$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€

Yeni Üye
Üye
$ul€'nin Yeni Alışverişi =)
Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :)

Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs..

Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte....

Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik...

SAM_0252.JPG-3d0.jpg

Anniş için yaptığım alışveriş şu an itibarı ile son bulmuş bulunmakta... Sırada kendime aldıklarım var.... sizce ne olabilir?

Hadi amaaaa düşünün biraz daha....

Olmadı ama kızlar hemen foto gösterilmez..... biraz daha düşünün.............. =)

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Zaten başka ne olabilirdi ki? Dimi ama =)))
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

ÇANTAAAAA...... =)))

SAM_0253.JPG-298.jpg

bu koyu kahve çantam... çok beğenerek aldım. Ama sanırım annem göz koydu =)) Malum terliği ile gayet güzel uyumlu duruyor :)

Ve birde beyaz sırt çantası aldım... Çok şirin duruyor sırtta... kumaş gibi dursada aslında deri ve çok yumuşak bir derisi var...

SAM_0255.JPG-2a6.jpg

SAM_0256.JPG-136.jpg

SAM_0257.JPG-1a9.jpg

Bu çantamda 69 Tl.... :training1:

Çantamın şapkası var ama ben hiç çıkarmayı düşünmüyorum....

Gözünüzü de biraz yordum kızlar ksr bakmayın... daha iyilerini sizlere nasip etsin Allah'ım

Konuya resimleri yüklememde bana yardımcı olan Pasika adminiçemede çok tşk ederim (yayında ve yapımda emeği geçenlere edilen tşk gibi bişi oldu :) )

Hayırlı olsun güle, güle kullan Şule :)
Beyaz olanı çok beğendim
Anneninde hediyesi güzelmiş.
Güle, güle kullanın :)

Ne demek efendim asıl ben teşekkür ederim :D:D
Anneciğinin terlikleri çok rahat görünüyor Güle güle iyi günlerde giysin inşallah:) Kahverengi çantana sadece annen değil bende göz koydum çok beğendim :)

Canım çok beğendim hepsinide ama o beyaz çanta daha bi hoş geldi gözüme :)
İyi günlerde kullanın canım annenin terliği de çok güzel :)

Anneciğinin, geçmiş anneler gününü kutluyorum ve ellerinden öpüyorum :) (Ona ilet lütfen)

Gel gelelim, ben gibi çanta delisi olan sana Şule :) Kıs sen beni ta ta taa orta yerimden çatlatacan mı? :D:D:D:D Daha bir kaç gün önce bende biri siyah, biri kırık beyaz olan iki çanta aldım, henüz resimlerini atmadım siteye ama atmıyacağım anlamına da gelmiyor :D:D:D:D Yeni aldığım halde, sen benim çanta alma krizimi ayaklandırdın Şule, seni anneme diyecemhahaha Çünkü ben çanta almak istediğimde "daha bir kaç gün önce aldın iki çanta yine nerden çıktı bu çanta merakın" dediğinde senin sayende olsuğunu söyleyecem ve suçu sana atacam hahaha Ya o çantaları bana ver, yada anneme hesap ver Şule hahaha

Çok güzeller, çok şıklar, iyi günlerde keyifle, mutlulukla - sağlıkla kullan tatlım :kiss:

Annenin terliklerine bayıldım canım ee kimin zevki ama demi .. Çok neşeli güzel günlerde kullanın canım :)

Geri