$ul€'nin Askılı Uzun Elbisesi

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'nin Askılı Uzun Elbisesi
askılı ebise uzun 2012 modası modelleri hakkında merak ettiğiniz herşey burada meleklerim.
Merhaba sevgili meleklerim;
Bilmeyen kalmadı sanırım benim alışveriş tutkumu az az ama sık sık alışveriş yaparım. Geçenlerde de aldığım yeni elbisemi paylaşmıştım Bütçemi fazla sarsmam :D:D Sıkı pazarlık yaparım vs...

Yine elbise aldım dayanamadım :D Ama bu elbiseme ve fiyatına bayılacaksınız... İşte size elbisenin giyilmemiş hali;

elbise3-1ae.jpg

Tabi birde içinde ben varken bakın :)
elbise1-8f.jpg

Hadi hadi itiraf edin içinde ben yokken hani hiçte güzel değildi :tilili:

Ayrıca bu elbisemin altına babette baktım ama bi türlü uyduramadım aynı tonlardan....Ama ilk defa işlerim rast gitti ve hiç para harcamadan (en azından o gün için) harika bir ayakkabıyla kombinledim elbisemi... Hangisi mi? Siz biliyorsunuz aslında hangisi olduğunu...
Dolgu topuk ayyakkabımdan https://www.meleklermekani.com/moda-guncel/176105-buda-dolgu-topuk-ayakkabim.htmlbahsediyorum =)

Çok pardon fiyatından bahsettik ama yazmayı unuttuk 35 demişti aldığım adam ağzından girdim burnundan çıktım 20ye aldım =)

Son düzenleme:
İtiraf Ediyorum askıda görünce pek hoş gözükmemişti ama üzerinde bayağı bir beğendimm hahahahahahahaha

güzelmiş harbiden iyi günlerde kullan canımmm

bende istiyom yaaaaa :D:D

Geri