72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı....

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı....
72 Yıldır Yemek Yemeyen Adam
72 Yıldır Yemek Yemeyen Hintli Adamın Sırrı
İşte ister inanın ister inanmayın ama bana saçma gelen bu haberi sizinle paylaşmak istedim....72 yıl bir insan nasıl yemek yemez aklım almıyor..Onların inançlarına göre bir ilahi güç olduğunu söylemişler ama ancak ben bunu Allahın yaptığına inanırım yoksa bu adam nasıl bu kadar yıl birşey yemeden yaşayacak...İşte meleklerim 72 yıl yemeden içmeden yaşayan hintli adam....https://www.meleklermekani.com/imagehosting/yemek yemeyen hintli-20a.jpg


https://www.meleklermekani.com/imagehosting/yemek yemeyen hintli (2)-2de.jpg


Bu olay tıp dünyasını karıştırdı. Hint Azizi, 72 yıldır yemek yemediğini ve su içmediğini iddia ediyor!

Hindistan'ın Mehsana Eyaleti'nde doğan Jani 7 yaşında evini terk ederek Ormana yerleştiğini ve 11 yaşında da ilahi güçler tarafından kutsandığını söylüyor.
O tarihten itibaren hiçbir şey yiyip içmeye ihtiyaç duymadığını ve tuvalete de gitmediğini söyleyen Jani, vücudu için gerekli enerjiyi meditasyon sayesinde elde ettiğini iddia ediyor.

Ülkesinde iki defa hastanede gözetim altına alınan Jani'nin iddiaları doktorlar tarafından da doğrulandı.

Ancak batı üniversitelerindeki tıp otoriteleri böyle bir şeyin imkânsız olduğunu ve doktorların yaptığı gözlemin objektif bilimsel kriterlere uymadığını söylüyor. Modern tıbba göre insan vücudu susuzluğa üç-dört gün, açlığa ise birkaç hafta dayanabiliyor.
 

Benzer İçerikler

Üst