Acımasız Giderli Facebook Sözleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Acımasız Giderli Facebook Sözleri

Atarlı Gİderli Facebook sözleri Facebook gider dolu sözleri burada kızlar

Sosyal paylaşım ağı olan facebook da en çok beğenilip paylaşılan acımasız sözleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.

acimasiz-sozler-2014.jpg

Boşversene, kimin umrundayız ki!

Sen \'peki\' dedikten sonra cevap vermeyen erkek niye yaşar ki? Tamamen oksijen israfı!

Eski dostumdan sevgili yapabilirim ama eski sevgilimden dost yapmaya çalışmak; 1 metrelik kumaştan entari yapmaya benzer. Giy giyebilirsen!

Senden beni sevmeni beklemiyorum. Benden bekliyorum seni artık sevmemeyi.

Bedenin yükünü ayaklar taşır, ruhun yükünü ise yürekler.

Bir bavul dolusu cümle var defterimde. Yara bandı tutmayacak kadar derin tümcelerim! Sen yollarına 29 harfle acı döşeyen birine, yara değilde yar diyebilir misin!

Kaldırabileceğimden çok daha fazla acıyı bana bırakıp gittin.

Her şeyden biraz kalır diyor birileri. Kavanozda biraz kahve, kutuda biraz ekmek, insanda biraz acı!

İlkokulda silgiyi kaybetmemek için boynunuza taktığınız gibi, şimdi de adamlığınızı takıp gezin, sonra kaybediyorsunuz.

Sigarayı bırakmak için tütüne \'son\' bulmuşlar. Seni bırakmak için hayata \'son\' mu sevgilim?

Kendime yakışanı severim ben. Herkese yapışanı değil.

Madem ki gidiyorsun biraz olsun yardım et. Gitme demiyorum ama en azından unutmayı öğret bana.

Amaçsız sevinçler, üzüntüler, insanlar gerçekten anlamsızlıklar içinde yok oluyor.

Utanmasalar, kursağımızda bıraktıkları hevesi bile dönüp geri isteyecek insanlar var.

Sustum! Suskunluğum, susturana armağan olsun. Ağladım! Gözyaşlarım ağlatana haram olsun.

Şimdi benim son diye bitirdiğime, kim bilir kimler ilk olarak başlayacak.

Kendime yeni bir sayfa açtım, bu sayfada sen yoksun. Kalbim hayvanat bahçesi değil ki köpeklerle dolsun!

Hayatı kendine mendil etme, çünkü o hep göz yaşı ister!

Ayrı dünyaların insanlarıymışız,
Öyle dedi giderken soktuğumun uzaylısı..

‎65 yaşında adamın 15 yaşında cocuğun ayakkabısını boyaması zoruna gidiyor da, 65 yaşında adamın 18 yaşında manitayla takılması gitmiyor mu ?

Sahte dost: sabun gibidir elini yüzünü temizler ayağını kaydırır..

Sana ağır gelir benim sevgim... Dengeni kaybedersin... Kiliseye girer selamün aleyküm dersin...

Gidisine illa bir isim verilecekse; 'MAL' kaybi derim bende..

Keşke sen ben olsan; seni sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan.
Keşke ben sen olsam; bu kadar sevilmenin tadını çıkarsam..SESSİZLİĞİM BİR ÇIGLIKTI.. HEPİNİZ Mİ SAĞIRDINIZ?

Klavyemdeki boşluk Tuşu Gibisiп Sevgili; belki çok yer kaplıyorsun ama! BOŞSUN İŞTE..

Yarınlar hep güzel olacak, dünde dediğimiz gibi..

Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış..

Nedir Bu Lens Merakı? Gözlerde Sahte Olduktan Sonra, İnsan Neye Bakıp İnanmalı ?

Bugün kitap izledim, film okudum, yemek dinledim, müzik yedim. Aklım sendeydi hiçbir şeyi doğru yapamadım. Şaşkınım..

Herşeyinle seversin, tüm gücünle belki; ama yine kaybedersin. Neden mi? Çünkü her 'seviyorum' diyeni adam zannedersin"

Fakir bebegin içemedigi sütü, zenginin köpegi içiyorsa bana adaletten bahsetmeyin.

Lafı ağzımdan aldı sanki.. Ben tam senin için ölürüm diyecekken, sen benim için öldün dedi.

Kaç megapixel kamerayla fotograf çekersen çek,
yüzündeki kahpelik ifadesi hiç gitmeyecek..

Kılık kıyafetinize gösterdiğiniz dikkat ve itinayı sözlerinizden neden esirgiyorsunuz?

Ey Yar! "Yiğidi öldür hakkını ver" demişler. Şairliğimin yarısını kalbimdeki yokluğunun yar'asına borçluyum. Teşekkürler..

Serçe kadar yüreğimin, gökyüzü kadar sancısı var..

Canımdan Bir Parça Can Oluşunu Duymasın Ne Olur Annem Kıskanır..

Ah be hayat. Aynı ANNEM gibisin. Hem vuruyorsun Hem ağlama DiYORSUN.. AĞLIYORUM iŞTE..

AYNA benim EN iyi arkadaşımdır. Çünkü BEN ağladığımda, o ASLA gülmez..
Yetimhanede yaşayan küçük bedenlerin,
Ranzalarına yazdıkları "anne" kelimesi kadar masum olmalı aşk..

Sana kim dokunduysa ona git diyecem de, dünya turu atmandan korkuyorum..

Tıpkı sevilmeyen bir öğretmen gibiydi kalbim.. Parmak kaldıranlara inat, hep dersten anlamayanları seçti.

Kimi insan 20 yaşında ölür, 80 yaşında gömülür..
Yaralarımızı Şikayet Etsek;
Kapanır Mı Acaba?

Çok sevdim suç sayıldı, hiç sevmedim kabahat, bir his diyor ki bana, öl ulan be öl, öl de kendini arat..

Beraberken 'çok yakisiyorsunuz', ayrildiktan sonra 'bosver zaten sana göre degildi' diyen arkadas dönektir!

‎İnsanlık çok ilerledi... Artık görünmüyor!

Nasilsin diye sorma! Belçika gibiyim iste.. Bir yanim yagmurlu, bir yanim kara bulutlu..

Varsa benimle bi derdin, geç karşıma otur konuşalım be hayat! Yeter artık sevdiklerimi alma elimden..

Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamaklarını, onar onar, söve söve iniyorum şimdi...

Sorun çözebilenlere gıpta ediyorum. Ben halının altına süpürenlerdenim..

Öyle karmakarışık bir haldeyim ki şimdi
Ağlaya ağlaya gülesim var..

Hiç uykum yok bana biraz masal anlatırmısın sevgilim? Mesela seni seviyorum de, ayakta uyurum.

itle köpekle uğraşacak vaktim olsaydı veteriner olur, insan gibi görünen hayvanları tedavi ederdim !

Gün gelir O "Yanındayım Her zaman" diyenler bile arkandan el sallar..

Aşkımızın maşallahı kalmadı, şimdi 41 kere S.git!

Kalbin kemiği yok diye kırılmaz mı sandın?

Ey YâR, kim bilir seni düşünerek yazdıklarımı, kimi düşünerek okudun...?

Eğer ona bir şans daha veriyorsan, kendini birdaha kandırmayı göze alıyorsun demektir.

Birsürü Dostunun İçinde Elbet Düşmanın Çıkacak,
Ama Kim Bilir Belki Onca Düşmanın İçinde Seni Bir Dostuk Vuracak..

Sustum Yuttum Bu Soğuk Sessizliği...
Suçlamadım Suçlayamam Ki Hiç Kimseyi,
Çünkü Ben Getirdim Bu Hale Kendi Kendimi..
Gitmeler Yormaz Beklemek Kadar Gelmeyecek Birini,
Ve Hiçbir şey Bir Kargaşanın İçinde Yalnız Kalmak Kadar Koymaz İnsana
Onun İçin Hep Bildim Yerimi, Ne Bir Adım Gerideyim, Ne Bir Adım Öndeyim...

Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür. Ama kimse önce kendisini değiştirmeyi düşünmez.

Ben gemileri yakıyorum, geri dönüş yoktur artık. Benimle gelen gelsin, gelmeyen oturup zafer seyretsin..!

Ben ne Adamlar Gördüm: Önden Deli Yürek Arkadan Fatih Ürek.. !

Yürek verenler değil, direk verenler sevilir olmuş.

Pizzanın Ambulanstan Daha Çabuk Geldiği Bir Ülke Benim Memleketim.

Keske Bende "Kelimeler Yetmez O'nu Anlatmaya" Diyebilsem..
Maalesef Bende Tam Senlik Bir Kelime Var: Şerefsiz.. !

Uzaklarda arama gözyasindayim..

Sirf seni yasamak icin yalnizligi seviyorum..

Asıl gurbet; memleketten uzak olmak değil, seni anlayabilecek insanlardan uzak olmaktır !

Senin varlığın "TIN" yokluğun "FİFİ" ya hani benim varlığım "OLAY" yokluğumda "KOYAR" hani!

Çok Konuşmak Dostluğu Bozar, Lüzumsuz Konuşmak Ayıpları Açar, Acı Söyleyenden Dostlar Kaçar.

Böyle suskun böyle üzgünsem, böyle zalim böyle günahkârsam, ben değil; beni gülerken ağlatan, yaşarken öldüren UTANSIN !

Elbet bizde biliriz lafı en inceden dokundurup, içini acıtmasını...
Lakin kıyılıyoruz ama kıyamıyoruz sevdiklerimize...

Özlemek kαdαr yαvşαk bir αcı dαhα görmedim !

Bir Çay Doldur Bana Hayatım Gibi Koyu Olsun. Şeker Atma İçine Derdim Gibi Acı Olsun, Çıkar Kaşığı İçinden Benim Gibi Yalnız Olsun..

Dünya güzel olsaydı doğarken ağlamazdık, yaşarken temiz kalabilseydik ölürken yıkanmazdık..

Umrumda değilsin artık, istediğin kadar pazarlayabilirsin kalbini ucuz bakışların sahte aşklarına...
Vefa Eksikliği Nedeniyle, Sahtelik Sendromu Hastalığına Tutulmuş İnsanlar!
Reçetenize Yol Yazdım.. Hergün Biraz ALIRSINIZ.

Bazı insanlar tuvalet eğitimi almamış köpekler gibidir.
Ne zaman neresine sıçacakları belli olmaz.

Kimsenin kalbinde yer bulamadım, karnında hala bana yer varmı Anne?

En rezil erkek,s
evgilisiyle yaşadıklarını arkadaşlarına anlatandır...
En rezil kadın,
İki günlük sevgilisiyle anlatılmayacak şeyler yaşayandır..

Adimi avucuna yaz, aklina geldikçe yalarsin..

Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim..

Hani derdin ya kimse dolduramaz yerini, o yüzden mi aldin koynuna hergün ayri birini. Artik taktir ediyorum seni, çünkü bu kadar hemen kimse çeviremez kerhaneye kalbini.

İnsanı tanımak için tüm gücünüzü verin ama tüm sevginizi vermeyin. Çünkü onları tanımaya başladıkça verdiğiniz sevgiye acıyacaksınız.

Oysa ne çok ağladım ben bir damla yaş dökmeden..

Yarın hiç bitmeyen bir umuttur.. Herkesin beklediği bir yarını vardır. Kiminin ki gelir kiminin ki hiç gelmez. Ama umut edilen her neyse güzel bir duygudur..

Dokunsalar dökülür kalbim özetle budur halim.
Bakma dosta düşmana karşı güçlü göründüğüme.

Defol git! desem,
Yol parası isteyecek insanlar tanrım..

Bir tane bile düşmana ihtiyaç duymayın bu devirde. Sırtınızdan vuracak onca dostlarınız varken..

Paranla seref kazanma serefinle para kazan ki, paran bittiginde serefinde bitmesin.

Beni küçük harflerle sev; olur da bir gün gidersen söylediklerini yutman zor olmasın.

