1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Acemi Cadı Dizi Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  1. bölüm
  Ayşegül, annesi ve babası yurtdışında çalıştığı için Melda ve Selda adlı çılgın iki halası ile birlikte yaşamaktadır. Ancak bu tablo aldatıcıdır. Yeni okuluna alışmaya çalışan Ayşegül'ü 16.yaşına bastığı gün büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu büyük sürpriz Ayşegül'ün hayatını tamamen değiştirir ve bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Yıllardır kendisinden saklanan sırrı, halaları, doğum gününde ona açıklar. Ayşegül sihirli güçlere sahip bir cadıdır.Üstelik sadece o değil, iki halası ve Amerika'da çalıştığını zannettiği babası da cadıdır. Bu gerçeğe Ayşegül inanmak istemez ve karşı çıkar. Ancak 16.yaşına bastığı için yasak kalmış tüm güçlerini kullanabilme yetisine sahip olmuştur.Üstelik 16. yaşgünü hediyesi olan büyülü kitap aracılığıyla binlerce kilometre uzakta olduğunu zannettiği babası ile konuşabilmektedir. O artık istese de istemese de bir cadıdır. Önceleri bu durumu inkar eden Ayşegül cadı olmaktan mutsuzdur. Fakat okulda yeni tanıştığı, ilk bakışta hoşlandığı Selim ve ona rakip okulun popüler kızları, fikrinin değişmesine neden olur.Tuğçe ve grubunun saldırılarından kurtulmak ve Selim'i etkilemek cadılar için çok basit işlerdir.Halalarının rehberliğinde Ayşegül bu büyülü dünyayı keşfetmeye ve onlar gibi deneyimli cadı olmaya çalışır. Ancak bu sasıldığı kadar kolay değildir. Acemilik Ayşegül'ün başına bir çok dert ile birlikte ilginç serüvenler de getirir.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti
  2. bölüm

  16. yaş gününde cadı olduğunu öğrenen Ayşegül, sahip olduğu yeteneklerini halaları Selda ve Melda’nın yardımlarıyla geliştirmeye başlamıştır. Halaları, Ayşegül’ü yeteneklerini insanların hayatlarını değiştirecek ve kaderlerini etkileyecek büyüler yapmaması konusunda uyarırlar. Okula giden Ayşegül, halalarına verdiği sözü unutur ve arkadaşlarını mutlu edeceğini düşündüğü büyüler yapar. Yakın arkadaşı Ceren sınıf başkanı olmak istemektedir. Tuğçe de onun rakibidir. Ayşegül büyü ile Ceren’in başkan olmasını sağlar. Ayşegül’ün çok hoşlandığı okulun popüler yakışıklısı Selim de sezonun ilk maçında Cüneyt’in yerine basketbol takıma kendisinin seçilmesini istemektedir. Ayşegül sihir yaparak onun da bu isteğini gerçekleştirir. Cüneyt antrenmanda sakatlanır ve onun yerine maça Selim çıkar. Ayşegül, son olarak da geçim derdi yüzünden hem kimya hem de fizik derslerine giren Hulki Hoca’ya yardım eder. Ona altın yapmanın formülünü verir. İnsanları mutlu etmek için onların isteklerini gerçekleştiren Ayşegül farkında olmadan büyük bir felakete neden olacaktır. Onların mutluluğu için yaptığı büyüler tam tersi sonuç verir ve Ayşegül’ün başı Yüksek Cadılar Konseyi ile derde girer.
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti
  3. bölüm

