3 tane gelinim olcak inşallah

PeLiNiM

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
3 tane gelinim olcak inşallah
Gülben Ergen çocuklarını anlattı:)

Doğumdan sonra ilk konserini haftasonu Kıbrıs Kaya Artemis Resort& Casino'da gerçekleştiren Gülben Ergen performanasından hiçbir şeye kaybetmediği ispatladı. Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını
yanıtlayan Ergen "Çok heyecanlıyım çünkü bu bir geri dönüş. Bu doğumdan sonraki ilk konserim. Şarkı söylemeyi çok özlemişim. 15 senedir sahnelerdeyim ve seyirci ile buluşmanın kutsal bir güzelliği var benim için"
dedi.
"Bebekleriminden ilk defa bu kadar uzak kalıyorum"
Basın toplantısı sırasında elinde telefonun var oluşunun dikkat çekmesi
üzerine Ergen" Genelde sahne öncesi tüm sanatçılar ellerinde parfüm
ile çıkarlar ama ben elimde telefon ile çıkıyorum. Atlas'tan değilde yeni
doğan bebeklerimden ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kalıyorum. 1 günlük ayrılıklar çok normal ertesi sabah evde olacağım. Haftanın 7 gününün 6 günü biz beraberiz ama dizi yapmak çok zor iş. Bunlar beni hem çok besleyen hem de kendimi çok iyi hissetmemi sağlayan şeyler." diye konuştu.
"Kilolarım göremeyeceğiniz kadar derinlerde"
Konserinde doğum sırasında aldığı kilolarından çok çabuk kurtulduğu gözlenen şarkıcı, "Kilo ile ilgili soruları bana sormayın çünkü ben doğumdan yeni çıkmış bir bayanım fazla kilolarımın olması çok doğal. Fazla kilolarım sizin göremeyeceğiniz kadar derinlerde. Beyazı giymek zordur ama ben kıyafetimi birazcık bol seçtim. Böylece fazla kilolarımı sizlerden gizlemiş oldu. Beslenmeme dikkat ediyorum. Yürüyüş spor yapıyorum. 5 yıldır yoga yapıyorum. Bunlar vücudu esneten şeyler." dedi.
"3 tane gelinim olacak inşallah"
Atlas ve bebekleri ile ilgili yöneltilen sorularını içtenlikle yanıtlayan Ergen oğulları ile ilgili şunları söyledi: "Atlas çok alemde iki kardeş gelmesinden dolayı. Çok akıllı bir çocuk her şeyin bilincinde. İlgiye ve sevgiye doymuş bir çocuk Atlas. Ama çok doğaldır ki önümüzdeki günlerde ufak tefek kıskançlıklar yaşanacak. Bir beklerken 2 geldi başına. Ama 2 sene Allah izin versin dünyanın en güzel manzarası yaşanacak. İlerde 3 tane gelinlerim olacak inşallah. Kız çocuk daha zor erkek çocuk annesi olmak daha kolay bence. İnsanın erkek evladı olması nedense bir böbürlenme getiriyor çok hoşuma gidiyor. İnsanın evlatları ile diyaloğunun olması çok önemli. Aşk ve sevgi anlamında sonsuz boyuttayım. Uykusuz geceler ertesi gün hiçbir şekilde uykusuzluğunu belli etmeden hayata devam etmeler. Anneler beni çok iyi anlarlar." 
Üst