Ağzından bal damlayan arının bile, kıçında iğne var..
Ne güveni?

Seni suya götürüp susuz getirmem. o su'da boğar gelirim ADAM OL.!

Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara; canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin.

Doğuştan Çaresi Olmayan Bir Hastalığım Var, Her Gördüğümü İnsan Sanıyorum..

Sevdiğin insanları kaybetmeye alıştığın zaman,
Hayatı önemsememeye başlıyorsun.

Gitmek, insanın başarabildiği en kolay görevdir. Asıl zor olan, kendine gelmektir.

Hastalığını öğrenip 'geçmiş olsun' diyenler değil. Birgün sonrα 'nasıl oldun' diyenler olmalı yanında..

Kimse benim kimsesizliğimden cesaret bulmasın, en güçlü anımdır yalnızlığım! Çünkü ben daima tek başıma iktidarım!

Sıcak bir ele ihtiyacın olduğunda diğer elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde..

Bence artık kendinize gelin. Çünkü parlatıcıyla aydınlanmaz gelecek, Fön çekince düzelmez hayat, Ve fondotenle kapanmaz yaralar.

Şu iflαs etmiş dünyαdα, en geçerli pαrα birimi; kendin gibi bir insαnlα pαylαştığın duygulαrdır.

Daldan dala atlayarak doğru ilişki bulmaya çalışanlara sesleniyorum, defalarca açılıp asidi kaçmış cola kimseye tat vermez.

Bülent ERSOY'un bile manita yaptığı bu ülkede 'yalnızlık' koyuyor be abi...

Konuştuğun kadar şerefli olsaydı hislerin; şerefini iki paralık etmezdi seçimlerin.

Şu duvara o kadar çok şey yazasım varki; ama işte duvara konuşuyormuş gibi olduğu için susuyorum..

Bazı insanları sarımsaklasakta mı saklasak, yoksa bir kaşık suda boğup da mı rahatlasak.

Yazdığın senaryoyu oynadım bitti hadi sen kapat perdeleride alkışlasınlar şerefsizliğini..

Giderken sana “Hoşçakal“ demek istedim; ihanetin aklıma geldi “HOŞT/ÇAKAL“ diyebildim..

Yüksek topuklu alçak insanlar.

Görünüşe aldanma;
Çünki hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Bugün sana Hayat veren su, yarın seni boğabilir.

Evet! Bende iki yüzlüyüm.
Önünde gülüp arkandan ağlıyorum..

Sen ve Ben asla 'Biz' olamadık evet ama; Sen giderken bütün Siz'leri de götürdün.. "Şeref-siz, Haysiyet-siz, Karakter-siz !

Hiç kimseyi sevemiyorum çünkü; solumda hâlâ sağ/sın!

Belki, tavrın beni en ağır küfürlere tahrik eder ama yüzümde ki o iplemez gülüşüm senin gelmişini, geçmişini tatmin eder !

‎Kaybettiklerimin hesabını kalbimden çekin, bildiğim kadarıyla limitsizim.

Pαrmαğını oynαtıp "nαsılsın?" mesαjı bile αtαmαyαn bir insαn için, dαhα fαzlα üzülmenin hiçbir αnlαmı yok.

Benim TOKATIM; adamın YÜZÜNÜ değil, İÇİNİ acıtır! Çünkü BEN; o tokatı ELİMİN tersiyle değil, YÜREĞİMİN tersiyle atarım!

Çocukluğumu özlüyorum. Yara bere içindeki dizlerimi. Pamuk helvaya yapışmış suratımı. Elma şekerine bulanmış ağzımı. Yaramazlık yaptığımda annem göremesin diye saklandığım kapı ağzını. Oysa çoktan sobeledi hayat..

Çocukken güneş olmak isterdim. Sonra anladım ki en iyisi çocuk olmak. Çünkü güneşten sıcaktı kalbim.. Derken büyüdüm. Yaşam denen ayazda üşüdüm. Soğudu buza döndü kalbim. Ne "GÜNEŞ" olabildim.. Ne "ÇOCUK" kalabildim.