  Okulda parti heyecanı vardır. Ayşegül, okul partisine Selim’le gitmek isterken Tuğçe ondan önce davranır ve Selim’i kapar. Tuğçe’nin alaylarına dayanamayan Ayşegül partiye gitmekten vazgeçer. Yeğenlerinin mutsuz olmasına dayanamayan halaları Melda ve Selda, özel bir büyü ile şekil verdikleri hamuru çok yakışıklı bir gence dönüştürürler. Ayşegül’e partide eşlik edecek bu sihirli genç, 2 saat sonra yine hamura dönecektir. Ayşegül bütün uyarıları dikkate alarak Tarkan Tan adını verdikleri sihirli eşi ile partiye gider. Herkes çok iyi dans eden Tarkan Tan’a bayılır. Selim ile partiye gelen Tuğçe bu duruma çok bozulur bütün hilelere rağmen ne yapsa Ayşegül’ü bir türlü yenemez. Selim ise Ayşegül’ü çok kıskanır. Ancak Melda aktif ve heyecanlı tozundan karışıma çok döktüğü için Tarkan Tan yerinde duramaz ve herkesle dans eder. Bu kez eşler değişir. Tuğçe, Selim‘i kıskandırmak için Tarkan Tan’la dans etmeye başlar. Böylece Ayşegül de Selim’le baş başa kalmaya fırsatı bulur. Selim’den istediğini bulamayan Tuğçe, Tarkan yapışır. Ancak oda hamur olup ortadan kaybolunca işler karışır. Bu arada Melda ile Ayşegül’ün okul müdürü arasında da duygusal bir yakınlaşma başlar
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  4. bölüm
  Kendi gibi cadı olan halaları Selda ve Melda'nın tuhaflıklarından çekinen Ayşegül, yakın arkadaşı Ceren'i eve yatıya çağırmak istemez. Bunu fark eden halaları duruma bozulur ve normal aile gibi davranacaklarına söz verip Ceren'i zorla eve davet ettirirler. Başta her şey iyi giderken, Ceren'in cadılar dünyasına yanlışlıkla girmesiyle kabus gibi saatler de başlar. Deli Ferit, dünyadan gelen normal insan olan Ceren'i, sihir dünyasına izinsiz girdiği için cadılar kanununa göre çekirgeye çevirir. Selda ve Melda müdahale için geç kalmıştır. Tek çare Deli Ferit'i büyüyü bozmaya ikna etmektir. İş bu konuda Selda'ya düşer. Cazibesi ile eski aşkını ikna etmek zorundadır. Ancak Selda'nın aklı bir yandan da Ayşegül'ün okul müdürü Dilaver'dedir. Selda, Ceren' ı kurtarmak için bir seçim yapmak zorundadır.
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti 5. bölüm

  Tuğçe’ye babası çok pahalı bir kedi almıştır. Tuğçe, bunu herkese anlata anlata bitiremez ve okuldakilere hava atar. Bu durum Ayşegül ve Ceren’i çileden çıkarır. Ceren de Ayşegül’ün kedisi Duman’ı öve öve bitiremeyince, kıskançlık krizine giren Tuğçe okulda kedi güzellik yarışması düzenler. Ayşegül, Duman’ı ikna eder ve yarışmaya büyü yüzünden kediye dönen amcası ile katılır. Fakat Tuğçe yarışmaya hile katar. Dilaver’in yüzme bilmediğini kanıtlayan kolluk ve simitli fotoğrafını ele geçirerek, ona şantaj yapar. Ancak Tuğçe’nin oyunu geri teper. Durumu öğrenen Ayşegül ve halaları devreye girer ve yarışma hiç beklenmedik şekilde sonuçlanır. Selim ve Ayşegül giderek yakınlaşırken, Selda’nın onları rahatsız eden Postacıyı uzaklaştırmak için yaptığı büyü yanlışlıkla Dilaver’i etkiler. Selda’ya aşkını itiraf etmek için kapsına gelen Dilaver, Selda’dan bucak bucak kaçmaya başlar.

