpriz yapıp beklenmedik bi anda 3 tane

yavruyu hediye etti Çok ilginçti doğumu sonuna kadar izledim canının acıdığını hissettiğim

anlarda okşayıp yanında olduğumu anlamasını sağlamaya çalıştım (umarım anlamıştır ) Bi

görseniz 3 tane mini mini kedi yavrusu... Avcumun içi kadar bile yoklar ayy yerim onları ben

yaa 2 tane kedim vardı dün gece itibariyle 5e çıktı Ben bu yaramazlarla nasıl başa

çıkcam yaa Bide isim konusu var isimlerini ne koyucamı bilmiyorum. Bana yardımcı

olursanız çok mutlu olurum

Dünyaya gözlerini açan ilk miniğimiz siyah ağırlıklı gövdesinde bazı yerlerde koyu sarılıklar

var. İkinci yavru siyah beyaz en miniğimizse sarı beyazlıklarda var biraz

Az önce baktım üst üste yatmış uyuyolardı çok tatlıydılar yaa

Bu arada kedilerin renklerini isim konusunda bana yardımcı olmak isterseniz renkleride size

yardımcı olsun diye yazdım
Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
ayy çok sevindimm ...yaa 5 kediye birden nasıl bakıcaksınızz bravo size vallahi ben kedilere dokunamam bilee isimlerine gelince aklıma gelen ilk şirine...uykucu....köstebek geldii...bilmem beğenirmisinizz

reframm benim yavru köpeklerle arkadaş edelim yavrum bunları
ayy allah analı babalı büyütsün
çok tatlı oluyorlar bilirim
bugün onalrla oynarken toplantıya geç kaldım varmı böyle bişe

benim bir tane Mırmır'ım vardı çok genel bir kedi ismi değildir. ama o kedim yavruyken bana verilmişti hep o sesi çıkarıtyordu mırrrmıırrrmırrmıırrr
ama araba çarptı

Sarısına mırmır koysana ya

birde cinsiyetleri neymiş

Cinsiyetlerine bakamadım canım yaa daha dün gece doğdular yaa elime alırsam belki canları acır die alamıyorum Kıyamıyorum
Mırmır güzelmiş canım sarı pipişe yakışabilir

Refra Allah analı babalı buyutsun yavrularını ooy kıyamam onlara ben aayyhh isim işi zor yaa kız varsa şüküfe koy

Canım yaa şimdi baktımda 3üde kız gibi
Ama anlayamadım pek bişey Avcumun içi kadar yoklar zaten
Kız biz yanmışız eğer 3üde kızsa 1 seneye kadar bizim bahçe kediyle dolar
Kedi çiftliği kurarız artık