adamların verdiği inanılmaz emeklere bakın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:))

Adamdaki uyanıklığa bak:)) Marlboro firması ilk kurulduğunda işleri çok kötüye gidiyormuş. Şirket iflâsın eşiğindeyken bir adam gelmiş, "Satışları bir ayda 3 katına çıkarırım ama bunun karşılığında da şirketin yarısına ortak olurum. Yok, çıkaramazsam ömrümün sonuna kadar fabrikada bedava tütün sararım!" demiş. Malboro'nun sahipleri zaten çıkmaz sokaktaymış, "Bir haftaya...
  2. Emek..

Emek..

Rüyada çalışmak, ekmek, biçmek, emek çok iyidir ve yapılan işin karşılıksız kalmayacağına, mutlaka ödülünün alınacağına işarettir.
  3. İnanılmaz! İnek adam öldürdü

İnanılmaz! İnek adam öldürdü

İnanılmaz olay Samsun'da yaşandı. Ahırda hayvanların bakımını yapan yaşlı adam gözü dönmüş ineğin saldırısına uğradı. Samsun'da ineğin saldırısı sonucu ağır yaralanan kişinin, tedavi gördüğü hastanede öldüğü bildirildi. Edinilen bilgiye göre, bir süre önce merkez Çanakçı Köyü'nde meydana gelen olayda, evinin yanındaki ahırda hayvanlarının bakımını yaptığı sırada...
  4. saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

saç dökülmeleri ve bakım için, inanılmaz değişim:)

Arkadaşlar, Saçlarınız için Evin Ampul(Eski adı Evigen Ampul) bugün eczanelere verilmeye başlanmış,daha önce üretim bir süreliğine durmuştu, Firma tekrar üretmeye ve satmaya başlamış, mutlaka deneyin, inanılmaz bir şekilde saçlarınız bakımlı şekle giren, saç dökülmesi yaşamayacak hale gelecek ve yenilenecek. Ben çok memnun kaldım. (Hem 5 TL gibi bütçenizi sarsmayacak bir rakama.)

Sayfayı Paylaş