acil yardim lütfen....

Emmek-Ici

Yeni Üye
Üye
acil yardim lütfen....
benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar tazminat davasi acinca bu bosanma davasini geri cekti.. neyse bu tazminat davasi takipsizlikten düstüü .. tabi bu genc arkadasima tr deki avkata 8milyar para yedirdi ama hic birsey elde edemedi..avkat istanbuldandii adami sindirmesinler diye istanbuldan tuttu..sonra kiz bi dava daha acti 30milyar tazminat ve ayda 400tl fakirlik nafakasi diye.. bu durumlar 2yildir sürüyor artik cocuk avkati birakti dava öylece yürüyor bir sonuc elde etsinler diye beklyior, dava uzamasin diye avkati geri cekti yani simid avkatsiz... durusma hep uzuyor ya kiz erteliyor ya düsüyor.. bu gencion burda cok borclari var 25milyar kadar coguda bu kiz yüzünden yapilmis...mahkeme kizin lehinde bi karar verse bile bu gencten tazminat alabilirlermi bu durumda...
avkat varken bir türlü ilerleyemedi mahkeme sürekli delil yüzünden cocugun elinde deliller cok ama dava cok uzadigindan avkat isinden vazgecti olay kizin bekaretlik testine kadar gitti artik cocugun pisikolojisi bozuldu burda sevdigi kiz onu bekliyor ailesi bir taraftan...cok fena bir baski altindfa kendisi lütfen bir cevap yazin arkadfaslar

Eş, zorluk çkartıyor bu belli... Almanya'da boşanmak için, eşlerin birbiri ile şiddetli geçimsizlik konusunda anlaşmaları gerekmektedir. zira eşlerden biri geçimsizlik konusuna itiraz eder ise eşlerin birbirlerinden ayrı 3 yıl geçirmelerilazım ki buda boşanmak için tamamen geçerli bir neden olarak sayılır Alman hükümeti tarafınca...

Arkadaşın, Alman bir avukat ile de görüşsün bence canım... Sanırsam arkadaşının işleri biraz sarpa sarmış, ALLAH yardımcısı olsun ve hakkında hayırlı olanı yapsın...

ya ben anlamam ama avukat tanıdıklarımız var onlara sorarım

Benzer Diğer Konularımız !

Geri