Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Mayıs Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  6 mayıs hangi burç 6 mayıs ne burçu hangi burc burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Bugün çok eleştirel bir ruh halindesiniz. Önünüze çıkan her insanı kritik etme ve de eleştirilerinizi açık açık ifade etme eğilimindesiniz. Siz aslında böyle bir yapıya sahip olmadığınız için sonradan çok üzülebilirsiniz. Biraz kontrol etmeye çalışın.
  Birlikte olduğunuz kişinin gelecekle alakalı planlarını birlikte gözden geçirebilirsiniz. Ne kadar detaycı olduğunu görmek sizi şaşırtabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz bir düşüncenizle alakalı gereken bağlantıları kurabilir, ilgili insanlardan danışmanlık isteyebilirsiniz. Bu sizin için oldukça hoş olacak.

  Bu aralarda duygusal ihtiyaçlarınız çok yüksek. Ama bunları tatmin etmek için seçtiğiniz yollar tehlikeli.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinizi hiç sıkmadan rahatlıkla yüksek bir çalışma temposuna ayak uydurabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Hiç merak etmeyin, tüm son dakika değişiklikleri sizi zor durumda bırakmayacak nitelikte.
  Birlikte olduğunuz kişinin size sormaktan çekindiği bazı konuları var. Siz de bunu hissediyorsunuz aslında ama ısrar etmeyerek, ona biraz zaman vermeniz daha doğru olacaktır.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız. Yaratıcılığınız çok kuvvvetli.
  Tam aşk modundasınız. Romantizme, flört etmeye, karşı cinsi etkilemek için her çeşit yöntemi kullanmaya çok hazırsınız.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Kendinize bugün eğer izin verebilirseniz, izin verin ve çalışmayın. Zira içinizdeki sıkıntı zaten verimli olmanızı engelleyecektir.
  Birlikte olduğunuz insanla ciddi ciddi konuşmak için hiç de uygun bir zamanda değilsiniz. Ani reaksiyon verebilir ve istemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Çok yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların durmadan size bir şeyler sormaları, cevap bulabildikçe daha çok sormaları sizi bunaltabilir. Gün ortasında birazcık ara verin ve dinlenin.
  Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Zihinsel doluluğunuz sevgilinize olan konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Maddi konularda kimi zaman gereğinden fazla endişelisiniz. Bu durum hayatınızdaki diğer yanları olumsuz ele almanıza ve kararlarınızda kötümser bir eğilimle hareket etmenize neden oluyor.
  Beraber olduğunuz insanın kimi zaman kıskançlık krizlerine girmesini bu kadar büyütmeyin. Aslında o da size yeterince güveniyor, ama kendini kontrol etmekte zorlanıyor.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.
  Sevgilinizin size gösterdiği anlayış büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Hayallerinizin gerçek olmaması için hiç bir mantıklı neden yok aslında. Yeter ki siz ilk adımı atmaktan ve kendinizi inisiyatif almaya zorlamaktan vazgeçmeyin. Biraz cesaret sizi başarıya ve amacınıza götürecektir.
  İlişkinize taze kan sağlamak sizin elinizde. Biraz daha derin düşünürseniz, daha iyi bir birliktelik için her ikinizin de ihtiyacı olanları net bir şekilde görebileceksiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Son derece pozitif bir ruh haliyle güne başlamanız söz konusu. Gerçekten hayatınızın gidişatı öyle, endişelenmeniz ya da kendinizi kasmanız için hiç bir gerekçeniz yok. Bugünlerin kıymetini bilmelisiniz.
  Arkadaşlarınızla olmanız demek, sevgilinizi ihmal edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Neden kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri, rahatlıkla ona yapabiliyorsunuz?

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Hayatınızın kontrolünü elinize almanızın mümkün olmadığını düşünüyorsunuz. Ama yanıldığınızı çok yakın bir zamanda siz de net bir şekilde göreceksiniz. İsterseniz, planlarınızı biraz çabayla gerçekleştirmeniz hiç de zor değil.
  Partnerinizin toplumsal yaşantısını daha canlı ve tatminkar hale getirmek istemesini anlayışla karşılamalısınız. Aslında bu her ikiniz için de önemli bir gereksinim.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Yurtdışından alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Uzun zamandır bunu beklediğiniz için rahatlayacaksınız ve kolaylıkla bir sonraki aşamaya geçme şansınız olacak.
  Sevdiğiniz insanla çok yoğun bir zihinsel alış-verişte bulunabilirsiniz. Onun sizinle ortak konulara ilgi duyması beraberliğiniz için perçinleyici bir etken.   
6 Mayıs Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Önemli ve zaman olarak sıkışmış işlerde ağırdan almaktan vaz geçmelisiniz. İyi veya kötü herhangi bir özelliği olmayan bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşünmeden tepki göstermeyin. Duygusal bir ilişkiyle ilgili olarak anlaşmazlıklar çıkması ve bir münakaşaya girmeniz olasıdır. Her durumda olaylar sizin için iyi yönde gelişiyor. Ama...
 2. 6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs ne burçu Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Burcu Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Süpriz gelişmeler olabilir. Birkaç işi birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız da sizi üzen ve düşündüren olaylar iyi bir şekilde noktalanacak. Boğa Burcu Bir an önce...
 3. 6 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi Haftanın son iş günü 6 Mayıs Cuma gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi...
 4. 6 mayıs 2012 burç yorumları

  6 mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün maddi açıdan son derece şanslı bir gününüzde olacaksınız. Gerek zihinsel, gerekse fiziksel olarak son derece aktif durumdasınız.İçinde olacağınız fiziksel ve zihinsel aktiviteler yüzünden çok fazla enerji tüketmeniz gerekebilir. Bu nedenle beslenmenize dikkat etmek zorundasınız. Biraz sakarlaşmanız olasıdır. Haraketlerinize dikkat etmeli, özellikle koşmak, atlayıp,...
 5. 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hoş ve sağlıklı bir gün geçirmenizi diliyor ve 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 06 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...

Sayfayı Paylaş