9 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
9 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 9 Eylül cuma Günü Günlük Burç Yorumları 9 eylül burç yorumları 9 eylül 2011 günlük burç yorumları 9 eylül 2011 burç yorumu 9 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Haftanın son iş günü 9 Eylül Cuma gününe ait burç yorumlarınız burada melekler


burclar-1572.jpg


Koç Burcunda Bugün
Gün boyunca ilişkilerinizle ilgili konulara kafa yorabilirsiniz. Sevgiliniz, eşiniz, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz üzerine düşüncelere dalabilirsiniz. Bazı konularda değişim yaşamak sizin için zor gelebilir bu yüzden yakınlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Boğa Burcunda Bugün
Bugün ilişkilerinizle ilgili bazı durumlar kafanızı karıştırabilir. Gereksiz bir huzursuzluk duyabilirsiniz. Çevrenizde tartışma yaratabilecek kişilerden uzak durmalı, dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Yüksek enerjiniz sayesinde karşınıza çıkan zorlukları yeneceksiniz. Çekiciliğiniz sayesinde karşı cinsle kolayca iletişim kurabilir ve yeni aşklar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcunda Bugün
Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün. Ancak alacağınız bazı haberler duygularınızı daha derinleştirebilir ve üzerinizde bir gerilim hissedebilir. Huzursuz ve iddiacı bir tavırda olmayın. Sezgilerinize güvenin ve içinizdeki sesi dinleyin. Öte yandan ailenizle ilgili problemler çıkabilir.Yengeç Burcunda Bugün
Kendinizi mutlu hissettiğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Olaylar istediğiniz şekilde gelişiyor. İş hayatınızda ise yeni projeler üretmek için oldukça uygun bir dönem. Kararlı ve sabırlı davranarak yöneticilerinizin desteğini alabilirsiniz. İlişkinizi daha sıcak hale getirmek için partnerinize sürprizler yapabilirsiniz.

Aslan Burcunda Bugün
Gün boyunca yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. İlişkileriniz giderek hareketli bir hal alıyor. Bu konuda olumlu gelişmeler yaşamak sizi oldukça mutlu edecek. Sevdiğiniz kişiyle eğlenceli ve hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Başak Burcunda Bugün
Bugün alacağınız bazı haberlere duygusal tepkiler verebilirsiniz. Dikkat gerektiren bazı işlerde tedbirli davranmalısınız. Sevdiklerinizle olan diyaloglarınızda ise bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bazı karışıklıkları büyütmeyin. Karşınıza sürpriz fırsatlar çıkabilir.Terazi Burcunda Bugün
Gün boyunca kafanız karışık bir halde olabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Önemli konularda karar vermeden önce biraz daha sabırlı davranmalısınız. Duygularınızı ve isteklerinizi ortaya koymadan önce tekrar gözden geçirmekte fayda var. Kendinizi güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz.

Akrep Burcunda Bugün
Kişisel bazı konulara odaklanmış durumdasınız. İş hayatınızda yoğun bir tempoda çalışabilir ve sevdiklerinize vakit ayıramayabilirsiniz. Fazla sorumluluk almanız sizde gerginliklere neden olabilir dikkat! Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Rahatlamak için eğlenceli şeylerle uğraşmayı deneyin

Yay Burcunda Bugün
Bugün düşünceleriniz dağınık olduğu için bazı olayları yanlış değerlendirebilir, önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Fevri davranmayın. Öte yandan aşk arzunuzun artması sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi daha sıcak hale getirecek. Duygusal ve alıngan olabileceğiniz bir gün…

Oğlak Burcunda Bugün
Bugün ilginç davetler alabilir ve farklı organizasyonlara katılabilirsiniz. Katıldığınız bu ortamlarda karşılaşacağınız karizmatik ve ilginç kişilerle aşk maceralarına atılabilirsiniz. Moralinizin oldukça yüksek olduğu bu dönemde kendinize olan güveniniz tam. Fazla iddiacı tavırlardan kaçınmalısınız.

Kova Burcunda Bugün
Gün boyunca istediklerinizi yapmak için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Ancak meydana gelen bazı olaylar beklentilerinizin dışında gelişebilir. Güçlü ve önemli kişilerle aranızda sorunlar olabilir. Abartalı ve kuşkucu davranmamaya özen gösterin. Aslında şansınızın yüksek olduğu bir dönem fakat ayrıntılara takılarak fırsatları kaçırabilirsiniz.

Balık Burcunda Bugün
Bugün oldukça hareketli ve isteklisiniz. Ancak gün içerisinde ikili ilişkilerinizle ilgili canınızı sıkan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise partnerinize olan istek ve arzunuz artıyor. Anlayışlı ve ilgili tavırlarınızla ilişkiniz daha da sıcak bir hale gelecek.
 
gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
tşklerrr pasikammmmm :))) cokk özlemişimmm yaaa senin yorumlarınııı :))
 
Üst