Ben hiç para biriktirmedim; insan biriktirdim. Arada bozuk olanlar çıktı; onları da harcadım gitti.

Kimse Elindekinin Değerini Bilmez Sαhip Olduğu Sürece... Amα Bir Gün Elinden Uçup Gittiğinde Tek Bir Söz Kalır... 'Keşke'...

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı,
Yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece
Üzülen hep sen olursun!

Sigara gibi olacaksın bu hayatta.. Yanacaksın ama kendini zehirlenmeyeceksin! Bağımlı olacak seni seven bırakamayacak. Üstünde öldürür yazacak ama yinede vazgeçilmez olacaksın..

Ne Üzgünüm, Ne De Kırgınım.. Yorgunum Sadece.. Kendime Bile Tahammül Edemezken, Nasıl Katlanayım Kendini Bilmezlere..

Bazen çok zordur geri dönmek ya da herşeyi unutup gitmek ve anladım ki insanı en acıtan şeydir; sevilmeden sevmek..

Dokunma günah sinmiş ellerinle. Ben aşk'ı en "HELAL" haliyle sevdim... harama karışmasın diye senden geçtim!

Başkalarının senin hakkında ne düşündüklerinden endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir.

Dalga Geçerim Ama Kırmam. Ciddiye Alırım Ama Takmam. Çevremde Bir Çok Arkadaşım Olabilir Ama Hepsini Dostum Yapmam!

Kadın unutmaz; sadece sineye çeker. Zamanı geldiğinde ise iade eder.

İnsan bazı şeyleri kazanırken bazı şeyleride kaybeder, umarım kazandığın şey beni kaybetmeye değer.

Oduna, Bıçakla Bir Kalp Yapabiliyorsun Ama Bazı İnsanlara Ne Yaparsan Yap Bir Kalbi Olmuyor, Odun Bile Yanında Duygulu Kalıyor!

Ben 'ACILARIMLA' Dostluk Kurdum..

Aldatmayı beceremeyecek kadar KABİLİYETSİZ değil, tenezzül etmeyecek kadar TOKUM!

Hanginiz Çıplak Yatan Bir Kadına Elini Sürmeyi Düşünmekten Önce
Üstünü Örtmeyi Düşünecek Kadar Adamsınız ?

Varlığı Bir şey Kazandırmayanın Yokluğu Bir şey Kaybettiremez..

Askin adresini biliyormusunuz diye sordum. Amca bana mezarligi gosterdi 'Adresi yok evladim sonu var' dedi..

İnsanlar gösterdiğiniz nedenlere, içtenliğinize ve acılarınızın ağırlığına, ancak:
Siz öldüğünüzde inanırlar.

Acıya kahkaha atabilmek bir sanatsa eğer, ben çok pahalı bir tabloyum...

İNSAN NEDİR BİLİYORMUSUN?
AĞAÇLARI KESİP KAĞIT YAPAN,
SONRA O KAĞIDA "AĞAÇLARI KORUYUN" YAZAN..

Güldüğüme bakmayın kalbim kırık attığım kahkahalar aslında bir hıçkırık..

Sadece çocukken güler insan,
Diğerleri palavra.
Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil,
acılara gülmeyi öğrenir aslında..

Biliyorum ki düşmek değildir insanları üzen..
Elinden tutar gibi yapıp aslında itendir insanı hayata küstüren.

Tamam mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mi?

Sen beni okeydeki ortağın mı zannettin sevgili? "BİT" dediğinde biteyim, "DÖN" dediğinde döneyim..

Ne giyip, ne taktığın umrumda değil..! En pahalı elbiselerde olsa üstünde, insanlığı giyemedikten sonra ÇIPLAKSIN gözümde...!

İNTİHAR KÖPRÜSÜ Gibiyim, Diyor Bazıları, Gönlümden Düşen Düşene.! Bende Diyorumki, DÜŞMELERİNİ Bekleme, Değmeyeni İTTİR GİTSİN..İNSANLAR VARDIR Kİ; KALBİ DÜŞMAN, KENDİ DOST GÖRÜNÜR... ÖYLE YAKLAŞIR Kİ; ÖZÜ BOŞTUR, DIŞI HOŞ GÖRÜNÜR..

