Adana M doğumevi skandal üstüne skandal!

selamun aleyküm .3 tane evladım var bu programı izlerken bir baba olarak duygularımı tarif etmek olanaksız. bu kişiliksiz mahlukları cenabın adaletine teslim ediyorum .satılan,bebeklerin ahı anaların babaların ahı yerde kalmayacaktır

yazık mehmete de çok üzüldüm artık birilerinin nasıl kuyruğuna bastıysa adamı çok kötü korkuttular ilk geldiği zamanlar gümbür gümbür açıklamalar yapıyordu sonradan tehdit almış şu an daha sessiz kalıyor açıklamalarında ama en azından aslan bey geldi adamın evvelallah Allahtan başka kimseden korkusu yok ilk geldiği zamanlar Reşit normal bir şekilde soyunu ailesini arıyordu ama zaman içinde işin rengi değişti ve çok farklı boyutlara ulaştı eminim yakında adli mercilere taşınacak bu olay ve çok detaylı bir soruşturma açılacak bu kadar rezalet ve olay varken halen neden açılmamış oda ayrı bir konu ...

beni en çok etkileyen bir kadının konuşmasıydı kadın nişanlısının kardeşi olduğunu öğrenmiş. kim bilir aralarında nasıl duygusal anlar olmuştur . aşık olunca karşımızdakine neler hissediyoruz yürek parçalayıcı bir durum. allah leyla atayla çetesinin belasını versin

Sevgili ziyaretçilerimiz Adana M doğum evin de ortaya çıkan skandal olay ve ve bu olayla ilişiliği bulunan kişiler için inanın şahsım adına ben bile oturduğum yerden ağzıma geleni saydırıyorum sizin de ne kadar üzgün, kızgın ve tepkili olduğunuzu biliyoruz. Fakat kurallar gereği yapılan küfürlü hakaret, söz ve için de şiddet geçen yorumlarınızı yayınlayamıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

Melekler Mekanı.Com Yönetimi

Şu an programı izliyorum esra erolu susturmaya çalışıyorlar ama basaramıyacaklar.sayin cumhur başkanımız recep tayyip erdoğan a sesleniyorum lütfen bu işi çözün

Daha Allah bilir söylenmeyen ve zikredilmeyen neler var. Akıl işi değil. Adam ailesini bulmaya geldi üven annesiyle. Ortalık tam karıştı neler çıktı neler. Nerede gariban bir aile var ise hastanedeki şebeke bunların çocukları öldü deyip cenazelerini bile vermeden çok büyük paralara yurt dışına ne kadar zengin çocuğu olmayan aile varsa alayına satmışlar. Allah bunları bildiği gibi yapsın. Yazık çok yazık...

Aklım almıyor bu şahıslar bunca çocuğu ellerini kollarını sallayarak nasıl satmış? Resmen çocuk ticareti yapılmış. 2013 yılında konyada bir hastanede doğumda oğlumu kaybettim alıp gömdüm. Ya bu insanlar ne olacak ?Çocuklarının mezarı bile yok.

Reşit leylayla ersin cıtırığın çocuğu çıkacak ikisine çok benziyor. Kerime hanım ne dedi süt emiyordu annesinin kucağından alamadım. O emziren kadında kendi çocuğu sanıp emzirmiş olabilir. Leyla kerimeninde böyle algılaması için bana göre plan yapmış

Geri