   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  6. bölüm

  Okulda, liseler arası ilk karşılaşma maçı heyecanı vardır. Sahayı süsleme görevine hem Tuğçe hem de Ayşegül talip olur. Müdür Dilaver, ikisinden birini seçmeye cesaret edemeyince Ayşegül ve Tuğçe sahayı birlikte süslemek zorunda kalırlar. Ancak Tuğçe, yakın arkadaşları ile Ayşegül’ü sık boğaz edince, Ayşegül de Tuğçe’ye uzaklaştırma büyüsü yapar. Fakat yaptığı bu büyü, Sihirli Güçler Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanı Ferit tarafından tespit edilir. Bir anda Ferit’i karşısında bulan Ayşegül panikler. Ferit yasadışı büyü yapan Ayşegül’ü cezalandırır. Yaptığı büyüyü terse çevirir ve Ayşegül’ü gölge gibi Tuğçe’nin peşine takar. Ayşegül istese de istemese de Tuğçe ile dip dibe olmak zorundadır. Eğer bunu bozarsa büyük bir felaket yaşanacaktır. Bu durum okulda da ilgi ile karşılanır. Ayşegül her dakika Tuğçey’ledir. Bu durum Tuğçe’nin sinirlerini bozar ve bir anlam veremez. Ayşegül, önce bu cezaya katlanır. Ancak Tuğçe’nin git gide artan ağır hakaretlerine dayanamaz ve gider. Bunun sonucu ise fena olur. Tuğçe, Puzzele gibi bin parçaya ayrılır. Eğer Ayşegül verilen süre tamamlanana kadar Tuğçe’nin parçalarını bir araya getiremezse Tuğçe hep öyle kalacaktır. Halaları hemen yardıma koşarlar. Ancak bu iş Ayşegül’ün sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Tuğçe’nin iki önemli parçası eksiktir. Ayşegül, Ferit’in gizlediği o parçaları da bulmak zorundadır. Okulda ise herkes ortadan kaybolan Tuğçe’yi aramaktadır.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  7. bölüm

  Okul gazetesine yazı yazmak için konu bulmakta zorlanan Ayşegül,Selim’lere ağır ceza veren koçlarını suçlayan yazı yazıyor.Tuğçe’nin yazıyı gazeteye koymadığını fark edince ufak bir sihirle hem yazısını gazeteye koyuyor,Hem de Tuğçe’nin pasta yerken çekilmiş obur fotoğrafını yerleştiriyor.Müdüre şikayet edilen Ayşegül özür yazısı yazmaya mecbur kalıyor.Tükürdüğünü yalamak istemeyen Ayşegül Selda halasını ona zaafı olan müdüre karşı kullanarak bu işten kurtulmak ister. Ancak Selda buna razı gelmez. Duman’dan kuklalama büyüsünü alan Ayşegül halasına büyü yapar ve onunla müdür Dilaver’e gider. Selda halası büyüyünün etkisi geçene kadar Ayşegül ne derse onu papağan gibi tekrarlamaktadır. Fakat Ayşegül’ün hesabı tutmaz,Tuğçe’ye yakalanır onunla tartışır ve ona söylediği lafları Selda Halası, Dilaver’e söyleyince ortalık karışır. Selda Ayşegül’ün kendine büyü yapttığını anlayınca yeğenini kendi eli ceza alması için Deli Ferit’e götürür.Ayşegül bundan hafif bir ceza ile kurtulsa da Seyyar büyü malzemleri satıcısından aldığı Yarın küresinde Biyoloji sınavından iyi aldığını görünce dersine çalışmazve Zayıf alır.Ertesi gün ise biyoloji hocası onu durumu kurtarması için sözlüye kaldıracaktır.Fakat Ayşegül onun yerine Selim ile konsere gitmek için kaçmaya çalışır ve yine Ferit’e yakalanır. Halaları son günlerdeki yaramazlıkları nedeniyle Ayşegül’e iyi bir ders vermek isterler. Ayşegül yaptıklarını pahalıya öder.Ceza olarak Ayşegül ufalır miniminacıcık olur.
   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti
  8. bölüm

  Selim’in doğum partisi vardır. Ancak Ayşegül çok istemesine rağmen bu partiye katılamayacaktır. Selda ve Melda’nın kuzeni Berrin ile kızı Berrak onları ziyarete gelecektir. Uzun yıllardır ilk kez görüşecekleri için de halaları Ayşegül’ün partiye katılmasına izin vermez. Tuğçe ve grubu Ayşegül’ün gelemeyecek olmasını fırsat bilip Selim’in doğum günü partisini sahiplenirler. Bu durum Ayşegül’ü iyice çileden çıkarır. Ayşegül, Tuğçe’nin, kendisinin yokluğundan yararlanarak Selim’le yakınlaşmaya çalışacağının farkındadır. Bunu engellemek için kara kara düşünürken Duman’dan bir fikir çıkar; Çiftlik büyüsü. Ayşegül bu büyü sayesinde kendisinden bir tane daha yaratır. Büyü ile yarattığını partiye göndererek Tuğçe’ye engel olmaya çalışacaktır. Ancak ikinci Ayşegül sadece üç
  cümle konuşabilmektedir. Ayşegül ona üç kelime seçerek öğretir. “Evet aynen öyle”, “Bende yapmak istiyorum” ve “Müdür Dilaver deli galiba”. Bunları öğrenen Ayşegül partiye gider. Gerçeği evde kalıp misafirleri bekler. Planı misafirler gidince partiye katılmaktır.Ancak evdeki hesap partiye uymaz ve ortalık karışır. 2. Ayşegül sadece o üç kelimeyi söylediği için ortaya garip durumlar, yanlış anlamalar çıkar. Tuğçe de bunu kullanıp Ayşegül’ü dansöz olarak çıkartıp partide onu rezil etmeye kalkar.
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  9. bölüm

