1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

4Yüz röpörtajı

Konu, 'Sanatçı Röpörtajları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    4Yüz

4 YÜZ GRUBU İLE ŞU SIRALAR NELER YAPTIKLARI VE YENİ KLİPLERİ HAKKINDA KONUŞTUK..

Gülnur : Merhabalar 4. klip çalışmamız ile tekrar dinleyicileimiz ile buluştuk. Video klibi “Ne Senle Ne de Sensiz” isimli parçamıza çektik.

Onur: Keyifli bir parça ve çok keyifli bir klip oldu. Çekimler bir hayli güzel geçti. Bu kez video klibin çok sade olmasını istedik. İlk kez animasyon tercih etmedik. Şarkının sözlerinin de tabi bunda çok büyük etkisi var. Şarkının sözleri Gülnur’a ait.

İlkay: Bunu yanısıra konser çalışmalarımız devam ediyor. Yurt dışında birçok konser planımız var. Yakın zamanda bunları da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Dans etmeye, şarkı söylemeye son sürat devam ediyoruz.
    Didem: Evet 4. klibi çekmekle kalmadık, çalışmalarımıza da hiç ara vermeden devam ettik. Önceki üç klibimizde olduğu gibi “Ne Senle Ne de Sensiz”in videoklibini de Süleyman Yüksel’in yönetmenliğinde hazırladık. Yakın zamanda yepyeni sürprizler ile dinleyicilerimizin karşısında olacağız. Bol bol klip çekiyoruz. Albümden daha bir çok parçayı kliplendirmeyi planlıyoruz. Şimdiden 5. klibin çalışmalarını da bitirdik. En kısa zamanda 6. ve 7. klipleri de çekmeyi planlıyoruz. Hepsini en yakın zamanda sevenlerimiz ile paylaşacağız.

4Yüz röpörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Röpörtajı

Güler Röpörtajı

güler öztürk şarkıları birol namoğlu sevgilisi birol namoğlu ve sevgilisi Güler Güler şu sıralar yepyeni bir albüm çalışması ile müzik marketlerde. Bizler de Powetürk haber ekibi olarak sanatçı ile bir araya gelip, hem albümü hem de müzik kariyeri hakkında konuştuk. GÜLER BU SENİN İLK ALBÜMÜN DEĞİL. 2006 YILINDA BİR KAYIT DAHA YAYINLADIN, PEK ÇOK KONSERDE YER ALDIN. BU...
  2. Gökçe röpörtajı

Gökçe röpörtajı

Gökçe İKİNCİ KLİP “VAY BE BEN NEYMİŞİM”E GELDİ. BİRAZ KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDELİM. NERELERDE YAPTINIZ ÇEKİMLER BOYUNCA ? İkinci klibin “Vay be Ben Neymişim” olmasına karar verdik. Bana göre çok güzel bir klip oldu. Çok da yorucu oldu benim için. Dış çekimler bir, iç çekimler bir gün olmak üzere çalışmalar iki gün sürdü. Dış çekimlerde bisiklete binmek zorunda kaldım uzun...
  3. Badem röpörtajı

Badem röpörtajı

Badem BAŞARILI BİR İLK ALBÜMDEN SONRA, ŞİMDİ SIRADA İKİNCİSİ VAR. YENİ ALBÜM İÇİN UZUN BİR SÜREDİR ÇALIŞIYORSUNUZ, HAZIRLIKLAR NE DURUMDA ŞU ANDA ? E: İkinci albümün tamamlanmasına az bir süre kaldı. İlk albümden sonra yoğun bir konser temposuna girdik fakat bu sırada yeni albümün çalışmalarına da başlamıştık. Elimizde birikmiş olan otuz tane bestemiz vardı albümde yer...
  4. Sıla Röpörtajı

Sıla Röpörtajı

Sıla Müzik dünyası yepyeni bir isime merhaba dedi... “...Dan Sonra” isimli parçası ve ilginç klibiyle dikkat çeken Sıla ile müzik geçmişi ve albümü hakkında konuştuk. ALBÜM AŞAMASINA GELENE KADAR UZUN BİR MÜZİKAL GEÇMİŞİNİZ VAR ASLINDA. SİZİ UZUN SÜREDİR SAHNELERDE DİNLEYEBİLİYORUZ. GEÇMİŞİNİZDEN BİRAZ DA SILA’YI YENİ TANIYACAK DİNLEYİCİLERİN İÇİN BAHSEDEBİLİR MİSİN?...
  5. Redd röpörtajı

Redd röpörtajı

redd röportaj Redd Önümüzdeki günlerde askere gidiyorsunuz. Askere gitmeden önceki son projelerinizden bize bahseder misiniz? Güneş Duru: Ağustos’un ortasında hepimiz askere gideceğiz. Davulcumuz zaten askerdeydi 8 aydır. Ocak sonu Şubat başı gibi dönmüş olacağız hepbirlikte. Gitmeden önce 20 Temmuz’da Ghetto’da unpugged bir konserle İstanbul’a kısa bir veda konseri...

Sayfayı Paylaş