1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  .R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü
  Ortak görüş ise filmin gişe açısından GORA’yı geçeceğiydi:

  Lale Mansur (oyuncu): Filmi çok beğendim ve çok güldüm. İlk yarı gerçekten çok güzeldi. Sadece ikinci yarıdaki futbol sahnesinde hiç gülmedik. Orada sadece futbol izledik sanki, espri yoktu.

  Levent Kırca (tiyatrocu): Filmi 3 oğlumda izlemiş. İkisi zaten radyo, TV ve sinema okudu. Fakat üçü de “baba film kötüydü” dedi. Ben de zaten gitmeyi istemiyordum çünkü mizah adına kötü şeyler yapılınca üzülüyorum. Cem, başarılı işler de yapıyor ancak başarısız olduğunda da söylemek gerekiyor. Hatta tiyatrocu bir arkadaşım bana gelip filmde uyuduğunu söyledi. Böyle bir ekonomik krizde 9 milyon dolar harcanarak yapılan işin böyle olması kötü.

  Nilgün Belgün (oyuncu): Filme bir kere çok emek sarf edilmiş. Sinema tekniği olarak da çok ileride. Fakat G.O.R.A.’ya göre daha az güldük. Ama yine de espriler daha vurucuydu. Sıradan mizah yerine vurucu bir mizah kullanılmış. Espriler üzerinde düşünülebilecek son derece kaliteli esprilerdi.

  Ümit Karan (futbolcu): Espri olarak G.O.R.A.’ya göre daha farklı. Sokak dilimiz daha az kullanılmış. Ben o açıdan G.O.R.A.’yı daha çok beğenmiştim. Ancak gişe olarak G.O.R.A.’yı geçeceğini düşünüyorum.

  Acun Ilıcalı (sunucu): Filme çok gülmek için gidenler hayal kırıklığına uğrayabilir. 120 dakika non stop güldürmesini beklememeliyiz bir filmin. Gişe olarak GORA’yı geçeceğini düşünüyorum.

  Birol Güven (yapımcı): Filmi özellikle çocuklarım çok beğendi, çok eğlendi. Filmin zamanla GORA’yı geçeceğini tahmin ediyorum.

  Seray Sever (sunucu): GORA’yı da izlemiştim, bence ondan daha iyi bir film. Cem Yılmaz her çektiği filmde bir seviye daha üste çıkıyor. Gişede minimum 5 milyon yapacak bana kalırsa. Recep İvedik ve Muro’ya gitmeyi bile düşünmüyorum.

  A.R.O.G, 4 günde 1 milyonu geçti

  Geçen cuma seyirciyle buluşan Cem Yılmaz’ın 9,5 milyon maliyetli A.R.O.G filmi, ilk üç günde 816 bin 514 kişi tarafından izlendi ve 7 milyon 114 bin 43 YTL hasılat elde etti. A.R.O.G, bu rakamla, ilk 3 günde 1 milyon 100 bin seyirciyle en çok izlenen film rekorunu elinde bulunduran “Kurtlar Vadisi Irak” ın ardından ikinci sıraya yerleşti. A.R.O.G, pazartesi günü sinemaya giden 290 bin 559 kişiyle, seyirci sayısını 1 milyon 106 bin 863’e çıkardı. Türkiye ile aynı anda 8 farklı Avrupa ülkesinde de vizyona giren A.R.O.G, Almanya box office listelerine Madagaskar ve James Bond filminin ardından 4’üncü sıradan giriş yaptı.


   
A.R.O.G’u izleyen ünlü isimler espriler konusunda tam anlamıyla ikiye bölündü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ünlülerin gerçek isimleri

  Ünlülerin gerçek isimleri

  adana melekler kahvesi melekler kahvesi adana fidanın yeri Petek Dinçöz-Didem Ezgü Mahsun Kırmızıgül-Abdullah Bazencir Bülent Ersoy-Bülent Erkoç Kibariye-Bahriye Tokmak Serdar Gökhan-Nusret Ersöz Ferdi Tayfur-Turhan Bayburt Metin Erksan-İsmail Metin Fikret Hakan-Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman-Veysel İnce Orhan Gencebay-Orhan Kencebay Tolgahan-Mustafa Cingintaş Banu Alkan-Renka...
 2. ünlülerin gerçek isimleri

  ünlülerin gerçek isimleri

  Ekranların şöhretli insanlarının gerçek yaşamdaki isimlerini duyunca çok şaşırcaksınız. Birbirinden ilginç isimlere sahip ünlülerin listesini okumak için tıklayın!!! Okan Bayülgen : Kaan Okan Görgün Cüneyt Arkın : Fahrettin Cüreklibatur Ferdi Tayfur : Ferdi Tayfur Turhan Bayburt Metin Erksan : İsmail Metin Fikret Hakan : Bumin Gaffar Çıtanak Aytaç Arman : Veysel İnce Orhan Gencabay :...
 3. A.r.o.g’u tam 1200 kez izledim'

  A.r.o.g’u tam 1200 kez izledim'

  YENİ FİLMİ A.R.O.G, 5 ARALIK’TA SEYİRCİYLE BULUŞACAK OLAN CEM YILMAZ, FİLMİ TAM 1200 KEZ İZLEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Film için toplam 95 gün çalıştıklarını belirten Yılmaz, “Titizlikle çalıştık. Film için 95 gün çalıştık ki, bu süre bir sinema filmi için normal bir süre değil. Sonuçta film 120 dakikada bitiyor. Ben filmi şimdiden 1200 kez izledim” dedi. Filmin aylarca vizyonda kalmasını temenni...
 4. Kilyos'ta fırtına gemiyi ikiye böldü

  Kilyos'ta fırtına gemiyi ikiye böldü

  fırtınada giden gemiler Melekler bu haber moralimi bozdu.. Fırtına yüzünden karaya oturan gemi ikiye bölündü... Gemiden 9 kişi kurtarıldı, 4 kişi hala kayıp Kilyos'ta gemi kazası.. Fırtına yüzünden karaya oturan gemi ikiye bölündü. 9 kişi kurtarıldı, 2 kişiye ise ulaşılamadı. Mersin'den Rusya'ya giden bir gemi Kilyos'ta fırtına sonrası üst yaşam ünitesinin koptuğu...
 5. Allah'ın İsimleri ve Anlamları

  Allah'ın İsimleri ve Anlamları

  Allahın 99 ismi ve anlamı Allahın 99 ismi nedir Allahın isimleri Tüm canlıları ve kainatı yaradan yüce Allah'ın 99 ismi ve anlamı sizlerle birlikte... Allah (c.c) Hakiki (gerçek) ve mutlak (kayıtsız, şartsız) olarak «VAR» ve «BİR» olan; eşi, benzeri ve ortağı asla bulunmayan Yüce Rabb'imizin has (özel) ve en büyük ismi şerifidir. «Allah» Lafzı Celali, diğer mübarek isimlerinin delalet...

Sayfayı Paylaş