Zor günler için sakladığım bir intihar vardı cebimde. Çıkarttım baktım kurtlanmış..

Ben gece yarısıyım sen sabahın ilk saatleri, ne zaman uzansam sana hep kaybolurum, sen ise çoktan geçmişsin beni.

Daldaki son yaprak gibi saril hayata!

"iyiyim" kelimesinin eş anlamının "bok gibiyim" olduğu bir dünyada insan kendisine bile bir anlam bulamıyor..

Bazı insanlardan yüzümü yıkarken kolumun içine giren su kadar nefret ediyorum.

Yüzüme bαkαcαk yüzün kαlmαdı, Bαri αrkαnı dönebilecek götün olsun..

Başını her yastığa koyduğunda aklına geliyorsa, yastığı birde kıçının altına koy layık olduğu yere gelsin...

Üflenti masallar bunlar 'Aşk' mı? Boşversene.. Yemişim aşkı, üfle gitsin. Her defasında 200 promil YALAN çıkacak nasıl olsa.

- Para gibisin
+ Değerli mi?
- Hayır, iki yüzlü.. !

Çok küfür ediyorsun diyorlar da hayatımı s*kenlere ne yapayım şiir mi yazayım?

Yürürken başımın yerde olması sizi rahatsız etmesin. Benim tek derdim yere düşen edebinize takılmamak..

Sahte Dost SABUN GİBİDİR Elini Yüzünü Temizler AYAĞINI KAYDIRIR !

Cesaretin yoksa adam gibi sevmeye, bende mecbur değilim çocuk büyütmeye..

SÇS nedir abi? "Seni çok seviyorum" Peki bunu yazmaya üşenen biri seni ne kadar sevebilir ki?

Yokluğun bilinç altımdayken, varlığın kimin altında?...

Kadınların ''5 dakikaya kadar hazırım'' cümlesi ile; Erkeklerin ''5 dakikaya kadar evdeyim'' cümlesi aynıdır.

Sen de haklısın, beni de bu kadar çok seven biri olsaydı, benimde götüm kalkardı.

Bugün ne yana baksam kendimden bir parça gördüm, ne çok kırılmışım meğer !
Huzurun olmalı biraz, ve seni güçlü kılacak kadar acın. Sana garip gelecek ama; insanlara aldanmayacak kadar taş kalpli olmalısın..

Susuyorum ya Simdi ben... Zafer kazandım Sanma... Edeptendir bu suskunluk.. Gidiyorum Simdi Sessizce üzülüp kahroldugumu Sanma Verdigim Degeri Haketmedigi Gordügümdendir; Tek Kelime Etmeden Arkamı Dönüp Gidiyorum Hiçbir sey Söylemeycekmisin Diye Sorma!
Bizde Serefsiz İnsanlara Söylenecek Tek Söz Vardır!
Hakettigin gibi yasa..!

Zormuş SEVMEK... adını koyamamak... benim... diyememek hep yakın hissedipte hiç yakın olamamak. Ne zormuş sevgiliye bir el uzatıpta yavaş yavaş geri çekmek mecburen... Ve ne zormuş ona dokunup kokusunu hissedememek.... Adı HASRET... Adı ÖZLEM... Adı ACI... Adı UZAK... Adı RÜYA...

Hayat Bana, Kendini Bulunmaz Hint Kumaşı Sananların Aslında Bir "Toz Bezi" Kadar Bile Değerleri Olmadığını Öğretti..

Senin dünyaya bakan penceren kirli ise, benim çiçeklerim sana çamur görünür..

Hayata karşı ilk küskünlüğümüz yanımızda sandığımız kişileri karşımızda görmemizle başlar...

Onda bir köpeğin bütün özellikleri var, sadakat dışında.

Ellerimi kendi nefesimle ısıttığım şu günlerde, kimse bana 'yalnız değilsin ben varım' demesin!

Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır, öküzü değil. Neden dönmediğini şimdi anladım..