  Okulun kapanmasına az kalmıştır. Yıl sonu için çeşitli etkinlikler planlanmaktadır. Ayşegül meydanı Tuğçe’ye bırakmamak, Tuğçe ise okul kapanmadan Ayşegül’e iyi bir ders vermek istemektedir.

  Bu arada yanlışlıkla çarpışan Ayşegül ve Tuğçe’nin huyları yer değiştirir. Ayşegül tıpkı Tuğçe gibi etrafa hava atıp, iğneli konuşmalar yapıp, her şeyden şikayet etmeye başlar. Tuğçe ise bir meleğe döner. Ayşegül, Ceren’i yanından kovar.

  Ayşegül’ün karakterine bürünen Tuğçe, Ceren’e sahip çıkınca arkadaşları Berna ve Ebru da Ayşegül’ün tarafına geçerler. Bu değişiklik karşısında herkes şaşkındır, özellikle de Selim. Ayşegül’e ne olduğunu öğrenmek için harekete geçen Selim, onun evine gider. Durumu anlayan Selda ve Melda işler daha kötüleşmeden düzeltmek isterlerken olaya Ferit karışır. Ayşegül kendini yine Ferit ve onun mahkemesinin karşısında bulur. Selda ise Ferit ve Dilaver arasında henüz bir karara varamamıştır.
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  10. bölüm

  Ayşegül, okullar tatile girince Selim’den ayrı kalacağına üzülür. Tuğçe’nin Selim’i tatilde de rahat bırakmayacağını öğrenince de sinirinden deliye döner ve hemen karşı atağa geçer. Ayşegül, Selim’in kimden hoşlandığı öğrenmek için büyü ile 1 saatliğine erkeğe dönüşür. Mehmet olarak Selim’lerin grubuna girer. Selim’in ağzını arayarak Ayşegül’den mi , yoksa Tuğçe’den mi hoşlandığını öğrenmeye çalışırken kendi kazdığı kuyuya kendi düşer. Selim, Ayşegül ve Tuğçe’yi aynı anda arayacak, hangisi kendisiyle buluşmaya daha erken gelirse onunla çıkacaktır. Ayşegül, 1 saatliğine erkek olduğu için telefonu erkek olarak açar. Selim de telefonu açanının Ayşegül’ün erkek arkadaşı olduğunu sanır ve telefonu kapatır. Seçimini Tuğçe’den yana kullanır ve onunla rock konserine gitmeye karar verir. Ayşegül yanlış anlamayı düzeltmek için halalarından konser için izin koparmaya çalışır. Ancak halalarının bir şartı vardır. Onlar da Ayşegül ile konsere geleceklerdir. Tüm planları suya düşen ve bunalıma giren Ayşegül’e destek yine Selda ve Melda’dan gelir. Ayşegül utanmasın diye iksir ile liseli genç kızlara dönüşerek hep birlikte konsere giderler. Tuğçe, Selim’i beklerken Ayşegül ve yeni rockçı arkadaşlarını da konserde görünce çok bozulur ve onları saf dışı bırakmak için elinden geleni yapar.
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  11. bölüm

