adanadan resimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanadaki Diğer Melekler

Adanadaki Diğer Melekler

Sevgili arkadaşlarım, Adana ve çevre illerde bulunan diğer Melekler Buraya yazsınlar tanışsınlar kaynaşsınlar. M.C
  2. Adanada ekmek kuyruğunda çıkan kavgada 30 kişi yaralandı

Adanada ekmek kuyruğunda çıkan kavgada 30 kişi yaralandı

Adana'da 19 Mayıs Mahallesi'ndeki pide kuyruğunda çıkan kavga, Şanlıurfalı iki aşiretin sokak savaşına döndü. Taşlı-sopalı ve bıçaklı kavgada 30'u aşkın kişi yaralandı .. Adana'da iki aile arasındaki kavga meydan savaşına dönüştü. Taş, kiremit, sopa ve bıçakların kullanıldığı yaklaşık bin kişinin katıldığı kavgada 30'dan fazla kişi çeşitli yerlerinden yaralanırken; 13 kişi ambulansla...
  3. Adanada bulunan türbe ve evliyalar

Adanada bulunan türbe ve evliyalar

adanadaki evliyalar türbeler şeyhler hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler özellikle adana da yaşayan adana meleklerimiz için adanadaki evliya ve türbelerin isimlerini veriyoruz Adana Abdülgafûr Dede (Seyyid) Abdürrezzâk Dede Arpacı Dede Cabbâr Dede (Misis)
  4. Adanadaki melekler yardım

Adanadaki melekler yardım

Herkese merhabalar.size ıstanbuldan yazıyorum..nişanlım askerliğini osmaniye c tipi kapalı cezaevinde yapmakta.bende onu ziyarete gitmek istiyorum uçak ile adana şakirpaşa havaalanında ineceğim ama sonrasını bilmiyorum nişanlımda bilmiyor bende size danışmak istedim benim en kolay şekilde oraya nasıl gidebilecegimi hem araç hem süre açısından aktarabilirmisiniz acil

Sayfayı Paylaş