Abiye Kıyafetler...

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
Abiye Kıyafetler...
abiye kıyafetler anne abiye kıyafetleri en güzel abiyeler, yeni sezon abiye modelleri konumuzu sizler için paylaşıyoruz.

Abiye modelleri, her bayanın elbise dolabın da olması gereken demirbaş giysilerdir. Bazen ani bir davet karşısın da ki bu davet abiye giyinme için uygunsa biz bayanların tabiri caizse eli ayağı dolanıyor. Acaba ne giysem diye eminim ki benim gibi birçok kadın elbise dolabını defalarca açıp açıp kapatmıştır.

Arada çarşıya çıktığınız da abiye şık kıyafet modellerinden satın alıp dolabınıza koyarsanız böylesi ani davetler karşısın da ne giyiceğiniz konusun da sıkıntı yaşamazsınız...
25_d.JPG

Siyah abiye modelleri her bayanın elbise dolabın da olması gereken bir renktir. Bayanlar arasında da en çok tercih edilen abiye rengi arasın da ilk sırada yer alan siyah abiye modelleri, farklı tasarımlar ile bayanlara sunuluyor.

29_d.JPG

Seçil-Store-2015-2016-Abiye-Modelleri-14-.JPG

Senenin trend abiye renginden biri de turuncu abiye modelleri olarak yer alıyor. Bir üstte ki abiye modeli estetik olarak oldukça şık bir görüntü verirken üzerin de bulunan taş işlemeler ile ilk bakışta dikkat çeken bir tasarım...

Seçil-Store-Abiye-Modelleri-2016-819x1024.JPG

Bu harika abiye modeli, fuşya rengi tüllü etek üzerine oldukça zarif işlemelerden oluşan detaydan meydana geliyor. Şık bir abiye ben şahsen çok beğendim rengi ve modeli yaz ayları için de çok uygun diyebilirim.

Yeni-Sezon-Seçil-Store-Abiye-Modelleri-2016-819x1024.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim de abiye modellerine oldukça ayrı bir düşkünlüğüm var:) Hatta bazen hiç hesapta bile yokken çıktığım alışverişlerim de şık abiye modellerinden alıyor elbise dolabıma yerleştiriyorum. Halen hazır da giyilmeyi bekleyen abiye modellerim var ani bir davet karşısın da panik yapmamak için böyle yapıyorum. Bazen çarşıya çıkarsınız ve sanki zevkinize uygun çarşıya kıtlık gelmiş gibi hiçbirşey bulamazsınız. Ben de bunu arada yaşıyorum o yüzden de tedbirli davranıyorum.

Ben de yeni sezon abiye modellerinden seçtiğim örnekleri paylaşmak istedim.

en-guzel-yesil-abiye-modelleri-2015-2.JPG
pronovias-2016-abiye-modelleri-44.JPG
vakko-abiye-elbise-fiyatları1.JPG

Siyah uzun abiye modelleri

Abiye topuz saç modelleri

Geri