$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))
2012 bayramlık hediye alışverişi indirim haberleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada.
Kızlar bu yılki Ramazan Bayramı alışverişini ilk paylaşan ben olmak istedim. Daha önce aldığım askılı elbisemi ve fırfırlı elbiseyide sizlerle paylaşmıştım. Sanırım fikrinizi almak bende moda oldu :D:D

Neyse gel gelelim alışveriş faslına... Aslına bakarsanız bu yıl diğer yıllara nazaran fiyatlar biraz daha geriye çekilmiş. Üstelik yeni sezon ürünlerinde... Bakalım neler almışım...?

öncelikle abime LK & JNS' dan bi tişört aldım... Laf aramızda fiyatı 19 TL

abim-bayramlik-fa.png

Sonra annişime LCW'dan bi tane penye aldım. Çok beğenerek aldım anneminde çok hoşuna gitti ve bedenini kendisi alsa anca bu kadar tutturabilirmiş =)) Bu penyenin fiyatı ise 24.99 TL

annem-bayramlik-1c.png

Sıra bana geldi sanırım :) Öncelikle KOTOn'dan aldığım yarım hırkadan başlayayım... Çok hoşuma gitti... askılı elbisemin üzerine giymeyi güşünüyorum.. Bunun fiyatı da 29.99 TL

ben-bayramlik-1f4.png

ben-bayramlik2-214.png

Birde şal eşarp aldım... Bunu da kıran kırana bir pazarlıkla 40 liradan 15 TLsına aldım :D:D bilen bilir sıkı pazarlık yaparım :D:D

bayramliksal-112.png

Ve ve vee...
En çok beğendiğim ise LK & JNS' dan aldığım beyaz triko tunik oldu... Resmen vücuduma oturuyor ve basbas bağırıyor beni bu kız için dikmişler diye :D:D hahaha hahaha Fiyatı 25.99 TL :)
bayramliktunik-210.png

Umarım okurken ve bakarken canınız sıkılmamıştır.

Herkese hayırlı bayramlar...:cici::cici:

Son düzenleme:
Güzelmiş canım iyi günlerde giy. O şalı 40 tlden 15 tlye nasıl düşürdün aklım almıyo valla :D:D HAyırlı bayramlar sanada

Geri