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok, doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun. Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Bi adam varmış. Bi adam daha varmış. Bi tane daha varmış. Şaka yaptım Şaka ! Ne Arar Bu devirde Bu Kadar Adam..

Bir gün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem; alay edip gülersen. Ağzını burnunu kırarım demedi deme!

Seni seviyorum, sensiz yapamam, herş eyimsin, seni asla aldatmam' ilişkide en çok söylenen yalanları okudunuz, Teşekkürler..

HAKEDENİN karakterine RÜTBE taktığım gibi, haketmeyeninde KARAKTERSİZLİĞİNE ZİL takıp, POSTALAMAYI bilirim elbet..

BAZI İNSANLARA BAZEN TAŞIYAMAYACAĞI KADAR AĞIR YÜKLER VERİYORUZ... MESELA “DEĞER VERMEK” GİBİ..

Yalnızım, çünkü hiç param yok..

Tanıdığım bazı insanlara bakıp, yüzlerini okuyorum. Çoğunda 'içerik yayından kaldırıldı' yazıyor, haberleri yok..

Sokaktaki köpeğe ekmek ve su verirsin; Yanından ayrılmaz. Değmeyecek birine ömrünü verirsin; - Bi köpek kadar olamaz.!

İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar.
Herkeste kusur görür, kendisine kör bakar.
Neye nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar...

TERBİYELİ INSANIM BEN . .
SEN 1İNE KOYMAK İÇİN CİNSEL ORGANINA İHTİYAÇ DUYARSIN,
BENİM 1 GÜLÜŞÜM YETER !

Seni, annen kadar sevecek, baban kadar merak edecek hiç kimse yoktur. O yüzden kimse bana Aşk'tan bahsetmesin!

Mahşeri Bekliyorum...
Söyleyecek çok Sözüm var orda..
Sen Sıratta yürürken ayağına ben takılacağım..."
Ve Düşeceksin Susmalarımın ortasına...
Yanacaksın yalanların kadar...
İhanetin kadar acı çekeceksin...
Sakın sorma, Bu yüreğe ne kadar acım
dokunmuş olabilir ki diye...
Sen anlamazsın, Sadece Bekle diyorum..
Susuşlarımın ardında Bir CEHENNEM Saklıyorum!

Bazı insanlar 20 lik diş gibi varlığı da yokluğu da bir işe yaramıyor. Sadece canını yakıyorlar..

Hava açık ve güneşliymiş. Ne önemi var ki; beyninde şimşekler çakıyor, içinde fırtınalar kopuyor, gözlerinde parçalı bulutlar oluşuyorsa?

Soğan bile ağlatmadan kendini soydurmuyorken. Bazı kadınlar nasıl bu kadar basit anlamıyorum..

Gönül Kapısı Herkese Açılır mı? İki Laf Eden Adam Sayılır mı? Bakma İnsan Oğlunun Uyruğuna, Tanıyamazsın Basmadıkça Kuyruğuna..

Her gidenin ardından "Zaten Orospuydu". Diyerek avutur kendini, gönül kerhanesinin has pezevenkleri.

Tüm gereksiz insanlar doğmuş...
Bu saatten sonra kürtaj yasaklansa ne olur.

Rakıyı gören suyu, Kadını gören yatağı arar olmuş!
Ne içmesini bilen var, Ne de Sevmesini...

Boşuna cebinde arama,
- Bozukluk senin kanında var..

İnsanoğlu matruşka bebeği gibi, içinden kaç kişilik çıkıcağını, kaç tane yüzü olduğunu tahmin bile edemezsin..

Kât'li vacip düşüncelerim var... Tez yıkıla aklın duvarı.

Özlediğim veya heves ettiğim dünya ile içinde bulunduğum dünya arasında kabul etmek gerekir ki dünya kadar fark var.. Ne diyeyim herkes bir miktar zalim..

Bana kimse yaşamak istediğimi sormadı.
0 halde kimse, bana nasıl yaşamam gerektiğini
S ö y l e y e m e z !

Seni öyle bir görmezden gelirim ki; her gün aynanın karşısına geçip, var olup olmadığını kontrol edersin!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri