300 metreden TÜRKİYE konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 215 metre yüksekte salıncak keyfi...

215 metre yüksekte salıncak keyfi...

Dünyanın en yüksek salıncağı Çin'de kuruldu. Harbin kentindeki bir TV istasyonunun 215 metre yükseklikteki katında kurulan salıncak için yerel gazeteler, "Cesur insanlar için" yorumunu yaptı. Rekor yükseklikteki salıncağı denemeye cesaret edenler ise, muhteşem bir manzara önünde sallandı. Salıncağın kurulduğu kulenin, Ukrayna'nın Kiev kentindekinden sonra, dünyanın en yüksek ikinci...
  2. Emeklilerin 300 TL hayali

Emeklilerin 300 TL hayali

Emekliler, hükümetten bir defaya mahsus 300 TL verilmesiyle ilgili yeni bir adım bekliyor. Ekonomiden sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, iç tüketimi artırarak piyasayı canlandırmak üzere memur veya emeklilere 200-300 TL tutarında harcama amaçlı bir defaya mahsus ödeme yapılması yönünde hazırlık yapıldığını açıklaması ve Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın da...
  3. metre

metre

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin
  4. Puregon 300 Ovitrelle 250

Puregon 300 Ovitrelle 250

Arkadaşlar merhaba, Elimde; 3 kutu Puregon 300 1 kutu Ovitrelle 250 mevcut. Tüp bebek tedavisi için almıştım ama kullanmadan gebe kaldım. Son kullanma tarihleri 06-2016 buzdolabında uygun koşullarda muhafaza ettim. Almak isteyenler varsa iletişime geçebilir. Hepsini 400TL'ye vereceğim. İstanbul içerisinde Beşiktaş, Üsküdar çevresine kendim soğutucu ile getireceğim. EDIT BY BEYZA TELEFON...

Sayfayı Paylaş