Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

90larda Çocuk Olmak (video)

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

90larda çocuk olmak, müzikleri, markaları, yiyecekleri, sakızları, nostaljik videolar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili melekler,
    1990 larda çocukluğunu yaşayanlar aşağıda ki videoyu izleyince, eski günlere bir yolculuk yapacaklar ve yüzlerine kocaman bir gülümseme yayılacak..Buyrun...< Konu Resmi..>

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaaaaa:/:/:/ bende göstermiyorrrrr???

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Benim hiç sanal bebeğim olmmıştı.... ama ben 80 lerın cocuguyum....

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Niye acaba cennet?Başka bir tarayıcıdan dene istersen,kaçırma bu ziyafeti :D:D

5. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    191
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha :D ben izlemiştim bu tarzda birşey çok güzel ya :)

90larda Çocuk Olmak (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Irak'ta Çocuk Olmak ....

Irak'ta Çocuk Olmak ....

ırakta çocuk olmak ıraklı çocukların oyunları ırak çocuk oyunları Ne Kötüdür Irak'ta Çocuk Olmak .... Iraklı Çocuklar Hiç Top Oynamazlar Mı Iraklı Çocukların Da Uçurtmaları Var Mıdır Babalarını Bizim Gibi Mi Severler kosup oynayacaklari sokaklar askerler ve tanklar tarafindan kaplanmistir Babalarını Resimlerinden Tanırlar Ancak Annelerin Gözyaşları Hiç Dinmedi Ve Dünya Döndükçe...
  2. Cocuk olmak...

Cocuk olmak...

Çocuklar ölebilir yarın, hem de ne sıtmadan ne kuşpalazından düşerek te değil kuyulara filân; çocuklar ölebilir yarın, çocuklar sakallı askerler gibi ölebilir yarın, çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında, ne bir santim kemik, ne bir damla kan, çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında arkalarında bir avuç kül bile değil arkalarında gölgelerinden başka bir şey...
  3. Doğuda çocuk olmak

Doğuda çocuk olmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. **doğu'da çocuk olmak**

**doğu'da çocuk olmak**

doğuda evlilik Yine ağlıyor, Yıldız bakışlı çocuklar, Hayattan vazgeçmişcesine, sanki yılların tüm yükü üzerlerinde... Emek vereceksin yarınların için Alın terin ile varacaksın ulaşmak istediğin yere Haksızlığa boyun eğmeyip Zulüm edene baş kaldıracaksın...! Dört elle sarılacaksın emeğine Okuyacaksın... İnsanı, insanlığı öğreneceksin Bileceksin, seni beni...ve geçmişini......
  5. 90larda çocukluk

90larda çocukluk

:hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh::haha::hhh: Süper Baba'nın müziğini flütle çalmışsanız.. SHOW TV'nin müziğini hala hatırlıyorsanız: dup dıbu dıp dıp dıbı dıp dum... Tabi ki bir de :İyi TV eyç bi bi, eyç bi bi iyi TV 'Önce hüplet sonra gümlet' hayat felsefeniz olmuşsa.. Bizimkiler dizisi ertesi gun okul oldugunu bi sureligine unutturduysa... Parliament pazar gecesi...

Sayfayı Paylaş