1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Acılı Cevizli Sos

Konu, 'Soslar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cevizli acılı ezme acılı ceviz ezmesi cevizli ezmenin yapılışı ezmenin yapılışı tarifi Malzemeler 1 küçük kavanoz mayonez
    1 tatlı kaşığı acı biber salçası
    1 çay bardağı dövülmüş ceviz

Yemeğin Tarifi
    Salça ve cevizi karıştırın. Karışımı mayoneze ilave edin.
    Acılı cevizli sosu, sandviçlere sürebilir, haşlanmış etlerin yanında servis yapabilirsiniz.

Acılı Cevizli Sos konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İspanyol sosu...

İspanyol sosu...

Malzemeler 125 gr (1/2 Su Bardağından Biraz Fazla) Rafine Yağ 1 Orta Boy Soğan (Dilimlenmiş) 60 gr Yağsız Dana Eti (İnce Doğranmış) 60 gr Yağsız Jambon (İnce Doğranmış) 4 Sap Maydanoz (Doğranmış) 90 gr (3/4 Su Bardağı) Un 2500 gr (15 Su Bardağı) Et Suyu 2 Çorba Kaşığı Mantar (Doğranmış) 2 Karanfil 2 Defne Yaprağı 2 Su Bardağı Beyaz Şarap 1 Çay Kaşığı Tuz 1 Çay Kaşığı Karabiber Yemeğin Tarifi...
  2. Zeytinyağlı Soslar

Zeytinyağlı Soslar

balık sosu nasıl yapılır zeytinyağlı balık sosu zeytinyağlı soslar sosları ızgara nasıl yapılır Zeytinyağı ile sarımsak Akdeniz mutfağının ayrılmaz bir parçası ve simgesidir. Hatta Akdeniz mutfağı bunlarla bütünleşmiş denebilir. Zeytinyağı balık yemeklerinde, özellikle fırın ve ızgaralarda sos olarak kullanılmaktadır. Bu kullanımda sarımsak da çoğu zaman zeytinyağına eşlik etmiştir. Bunlardan...
  3. acılı cevizli sos

acılı cevizli sos

Malzemeler : 1 küçük kavonoz mayonez 1 tatlı kaşığı acı biber salçası 1 çay bardağı dövülmüş ceviz Yapılışı : salça ve cevizi karıştırın.karışımı mayoneze ilave edin.acılı cevizli sosu sandviçe yada haşlanmış etin yanına sunabilirsiniz
  4. acıl lutfen....

acıl lutfen....

merhaba ben yenı katıldım da bırsey sormak ıstıyorum ben yaklasık 10 gundur her sabah kjasık agrısıyla uyanıyorum adetım yaklasıyor belkı ondandır dedım ama adetımde gecıktı sızce hamıle olabılır mıyım?test yaptırayım mı?
  5. Kışlık kahvaltılık domates sosu nasıl yapılır?

Kışlık kahvaltılık domates sosu nasıl yapılır?

Merhaba sevgili hanımlar kış hazırlıklarına devam ediyoruz.Ve kahvaltı sofralarınız için bu yazımızda domates sosu tarifini vericem.Daha önce kahvaltılık acılı ezme tarifini paylaşmıştım.Dilerseniz o yazıda inceleyebilirsiniz.Domets sosunu ister acılı ister acısız yapabilirsiniz damak zevkinize kalmış seçim. Türk milleti olarak bizim için en önemli öğündür kahvaltı .Kahvaltı...

Sayfayı Paylaş