Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  9 Mayıs Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  6 mayıs hangi burç 9 mayıs burç 9mayıs hangi 9 Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Haftanın son iş gününde keyfinize diyecek yok. İçinizin kıpır kıpır olması yüzünüze ışık olarak yansıyacak. Etrafınızda tüm insanlara pozitif enerjinizin bulaşması için onlarla bol bol ilgilenmelisiniz.
  Birlikte olduğunuz insan ile tatil programları yapabilir, kendinizi enteresan bir maceraya hazırlayabilirsiniz. Onun haftasonu programlarına uymanız size de enteresan bir deneyim yaşatabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Bu aralarda sahip olma güdüleriniz yine çok yoğun. Her gördüğünüz, beğendiğiniz şeyi almak istemeniz, maddi alanda problemler yaşamanıza neden olabilir. Neden biraz daha düşünerek hareket etmiyorsunuz?
  Birlikte olduğunuz insanın maddi problemlerine çözüm üretmeniz gerekebilir. Sakın fazla sorumluluk üstlenmeyin.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Oldukça yoğun tempolu bir gün geçireceğiniz için, iyi organize olmaya çalışmalısınız. Vaktinizi etkin şekilde kullanabilmek için, yaptığınız programdan da vazgeçmemeniz gerekiyor.
  Partnerinizin bu dönemde sağlık sorunlarıyla uğraşıyor olması, size yeterince zaman ve enerji ayıramamasında önemli bir etkiye sahip. Ona anlayışlı davranmalısınız.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Eğer biraz çaba sarfeder ve kararlı davranırsanız, hayatınızda hoşunuza gitmeyen detayları rahat edebileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Önemli olan fazla incelemeden harekete geçmeye karar vermek ve disiplinli olmak.
  Sevgilinizin sağlık konusunda ihmalkar bir tutum içerisinde olduğu doğru. Ama bu konuyu ilişkinizde ana tema haline getirerek huzursuzluk da yaratmamalısınız.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Sevdiğiniz kişilerle birlikte olarak eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Sıkıntı ve tasa sizi kişiliğinizden uzaklaştırıyor. Kendinizi toparlamalı ve pozitif düşünmeye çalışarak, iyimser olmalısınız.
  İlişkinizde canınızı sıkan konular ve yaklaşımlar üzerinde bugün düşünmeye fırsat bulacak ve yeni çözümler geliştirebileceksiniz. Yine de bu alanda acele etmekten kaçınmalı ve soğukkanlı davranmalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Ailenizle aranızda hissettiğiniz gerginliği çözümlemek istiyorsanız, muhakkak alttan almaya gayret etmelisiniz. Başka türlü bu buzların çözülmesi mümkün olmayacaktır.
  Sevdiğiniz insanın ev yaşantısına ait düşünceleri çok hoşunuza gidecek. Bu alandaki uyumunuz ilişkinizin güçlenmesinde çok olumlu etkiye sahip.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Eğer kitap okumaya ve diğer entellektüel faaliyetlere daha fazla zaman ayırmak istiyorsanız, biraz daha düzenli yaşamaya çalışmalısınız. Böylece zamanı daha etkin bir şekilde kullanarak, daha fazla tatmin elde edebilirsiniz.
  Partnerinizle konuşmalarınızdaki tarzınızı biraz daha yumuşatmaya çalışmalısınız. İlişkinizi korumak ve devamlılığını sağlamak için buna ihtiyacınız var.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Maddi konularda yaşanan ufak tefek pürüzler sizi kötümserliğe sürüklemesin. Bu tür problemler, iniş-çıkışlar herkesin hayatında olabilir. Önemli olan bundan sonra aynı hataları tekrarlamamak.
  Birlikte olduğunuz kişinin maddi konularda size yardımcı olmasına izin vermelisiniz. Tekliflerinde son derece samimi ve hiç bir çıkarı da yok ayrıca.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Artık biraz daha yüzeysel düşünmeye ve davranmaya başlasınız çok iyi olacak. Her şeyi fazla ciddiye almanız, problemlerinizi olduğundan daha büyük algılamanıza neden oluyor. Kendinizi bu konuda biraz kontrol etmelisiniz.
  Bazı dönemlerde kendi içinize kapanmanız, onunla paylaşmamanız, hatta konuşmaktan kaçınmanız onu son derece rahatsız ediyor. Belki biraz daha açık olabilirsiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Yalnızlığa ihtiyaç duyduğunuz bir gün sizinle olacak. Derin düşüncelere kapılmanız, farklı duygular yaşamanız, kimi zaman hayatın gerçeklerinden kopartsa bile, yine de çok verimli olabilirsiniz.
  Sevdiğiniz insanla bugün gerilimli anlar ve kimi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama bir anlaşma yolu, ortak nokta bulmaya çalışmalısınız.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Günlük rutin işlerinizin arasında bir arkadaşınızın hukuki bazı sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir başkasının yanlışını düzeltmek size ters gelse bile, dostunuza verdiğiniz değer prensiplerinizi esnetecek.
  Yeni ilişkiler kurabilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Duygusal hayatınız olumlu yönde ilerliyor.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Cuma olmasına rağmen, işteki yüksek tempo sizin canlılığınızı korumanızda olumlu etki yaratacak. Böylece akşama da kendinizi dinç ve yeterince kuvvetli hissedebileceksiniz.
  Sevdiğiniz kişiyle birlikte plan yapabileceğiniz bir gündesiniz. Uzun vadeli hedeflerinizde ortak hareket etmeniz, işinizin kolaylaşmasına yardımcı olacaktır.

   
9 Mayıs Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, etkisi bugüne sarkan dolunayın enerjisiyle komisyon, hisse, kredi, nafaka, miras, telif, vergi ya da sigorta gibi ortak gelirlerle alakalı bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu konu her ne ise fazla uzamayacak ve birkaç gün içinde çözülecek. Boğa Sevgili Boğa, dolunayın enerjisi doğrudan yakın bir ilişkinize odaklanıyor. Akrep sizin zıt burcunuzdur ama aynı zamanda sizi...
 2. 9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son günü burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak güne başlayın melekitoşlarım :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda yeni açılımlar söz konusu. Bugün akşam saatlerinde hiç tanışmadığınız duygular içine girebilirsiniz. Aşka karşı biraz tutucu bir bakışınız olduğunu kabulleneceksiniz. İş hayatınızda artık belli bir noktaya geldiniz. Kendi başınıza bir şeyler yapma niyetiniz,...
 3. 9 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 9 Mayıs Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni...
 4. 9 mayıs 2012 burç yorumları

  9 mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart -20 Nisan Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gittiği bir gün. İlişkinizin tam da istediğiniz boyutta. Bu da kendinizi çok daha yi hissetmenizi sağlıyor. İş hayatınızda beklediğiniz o mucize bugün gerçekleşebilir 21 Nisan -21 Mayıs Hayatınızda her şey yolundaymış gibi davranıyor olsanız da aslında bu sizin için bir kaçış. Özellikle iş yerinizde yaşadığınız sıkıntılar, siz bu şekilde...
 5. 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumlar 9 mayıs 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Mayıs ayının bu güneşli gününde tüm hayallerinize kavuşmanızı diliyor ve 9 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 9 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz bu fırsatları en iyi şekilde...

Sayfayı Paylaş