5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
5 Dakikada Yapabileceğiniz Saç Modelleri!
5 dakikada saç modelleri, hızlı saç modelleri, çabuk saç modelleri


Sevgili melekler, günümüzde en kıymetli şey zaman. Bugünkü hızlı yaşam şartlarında bir dakikanın bile önemi varken, kendimize ayırabileceğimiz vakit de kısaldıkça kısalıyor. Kimi zaman hobilerimizden kimi zaman da uykumuzdan fedakarlık ederek kendi bakımımıza zaman ayırdığımız bu zamanda sizler kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve 5 dakikadan fazla sürmeyen saç modelleri tavsiye edeceğiz sizlere...


kolay-sac-modelleri (3).jpgKarışık Toplama
Saçınızın iki kısma ayırın ve alt kısmı ense kısmından bol bir topuz yapın ve tel toka ile bu topuzu tutturun. Daha sonra, üst kısımdaki saçları bu topuzun etrafından geçirin ve bu saçı da bol bir şekilde tel toka ile tutturun.


Yandan at kuyruğu
Saçınızın tepe kısmını hafifçe kabartın ve saçınızı ensenize yakın bir noktadan hafif yana doğru bir at kuyruğu yapın. Bu kuyruğu da yanınıza alın. Bu modeli toka yerine kendi saçınızla toplayarak daha romantik bir at kuyruğu haline getirebilirsiniz.


Balerin topuzu
En kolay ve rahat toplama şekillerinden biri balerin topuzudur. Saçınızı yapabildiğiniz kadar tepeden at kuyruğu yapın. Sonra bu kuyruğu kendi etrafında döndürün ve sonra at kuyruğunuzun etrafında döndürerek topuz haline getirin ve saçınızı tel toka ile sabitleyin. Son olarak da saçınızı spreyle sabitleştirin.


Düşük topuz
Saçınızı sıkı bir şekilde toplayın ve ense kökünüzün oradan lastik toka ile at kuyruğunuzu sabitleyin. Sonra saçınızın geri kalan kısmını tokanın etrafında döndürün ve tel toka ile sabitleyin. Biraz da saç spreyi sıktığınızda son derece şık bir topuza sahip olacaksını.


Yan örgü
Saçınızı tıpkı yandan at kuyruğu yapacak gibi yana alın ve sonra saçınızı iki parçaya ayırın. Bu iki saçı örer gibi birbirlerine geçirerek ilerleyin ve saçınızı lastik toka ile sabitleyin.

kolay-sac-modelleri (4).jpg
kolay-sac-modelleri.jpg
kolay-sac-modelleri (1).jpg
kolay-sac-modelleri (2).jpg
 
Üst