4Yüz röpörtajı

4Yüz röpörtajı
4Yüz


4 YÜZ GRUBU İLE ŞU SIRALAR NELER YAPTIKLARI VE YENİ KLİPLERİ HAKKINDA KONUŞTUK..

Gülnur : Merhabalar 4. klip çalışmamız ile tekrar dinleyicileimiz ile buluştuk. Video klibi “Ne Senle Ne de Sensiz” isimli parçamıza çektik.

Onur: Keyifli bir parça ve çok keyifli bir klip oldu. Çekimler bir hayli güzel geçti. Bu kez video klibin çok sade olmasını istedik. İlk kez animasyon tercih etmedik. Şarkının sözlerinin de tabi bunda çok büyük etkisi var. Şarkının sözleri Gülnur’a ait.

İlkay: Bunu yanısıra konser çalışmalarımız devam ediyor. Yurt dışında birçok konser planımız var. Yakın zamanda bunları da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Dans etmeye, şarkı söylemeye son sürat devam ediyoruz.

Didem: Evet 4. klibi çekmekle kalmadık, çalışmalarımıza da hiç ara vermeden devam ettik. Önceki üç klibimizde olduğu gibi “Ne Senle Ne de Sensiz”in videoklibini de Süleyman Yüksel’in yönetmenliğinde hazırladık. Yakın zamanda yepyeni sürprizler ile dinleyicilerimizin karşısında olacağız. Bol bol klip çekiyoruz. Albümden daha bir çok parçayı kliplendirmeyi planlıyoruz. Şimdiden 5. klibin çalışmalarını da bitirdik. En kısa zamanda 6. ve 7. klipleri de çekmeyi planlıyoruz. Hepsini en yakın zamanda sevenlerimiz ile paylaşacağız.
 
Üst