Abla-yeğene kot dayağı..

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Abla-yeğene kot dayağı..
Şanlıurfa’da, 31 yaşındaki İzzet Salman, kot pantolon giyen yeğeni 17 yaşındaki E. ile giymesine izin veren ablası 35 yaşındaki Semira Tokçam’ı döverek hastanelik etti.
Ceylanpınar’a bağlı Evrenpaşa Köyü’nde çiftçilik yapan İzzet Salman, iddiaya göre komşularının ve arkadaşlarının "Emine köy yerinde kot pantolon giymeye utanmıyor mu" sözleri üzerine öfkelendi. Ablası Semira Tokçam’ın evine giden İzzet Salman, yeğeni E’yi yanına çağırıp "Bir daha kot pantolon giymeyeceksin. Senin yüzünden el áleme rezil oldum" dedi. Bunun üzerine genç kız dayısına, "İstediğimi giyerim, kimse karışamaz" diye karşılık verdi.
Yeğeninin sözlerine öfkelenen Salman, E’yi dövmeye başladı. Kızının dövülmesine engel olmak için araya giren Semira Tokçam da "Hem kızına kot pantolon giydiriyorsun, hem de bana tepki gösteriyorsun" diyen kardeşinin darbelerine maruz kaldı. Ablası ve yeğenini döven İzzet Salman, gürültü üzerine eve gelen komşular tarafından durduruldu. Gözleri şişen ve vücutlarında morluklar oluşan anne-kız götürüldükleri Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde tedavilerinin ardından taburcu edilirken kaçan İzzet Salman’ın yakalanması için çalışma başlatıldı.

kaynak:hürriyet.com

Perianal Abse drenajı nasıl yapılır? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Anal bölgede ağrı neden olur ? Anal bölgede ağrı neden olur ?
Anal ağrı, bağırsak hareketinden önce, sırasında veya sonrasında ortaya çıkabilir. Günlük aktiviteyi kısıtlayacak kadar kötü olan ağrıya zamanla hafif bir ağrının arasında değişebilir. Anal ağrı, çoğu ortak ve tedavi edilebilir olan...
Tüm Sağlık Konuları 2
beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap
Beyza ablam ben 16 yaşındayım boyum 1.54 annemin boyu 1.61,babamın boyu 1.89 benim boyum uzarmı :((
Bilmedikleriniz 3
BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ? BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?
Ablacım kolay gelsin ben en son eylülün 5 de adt oldum 6 aylık evliyim çocuk istiyorum. Bulantım var başdönmem hamilemiyim? Birde ablacım eşimle ilişkiye girdikten sonra aşırı kaşıntı oluyor köpük oluyor nedeni nedir? cevap için şimdiden teşekkür...
Bilmedikleriniz 1
kafam çok karışık beyza abla kafam çok karışık beyza abla
ablacım adetlerim düzensizdi benim 2 ay sktürücü ile hasta oldum rahimde kalılık var demişti doktor. 2 ay ilaçla hasta olduktan sonra düzene girdi hastalığım nisan mayıs ve haziranda hasta oldum ama mayıstaki hastalığım bittikten hemen sonra...
Bilmedikleriniz 1
Perianal Abse drenajı nasıl yapılır? Perianal Abse drenajı nasıl yapılır?
Anal apse, makatta iltihaplanma sonucu irin toplanması ile oluşur. Genellikle makat salgı bezlerinin iltihaplanmasından köken alır ve yayılır. Bu bezlerin esas görevi, mukus salgılayarak dışkı çıkışını kolaylaştırmaktır. Acil cerrahi...
Herşeyin başı sağlık ! 0