gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Adada tek devlete az kaldı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Kıbrıs Rum kesimi lideri Dimitris Hristofyas, son aylarda başlayan ve kapsamlı çözüm müzakerelerine gidebilecek olan yeni süreç çerçevesinde bugün yeniden bir araya gelecek.
  Talat ile Hristofyas'ın daha önce yaptıkları görüşmede vardıkları mutabakat uyarınca başlayan yeni süreçte, taraflar 6 çalışma grubu ile 7 teknik komite oluşturulmasına karar verdi. Kıbrıs sorununun özüne ilişkin konuları ele alacak olan çalışma grupları oluşturuldu.

  ADADA TEK DEVLETE DOĞRU
  Siyasi eşitliğe dayalı 2 bölgeli, 2 toplumlu federasyona bağlılıklarını yeniden teyit eden liderler, ortaklığın, eşit statüdeki Türk ve Rum kurucu devletlerinin oluşturacağı, tek uluslararası kimlikli, federal bir hükümeti olması konusunda hemfikir...

  Rum kesimi lideri Hristofyas daha önce yaptığı açıklamada Kıbrıs'ın uluslararası kimliğinin, "Kıbrıs Birleşik Federal Cumhuriyeti" (United Federal Republic of Cyprus) olması konusunda ortak pozisyonları olduğunu söyledi.

  SON KEZ GÖZDEN GEÇİRECEKLER
  Liderler, 1 Temmuz görüşmesinde ilk kez teknik komite ve çalışma gruplarının faaliyetlerini gözden geçiririrken, 25 Temmuz'da yeniden bir araya gelerek, çalışma grupları ile teknik komitelerin çalışmalarını son kez gözden geçirmeyi kararlaştırdılar.
  internethaber.com

   
Adada tek devlete az kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bahara az kaldı bahar resimleri

  bahara az kaldı bahar resimleri

  bahar resimleri bahar resimler resmi baharresimleri resımlerı Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 794x535dır.Ve 329 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 830x553dır.Ve 298 KBdır. Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride...
 2. Oynatmaya az kaldı

  Oynatmaya az kaldı

  Oynatmaya az kaldı... Az maz kalmadı.... Oynatıyorum... Oynatıyorum... Oynatıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D alıntı
 3. bir tek mavi kaldı bende ...

  bir tek mavi kaldı bende ...

  Aşkımı verdim sana, yüreğimi verdim. Aşk sendin, sen yüreğimdin. Her atışı ...senin iki hecelik ismini fısıldardı. Kimse anlamazdı ama sen duyardın. hak etmiş miydin bunu? Böyle derin bir aşkla sevilmeyi hak etmiş miydin? geç kalmış bir soru bu… Nasıl hissettiysem öyle yaşadım ben aşkımı. Yüreğimi teslim etmemiş olsaydım sana, aşk olmazdı onun adı. Böyle yaşadım ben hep, sen beğensen de...
 4. Batına az kalmış melekler buyrunnn...

  Batına az kalmış melekler buyrunnn...

  Selam canlar aranıza yeni katıldım.1.5 yıllık evliyim ve 3 aydır bebiş istiyoruz:) Benim adetime 4 gün var ve daha yumurtlama günümden hemen sonra yani 6 gün önce göğüs ağrısı ve sağ kasıkta hala devam eden ağrı var. Son günlerde de aşırı derecede halsizlik ve uyku isteği. Göğüslerimde de özellikle solda yeşil damarlar belirdi. Siz ne gibi belirtiler yaşadınız?? Yardımcı olursanız sevinirim:d040:

Sayfayı Paylaş