  Dilaver, Hulki Hoca’nın önderliğinde bütün okulu toplayıp, ormana kamp yapmaya götürür. Amacı, onlara izci hayatını gösterip doğa ile bütünleşmelerini sağlamaktır. Ayşegül, Selim ile birlikte olacağı için çok mutludur. Tabi ki Tuğçe de bu fırsatı değerlendirmek için kendince planlar yapmıştır. Ancak Deli Ferit’in kampa sürpriz ziyareti Ayşegül’ü zor durumda bırakır. Cadı olabilmesi için 20 yaşına kadar her sene bir sınava girmesi gerekmektedir. Deli Ferit de ilk sınavla ilgili ödevini vermek üzere gelmiştir. Ayşegül, Selim’lerle keşif gezisine çıkmak yerine Ferit’in verdiği ödevi yapmak zorunda kalır. Ayşegül, Ferit’in verdiği listedeki bütün malzemeleri bulup sihirli karışımı yapmak zorundadır. Meydan Tuğçe’ye kalmıştır. Tuğçe bir yandan Ceren’i kullanarak Selim’e yanaşır, diğer yandan da Ayşegül’ün neyle uğraştığını bulmaya çalışır. Ayşegül’ün kendisini başından atmasına anlam veremeyen Ceren yaptığı karışımı çadırda unutan Ayşegül’ün ödevini meyve suyu zannedip içer ve bir anda koyuna dönüşür. Gizlice Ayşegül’ün çadırına giren Tuğçe de koyunla karşılaşınca bu fırsatı kaçırmaz. Herkesi çağırıp Ayşegül’ün çadırında koyun beslendiğini göstermek üzere harekete geçer.
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  12. bölüm

  Deli Ferit tarafından bir seçim yapmak zorunda bırakılan Ayşegül, ya annesini ya da sihirli güçlerini seçecektir. Eğer sihirli güçlerini seçerse annesini, annesini seçerse sihirli güçlerini kaybedecektir. İkilemde kalan Ayşegül sonunda annesini seçer. Sihirli güçlerini kaybettiğini sanan Ayşegül esasında bilmeden Sihirli Güçler Kullanma Ehliyet Sınavı’nı geçmiştir. Amaç hayatta sihirli güçlerden daha değerli şeylerin olduğunu Ayşegül’e göstermektir. Ayşegül de annesini seçerek sihirli güçlerinin esiri olmadığını göstermiştir. Delil Ferit de doğru kararı veren Ayşegül’ü annesinin yanına Mısır’a gönderir. Ayşegül Mısır‘da kazı yapan annesinin yanında 1 ay tatil yapar. Döndüğünde de sihirli güçlerini kaybetmediğini, bunun bir sınav olduğunu öğrenir. Ayşegül, Selim’i çok özlemiştir. Onunla bir an önce buluşmayı planlarken ortaya kendi gibi güçleri olan Berk çıkar. Ayşegül’ün kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Hem Berk, hem de Deli Ferit, Ayşegül’e normal bir insanla mutlu olamayacağını söyleyince Ayşegül’ün aklı karışır. Bu arada Selim de cesaretini toplamış ve Ayşegül’e çıkma teklifinde bulunmuştur. Ayşegül, Berk ile Selim arasında sıkışıp kalır.
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  13. bölüm

  Selim, Ayşegül’e bir türlü çıkma teklifinde bulunamaz. Okula hoş geldin partisinde ona açılmayı planlarken bu seferde Hulki Hoca işleri alt üst eder. Partiye, Selda yerine Melda gelince müdür Dilaver çok bozulur ve onunla gece boyu tarih üzerine sohbet eder. Dilaver, sohbet esnasında Melda’ya okulda tarih hocalığı yapmasını teklif eder. Bu teklif evde kriz yaratır. Dilaver’i Melda’ya kaptıracağını zanneden Selda‘nın kızkardeşi ile arası açılır. Selim tam Ayşegül’e açılacakken bu kez de araya okula yeni gelen Toygar ve Dilaver’in eşli çalışma kararı girer.Tam bir sonradan görme olan Toygar davranışları ile Selim ve Ayşegül’ün keyfini kaçırır. Üstelik babası çok zengin olduğu için Müdür Dilaver’ı parmağında oynatmaktadır.T uğçe bu fırsatı kaçırmaz ve Toygar’ı kendi tarafına çeker. Toygar’ın isteği üzerine Tuğçe Selim ile Ayşegül de kendisi ile bir haftalığın eşleşir. Selim’in bir hafta boyunca Tuğçe ile ders çalışacak olması Ayşegül’ü deli eder. Üstelik Toygar ve Tuğçe, Selim’i Ayşegül’den uzak tutmak için anlaşmışlardır. Teker teker kötü planlarını uygulamaya koyan Tuğçe sonunda amacına ulaşır. Çünkü bu kez yanında ona yardım eden ve Ayşegül‘de gözü olan Toygar vardır.
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  14. bölüm

  Ayşegül, son anda yetişerek Selim’i Toygar’ın ve korumalarının elinden kurtarır. Fakat Selim, Tuğçe ile aralarında bir şey olduğunu zannedip kendisine güvenmediği için Ayşegül’e kızgındır. Ayşegül, Selim’le barışmak için elinden ne gelirse yapar. Tuğçe, tüm gücü ile Ayşegül’ü okulda küçük düşürmek için uğraşır. Toygar ise Ayşegül’ün peşindedir. Ceren de Cenk’e çıkma teklifi etmeye karar verir. Ancak tam Cenk ile konuşacakken sandalyeden düşer ve okula rezil olur. Tuğçe ve grubu bu fırsatı kaçırmazlar. Ceren utancından okula gitmeme kararı alır. Ayşegül arkadaşına yardım etmek için sihirli güçlerini devreye sokar ve Duman’dan yardım alır. Ceren’in utancını yenecek bir sihir yaparlar. Ancak bu sihirin bir özelliği vardır. Sihiri kim yaparsa utanç verici olayların iki katı sihiri yapanın başına gelmektedir. Ayşegül yardım edeyim derken kendisini kurban eder ve üst üste başına gelen sakarlıklarla tüm okula rezil olur .Tuğçe aradığı fırsatı bulur ve kaçırmaz.
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Acemi Cadı Dizi Özeti

  15. bölüm

  Melda’nın, Ayşegül’ün okulunda hocalık yapmaya başlamasından beri Selda ile arası bozuktur. Selda Melda’yı, okulun müdürü Dilaver’i elinden almaya çalışmakla suçlamaktadır. Bu nedenle Melda ve Dilaver’i çok kıskanmaktadır. Hatta Dilaver kötü gözüksün diye Melda’ya büyü bile yapar. Ayşegül‘ü ise okulda zor günler beklemektedir. Okul Öğrenci Birliği başkan seçimleri vardır. Tuğçe adaylığını koyar, diğerleri ise ondan korktuğu için rakip olamazlar. Fakat Ayşegül, Tuğçe’ye kafa tutar ve o da başkanlığa adaylığını koyar. Ayşegül’ün adaylığını açıklamasından sonra Tuğçe seçimi kazanmak için Toygar’ın da desteği ile varını yoğunu ortaya koyar. Tuğçe okulun bütün öğrencilerinden oy toplayabilmek için hepsine rüşvet verir. Ayşegül bu haberi duyunca yıkılır ama kaybetmeyi de istemez. Bu arada Melda halasına seçimi sihirle kazanmayacağına dair söz vermiştir. Ayşegül’ün tek destekçileri ise Ceren ve Selim’dir. Ve seçim günü gelir.
   
Acemi Cadı Dizi Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cadı

  Cadı

  Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir. Rüyada cadı görmek kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir. Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir. Rüyada cadı, entrikacı, yalancı ahbap, tatsız dedikodu, ani aksilikler ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüyada cadi görmek, hayalle...
 2. Yabancı Damat Dizi Özetleri

  Yabancı Damat Dizi Özetleri

  yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
 3. cadım

  cadım

  merhaba arkadaslar ben buay doktora gittim doktorum klomeni tavsiye etti kullandım ve bitti ve 3 ay içinde hamile kalırsın buyük bir ihtimalle dedi bu ay kullandım ilaçları ama adet oldu cok üzüldüm tabii ama 2 ayım daha var acaba ilaclar 3 ay fayda edermi böle olupda hamile kalan varmı günler gecmiyo inşş hamile kalırım cvp bekliyorum
 4. Cadı Kazanı dizi oyuncuları kimler?

  Cadı Kazanı dizi oyuncuları kimler?

  Cadı Kazanı dizi oyuncuları kimler dizide oynayanların isimlerini merak ediyorum lütfen yazın

Sayfayı Paylaş