Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Acun Ilıcalı Ekşi Sözlük'ü Yerden Yere Vurdu!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  acun ılıcalı, ekşi sözlük, neler söyledi, ateş püskürdü, ne dedi, ile ilgili bilgiler burada melekler


  < Konu Resmi..>  Sevgili melekler,


  Survivor'ın bitişinden sonra programlara konuk olmaya devam eden Acun Ilıcalı bu kez Burcu Esmersoy'un Yaz Gecesi adlı programındaydı.Soruları cevaplayan Ilıcalı,ekşi sözlük için de ağır konuştu;
  "Saygı denen bir olay vardır, bu kelime çok önemli. Saygıyı kaybetmediğiniz sürece her insan hakkında her eleştiriyi yapabilirsiniz. Saygıyı kaybedip de klavye buldum ben onun hakkında bunu diyeyime girerse iş orda yeri geldiğinde insanların haddini de bildiririm ben. Biz burda ciddi bir emek sarfediyoruz. İnsanlar takdir eder-etmez, beğenir-beğenmez, seyreder-seyretmez buna saygım her zaman sonsuz. Benim programımın beğenilmek zorunda olduğunu hiçbir zaman iddia etmedim ama burada kalkıpta 'Ulan Acun' diye konuşmaya başlayan bir adam gerekli muameleyi görmelidir. Ben annem ve babamdan saygılı olmayı, emeğe saygıyı insanlara zanda bulunmamayı öğrendim. İpini koparmış birinin klavye üzerinde canbazlık yapmasına karşı geliyorum tabii ki. Bu konuda da hürriyetin kısıtlanmasından yanayım. Saygı çerçevesinde olmasından yanayım.

  Ilıcalı, Esmersoy'un "Bir röportajında programdan sonra şöyle bir göz gezdirim kalabalık durumdan ertesi gün raytinglerinin de nasıl olacağına bakarım demiştin." sözleri üzerine de "Ben onu Ekşi Sözlük için söyledim. Laf sokmak için değil. Ekşi Sözlük'te değerli insanlar da vardır. Okuduğum zaman hakikaten beğendiğim yorumlar da oluyor bazen, ama abuk-subuk, saygısız, seviyesiz yazılar da oluyor." dedi.


  Ilıcalı şöyle devam etti: "Genel olarak baktığımda zaman sevimli bulmuyorum. Zaten konu başlıklarına baktığınız zaman genel ruhaniyetin ya da maneviyetin yerlerde olduğunu görüyorsunuz. Ama onun içinde de değerli insanlar var yorumları var. Biz her sabah 10:00'da rayting alıyoruz, o zamana kadar tahminlerde bulunuyoruz. Ben onu onları aşağılamak için söylemedim, onlar öyle zannettiler. Olay şu; kaç entry girerse yarınki tahmin. Kötü anlamda söylemedim ama bazıları kompleks yaptı. Aralarında hakikaten ruh hastaları var, hafif sapık olanları var, deli olanları var ama iyi niyetli olanları düzgün olanları da var. O yüzden genelleyipte bir yargıda bulunmak istemiyorum. İnşallah aralarındaki garip tiplerde temizlenir."

  "Twitter'a bakış açım farklı, Twitter halkın sesi gibi geliyor. Daha geniş bir yelpaze var. Orada insanların bir şey söylemesi yine saygı çerçevesinde, aynı görüşe sahip bir grup olmadığı için, sürekli aynı açıdan bakmadıkalrı için bir çoğu söylenenlere daha çok değer veriyorum. Arada bakıyorum da yani. Ama şimdi benim rahmetli anneme küfreden de çıkıyor Twitter'da. Oluyor adam bakıyor bu adamın parası var diyor, bende para yok diyor benim anneme küfrediyor mesela. O durumlar ben yeni sisteme başladım, direkt dava açıyorum hepsine. Çok net bir çözüm. Karşı tafı da bir anda 'yanlış anladınız, ben özür dilerim, ben yazmadım' gibi çok değişik bir moda giriyor. Amacım insanlara zarar vermek değil ama değerlerimde bir sıkıntı yaşadığımda gözüm kararır, gerekli cevabı veririm."


   
Acun Ilıcalı Ekşi Sözlük'ü Yerden Yere Vurdu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yerim

  yerim

  __________________
 2. Mutfağınızda Yer Açın

  Mutfağınızda Yer Açın

  Mutfak bayanların en çok vakit geçirdiği yerdir...Bütün bayanlar kocaman geniş mutfakları olsun ister... Peki sizin mutfağınız küçükmü ? Sığamıyor musunuz? Mutfağınızda daha fazla yer açmak kullanım alanını genişletmek için birkaç ipucu sunuyorum arkadaşlarım :tik: Dolaplar, kolay monte edilebilir saklama ürünleri ve mutfağınızı hizaya sokacak çözüm önerileri için aşağıdaki tavsiyeleri...
 3. Kitaplarınıza yer açın

  Kitaplarınıza yer açın

  Kitaplık modelleri kitap depolama örnekleri Tam bir kitap kurduysanız kitaplarınız evlere sığmıyorsa bu kitap depolama çözümlerine bir göz atın meleklerim. Benim gözümü yordu bu görüntü kalabalık duruyor ev. ama yoldaşlarımız kitaplarımız için ben bu göz yorgunluğuna razı olurum. Tabi benim kitap arşivim henüz bu kadar sağlam değil.
 4. Banyonuzda havlulara yer açın

  Banyonuzda havlulara yer açın

  Havluluk modelleri Havlu asma çözümleri Sizde banyonuzda havlu asma yöntemleri arıyorsanız bu iki örnek size fikir verecektir. BAnyo aksesuarlarının içinden çıkan havluluk size yetmiyorsa bu yöntemler ile kendinize birden çok havlu asma alanı tasarlayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş