1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ekranlardan ve tv programlarının yanısıra yarışmalardan çok yakından tanıdığımız Acun Ilıcalı artık bir kayınbaba... Swiss otel de gerçekleştirilen düğün törenin de ilk evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı'yı evlendiren Acun'un mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
    Banu Ilıcalı hayatını Efe Ceyhun ile birleştirdi. Kendilerine biz de melekler mekanı olarak sonsuz mutluluklar dileriz.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Kendimleyim bunu beğendi.
Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

ÜNLÜ SUNUCUNUN BAŞINA GELMEYEN KALMADI. 'Var Mısın Yok Musun' ile izleyenlerin gönüllerini feth eden Acun Ilıcalı büyük şanssızlık yaşadı. Show TV'de ekrana gelen Var Mısın Yok Musun yarışma programında hem yarışmacılarına önemli ödüller veren hem de ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Acun Ilıcalı, yaz tatilinde sağlık sorunları ile uğraştı. Televizyon gazetesinin...
  2. Acun Ilıcalı röportajı...

Acun Ilıcalı röportajı...

acunun motorsikleti Kızıma yıllarca Amerika’dan Christina Aguilera’nın CD’lerini taşıdım Bu sefer kendisini getirdim Hayatımıza Televole’yle girdi. Bu genç adamı ilk orada gördük ve sevdik. 15 dakikalık bir bölümü vardı. Sonra kendi programını yaptı, 4 sene boyunca Acun Firarda ile karşımızdaydı. Sonra Fear Factory ve Survivor derken, asıl bombayı "Var mısın Yok musun?"la...
  3. Acun ılıcalının servetii

Acun ılıcalının servetii

acunun eşi İşte Acun Ilıcalı'nın mal varlığı (Yaklaşık olarak) Levent villa: (4.5 milyon TL) Beykoz villa: (5 milyon TL) Bodrum Yalıkavak: (5 milyon TL) Çamlıca dubleks daire: (3 milyon TL) ABD Miami daire: (1,5 milyon TL) ABD Maimi daire: (800 bin TL) Bahamalar'da ev: (1,5 milyon TL) Ferrari marka araç: (850 bin TL) Range Rover cip: (400 bin TL) Bmw binek oto: (200 bin TL) Absolute 70 Talent...
  4. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş