7 Haziran Karadeniz' in doğum günü...

gökçe

Yeni Üye
Üye
7 Haziran Karadeniz' in doğum günü...
7 Haziran Karadeniz'in (Deniz'in) doğum günü. Canım eltim doğum günün kutlu olsun. Nice uzuuuun ve sağlıklı senelere. Sevdiklerinle beraber.. Seni anan bizim için doğurmuş canım
Hamurunu bizim için yoğurmuş canııııım. İyiki doğdun, iyiki varsın.

< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..> Bu pasta tüm mekene yeter sanırım kimseyi unutmayalım..
< Konu Resmi..>

AZRA

Yeni Üye
Üye
Cevap: 7 Haziran Karadeniz' in doğum günü... cnm d.günün kutlu olsun yeni yılın mutlu geçirmen dileğiyle herşey gönlünce olsun

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: 7 Haziran Karadeniz' in doğum günü...
nice mutlu yıllara doğumgünün kutlu olsun:)

Vijdan

Yeni Üye
Üye
Cevap: 7 Haziran Karadeniz' in doğum günü...
:hug:Ne desem,nasıl desem,bilemiyorum..Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum,hepinizi çokkkk seviyorum..İyiki varsınız melekler...

Elticiğim,bacım ,canım,dert ortağım iyiki varsın bitanem..

Hepinizi kocaman öpüyorummm..nede olsa ablanızım ..

Karadayı 114. bölüm fragmanı (8 haziran) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2017 Haziran Anneleri 2017 Haziran Anneleri
Merhaba :) sayfaya baktığımda 2016 haziran anneleri adına açılmış bir konu göremedim :) bende 2016 haziran annesi olacağım inşallah hemde ikiz :) Bugün 7. haftamdayım doktorum 7. haftada tekrar gelmemi istemiştim ve doğru tahmin ikizlerime...
Haziran Ayı Anneleri 10
Diriliş Ertuğrul Son Bölüm 10 Haziran Fragmanı Diriliş Ertuğrul Son Bölüm 10 Haziran Fragmanı
diriliş ertuğrul 10 haziran fragmanı,diriliş ertuğrul 25. son bölüm fragmanı 52294 DİRİLİŞ ERTUĞRUL 25. BÖLÜM Kayı ve Kınık! Tapınakçıların, keçi kokan çoban sürüsü olarak gördükleri Kayılar, kaleyi bir anda...
Reytingli Diziler 0
Karadayı 15 Haziran Final Fragmanı Karadayı 15 Haziran Final Fragmanı
ATV Ekranlarının reyting rekoru kıran fenomen dizisi"Karadayı" 15 Haziran da ekranlara veda edecek. Final için dönen fragmanlar adeta izleyicinin yüreğini dağladı diyebiliriz. Final da Kara ailesi bir mezarın başın da toplanmışlar ve hepsinin...
Karadayı 0
Güllerin Savaşı 47. son bölüm fragmanı (6 haziran) Güllerin Savaşı 47. son bölüm fragmanı (6 haziran)
güllerin savaşı 6 haziran fragmanı,6 haziran güllerin savaşı son bölüm fragmanı,güllerin savaşı son 47. bölüm fragmanı 52003 Güllerin Savaşı son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. 47. yeni bölüm fragmanı...
Reytingli Diziler 0
Karadayı 114. bölüm fragmanı (8 haziran) Karadayı 114. bölüm fragmanı (8 haziran)
karadayı 114. bölüm,karadayı son bölüm fragmanı,karadayı 8 haziran fragmanı 51920 KARADAYI 113. BÖLÜM ÖZETİ Feride'nin Turgut'un elinde tutsak olduğunu öğrenen Mahir deliye dönmüştü. Turgut'un istediği...
Karadayı 0